BrzydUla powraca!

Z pewnością pandemia mocno pokrzyżowała plany produkcyjne, ale najprawdopodobniej ekipa wróci do pracy już w czerwcu.

Małgorzata Socha wygadała się podczas domówki u Dowborów, że trwają prace scenariuszowe do nowych odcinków BrzydUli, a NAWET! jest już gotowych dziesięć epizodów.

Boję się rozczarowania i tego, czy wszyscy „kolorowi” aktorzy będą chcieli powrócić w kontynuacji, ale mocno trzymam kciuki.
Sentyment jest 🙂

7 odpowiedzi do “BrzydUla powraca!”

  1. kiedyś wszyscy tego pragneliśmy.. a teraz? mineło sporo lat, czy ten specyficzny klimat i teraz sie przyjmie? pamiętam ze juz same koncowe odcinki, w których wraz ze metamorfozą nastąpiła też całkowita zmiana charakteru Uli.. i nagle w ostatnich minutach finalu zmienia zdanie co do Marka.. to wszystko był takie nie do końca fajnie rozegrane…
    teraz emocje już daawno opadły.. szkoda ze wczesniej nie wykorzystali tego potencjału, Julia Kaminska zapowiadała ze pracują nad kontynuacja z partnerem ale lata mijały i nic a teraz nagle… lekki szok… no zobaczymy, zobaczymy.. choć raczej jestem sceptyczna, no ale kto wie.. moze to bedzie miłe zaskoczenie?

  2. Tak kiedyś był klimat, a teraz i my jesteśmy starsi i mamy inne oczekiwania i gusta. Dodatkowo po tylu latach kontynuacja to tak jakby odgrzewany kotlet. Zobaczymy ale mam wątpliwości czy to się przyjmie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *