1 450 odpowiedzi do “Brzydula zwiastun 203!”

 1. pi** jedna!! jaka to wazna sie zrobila szkoda ze to ona nie ulegnie wypadkowi i sie nie oszpeci gorzej jak wczesniej!! mialaby za swoje, latawica.

 2. tak mi się wydawalo że znowu są problemy z serwerem bo też nie mogłam wejsc od jakiegos czasu. 🙁 dobrze że jest zamiennik 🙂

 3. Jestem ***

  Ewicia – k prawde i klamstwu. Prawda i klamstwo ida nasim ziciem razem. I prawda može czarna byc i klamstwo biale. Jest czarne klamstwo, ktorym komusz zycie uratujesz. Nie, w taky raze prawda czarna jest. Ty musisz tylko uwazsac, ktoru kiedy wykorzyystac, i ježeli klamstwo jest dorym rozwiazanim. Žic tylko w prawde po moim zdaniu nie jest možne.

 4. Kurde blaszka.. Od 11 męczyłam się, żeby się dostać, a tam tylko: Error, error, error..

 5. No kurteczka jego mać?! Co ja takiego robię, że moje komentarze czekają na moderację!?

 6. A więc poprawki:
  To może C a r m e n coś tam wstawia? Jakąś bombę niespodziankę?
  juno – to aż tak delikatnie trzeba się z tą s t r o n k ą odnosić? ;o

 7. Kowalski – i właśnie temu się zdziwiłam, że moderują zwykłe słowa jak s t r o n k a, s e r i a l e, a chamstwo wpuszcza na salony..

 8. sam fakt,że cały szablon jest żywcem ściągnięty z s e r i a l i …
  no ale nie odzywam się, bo jeszcze bana dostanę :]

 9. a wracając do meritum 🙂
  Mina Uli na tapczaniku, kiedy rozważa, czy tak wygląda miłość – jak to mówił Pacal: miłości nie nalezy rozumieć, miłość trzeba czuć.:)

 10. Cześc kochani! A juz myslałam ze tylko ja mam problem ze s t r o n ą …i znowu na wygnaniu 🙁
  A gdzie reszta nas?

 11. Prawdę mówiąc nie wiem co napisać, ale chyba muszę coś napisać co by dać upust swojej frustracji . Nie będę oryginalna jeśli powiem, że ostatnie zachowanie Uli bardzo mnie irytuje i chyba trochę rozczarowuje. Nie mówię tu o jej zachowaniu w stosunku do Marka. Ona nie wie tego co my wiemy, więc ok., ma prawo być na niego wściekła, zła, rozgoryczona, zraniona. Ma prawo czuć się oszukana, wykorzystana, nawet ośmieszona, ale nie ma prawa przestać go kochać. Dlatego boli mnie jakoś to, że tak łatwo wpuściła do swojego życia nowego mężczyznę i już rozważa czy to miłość! Jakoś tak szybko się dziewczyna otworzyła się na nową „miłość”. Przez kilka miesięcy utwierdzaliśmy się w przekonaniu, że to ich uczucie – Uli i Marka – to coś bardzo wyjątkowego, niezwykle cennego, coś co zdarza się tylko raz w życiu i tylko nielicznym. Miłość, której siła wywraca życie człowieka do góry nogami, która otwiera nawet najbardziej zatwardziałe serca i co najważniejsze miłość, która jest w stanie przetrwać! Patrząc dziś na nową Ulę brak mi wiary, że właśnie z takim uczuciem mamy do czynienia.

 12. No właśnie… reszta zapewne leci pocztą międzymailową.

  ponownie proszę o dopisanie (jeśli kto widzi)

  mistmist1[maupa]tlen.pl

 13. Ej, a ja zadam takie pyt. poza tematem.. Macie jakieś programy [żeby nie był potrzebny nr. seryjny] do nagrywania płyt?

 14. dzień dobry
  Oczko ostatnim razem pisałam, ze mam nadzieję, ze jestem pierwszy i ostatni raz tu- jak widać myliłam się wrrr

 15. betusia to po prostu nakaz podświadomości był.
  kasik tez zaraz się pewnie zjawi, jak tylko skończą się maski.

 16. mistmist spokojnie. Ja widzę w razie czego podpowiem Małgosi-mz., żeby Ciebie dodała do suplementu.

 17. Kabuniu, Ulka ma taką wyrwę w sercu, że wrzuca do niej co popadnie… dotychczas to ona miłość dawała ale nigdy jej nie zaznała – Marka działań teraz nie uwzględniamy, bo Ulka w nie nie wierzy lub o nich nie wie.
  Po prostu odpowiada sobie na rózne pytania, dylematy ma.

 18. l i Ty też już tutaj. Wisielczy humor mnie opuszcza ja patrzę na Waszą determinację.
  Admin znowu się zdziwi.

 19. To się tylko tu przywitam i do tła wracam. Kierownik nie ma, to roboty od razu więcej. No i widomo co, ale nie będę mówiła/pisała bo kolejny s e r w e r padnie 😉

  Właśnie wiadomo co z odcinkiem?

 20. l,pamiętam,witaj 🙂 Ale ktoś tu ostatnio pisał „lepszy rydz niz nic”. Myslę że dobrze że mamy takie schronienie, mam równocześńie nadzieję że szybko wrócimy na „nasze” miejsce 🙂

 21. juno ; szablon jak szablon, prawdobodobnie jest ogólnie dostępny.
  Natomiast z serwerem nie jest taka prosta sprawa.
  Digipedia podaje, że adres s e r i a l e . c o m. p l znajduje się na serwerze we Francji. W Polsce wykupiony jest tylko hosting na tym serwerze za pośrednictwem firmy zewnętrznej.
  Z tego wynika, że c a r m e n nie ma wpływu na działenie serwera.
  Kto jest ciekawy może sprawdzić na s t r o n i e d i g i p e d i a . p l. W zakładce Lokalizacja IP wystarczy wpisać adres s t r o n y.

 22. chyba musimy poczekać do 17.55 na resztę odcinka…

  ja niestety nie mam kasy na sms , więc się nie dowiem :]

 23. Przypomniało mi się, jak 1 listopada, z pół otwartymi oczami otworzyłam skrzynkę mailową, a stamtąd wysypały się dziesiątki maili.. No i na początku pomyślalam, że to jakieś reklamy, a co do czego wyszło to połowa była od ekipy z s e r i a l i 🙂 Pamiętam mój tamtejszy „banan” na twarzy :mrgreen:

 24. Oczko pewnie , że lepszy, ale strasznie alergicznie na moje podniebienie działa ta identyczna nie mal szata graficzna

 25. l obyśmy za często nie musieli się przeprowadzać.
  No, ale przyznaj, że to zabawne jest (na krótką metę).
  O tej porze c a r m e n dodałaby newsa, ehhh……

  Moje gapiostwo spowodowało, że wpisałam imię matki karmicielki bez spacji i teraz się komentarz moderuje.

 26. Witam was serdecznie ponownie , właśnie wzięłam się za obiad, a co jest z naszą stronką , znowu nawala.

 27. Kowalski, ale przyznasz,że s t r o n a jest bardzo podobna do s e r i a l i …oczywiście wykonanie jest kiepskie, ale nieważne…

 28. Lucy no nie powiem jest to zabawne ;D już sobie wyobrażam ten popłoch jaki wywoła error w naszych domach, pracach czy gdzie tam jesteście ;D to nerwowe odświeżanie hihihihi. przed chwilą myślałam, ze już się udało a tu d.upa zbita

 29. Skoro już wiem, gdzie Was szukać w razie czego to spokojniejsza się zrobiłam.
  Muszę się teraz oddalić od komputera na kilka godzin.
  Trzask prask (odklejam dolną część pleców od fotela) i oddalam się machając łapką.
  Pa, pa, pa.

 30. 4letnie dziecko nie powinno mieć koszmarów nie? :mrgreen: Bo moja siostra śpi i krzyczy przez sen tak, jakby ktoś ją patelnią bił 😆

 31. Marek się pokapował, że w tej sytuacji w jakiej oboje się znalezli same słowa nie wystrczą trzeba działać. Zwłaszcza, że Ulka nie słucha. Pytanie tylko jak ona te „działalność” Marka przyjmie. Moim zdaniem on znowu dostanie po głowie. Ula nie spodziewa sie po Marku niczego dobrego – za załatwienie udziału w targach ona z marszu dziękuje Piotrowi, jak się dowiaduje ze to jednak dzięki Markowi kolekcja FD Gustiwo ma w ogóle sznse na starter na prestiżowych targach – od razu zarzuca chłopakowi ze załatwił to przez łóżko, dalej, od razu jest przekonana że płatki róż wj ej gabinecie to sprawka Piotra. Jednym słowem Marek= wszystko co złe i blesne. Piotr = ten jedyny sprawiedliwy. Takim schematem myśli Ula i nie wiem co się musi zdarzyć żeby zaczęła jednak inaczej myśleć.

 32. juno ; bo to jest szablon, który można kupić bez większych problemów. I chyba łatwiej poruszać się po s t r o n i e podobnej optycznie do naszj, niż sukać s t r o n y o innej szacie graficznej.

 33. Oczko wiesz ja mam alergie bo kiedyś na początku mojej bytności w wiadomym miejscu, wiadoma osoba napisała, że ta s t r o n a żeruję na pomysłach naszej E k i p y – gdzieś w archiwum to znajdę jak tylko e r r o r mi pozwoli

 34. Będę się powoli oddalać , kotlety muszę smażyć, trzymajta się ciepło, udanej dyskusji i miłego dzionku. 😆

 35. ania 26 , zimno mi okropnie, leżę sobie w łóżku, w grubych skarpetach i swetrze, ogrzewanie odkręcone na maksa a ja czuję się jak kostka lodu…

  Kowalski , co nie zmienia faktu, że nasze kochane s e r i a l e są niepowtarzalne :]

 36. l, rozumiem Twoje uprzedzenie w takim razie.
  Kabunia duzo racji w tym co piszesz, szkoda ze tak jest, ja miałam nadzieję ze scenarzysci pójda w strone takiego powolnego zdejmowania łusek z oczu Uli, że będzie takie drązenie skały po kropelce, że Ula bedzie miała rozterki,wątpliwości nt. obecnych intencji Marka. A tu się okazuje ze ona wszystkie zasługi przypisuje Piotrowi,o jak mnie to wnerwia!

 37. l,rozumiem w takim razie Twoje uprzedzenie.
  Kabunia,masz dużo racji ,szkoda że tak jest, ja miałam nadzieję że akcja pójdzie w s t o n e powolnego zdejmowania łusek z oczu Uli,ze będzie takie drążenie skały po kropelce,że Ula będzie miała rozterki,wątpliwości nt. obecnych intencji Marka. A tu się okazuje ze ona wszystkie zasługi Marka przypisywac będzie Piotrowi. O jak mnie to wnerwia !

 38. Elli,co tam 4-letnie dziecko, ostatnio moja kotka strasznie miauczała przez sen, potem się obudziła i dalej miauczała, była bardzo wystraszona i nie mogłam jej uspokoić. Pierwszy raz coś takiego widziałam!

 39. Oczko mnie tez to strasznie wnerwia i uroczyście oświadczam, że jeśli Piotr przywłaszczy sobie jakąś Marka zasługę osobiście wykonam laleczkę Voodoo – jak na razie jak dla mnie jest w porządku

 40. Oczko, kogo to nie wnerwia…
  Myślę jednak, że te łuski pomału będą spadać, musimy przetrzymać to najgorsze, jak Marek.:)
  Kropla drązy skałę, Ulkę też w końcu wydrąży. Licze też na Violkę i całe otoczenie Ulki, które zacznie dostrzegać działania Marka i tego już Ulka nie będzie mogła lekcewazyć.
  Jak ci 10 osób mówi, że jesteś koniem, to czas kupić sobie siodło. Z ulką może być tak samo.

 41. l,ja tylko cierpliwie czekam na jakies ocieplenie relacji Ula-Marek, bo nie mogę znieśc Uli która takim okropnym tonem mówi do Marka. Jestem bardzo ciekawa czy ona nadal będzie taka twarda podczas sesji nad Wisłą w 210,mam nadzieję że kiedy Marek będzie tak blisko niej podczas tych zdjęc, że cos w niej w końcu pęknie.

 42. mistmist, wiem ze to wnerwia wszystkich, ale troche lżej jak można się tym tu podzielic 🙂 No i właśńie jestem ciekawa,kiedy ktos poza Ulą zacznie dostrzegac ze Marek naprawdę ją kocha i otwarcie mówic o tym Uli.

 43. Kabunia, myślę, że wyjaśni się sytuacja z targami, a Ula zrozumie, że bez pomocy- kontaktów- nie da rady

 44. Kabunia, mnie się wydaje że na przywrócenie do pracy Marka złożą się rozmowy Ula-Marek w 207 i 208 odcinku. w streszczeniach jest napisane,ze Ula zarzuca Markowi że uwiódł Iwonę, a Marek próbuje wytłumaczyc ze to nieprawda. Myślę że tam będą dłuższe wymiany zdań,że moze do Uli cos w końcu dotrze. Moze byc tez tak, ze sytuacja w firmie rozwinie się na niekorzyśc Uli do tego stopnia ze bedzie zmuszona do przywrócenia Marka. Innych pomysłow nie mam.

 45. Oczko 🙂 Sam fakt, że Ulka w czasie sesji z Mareckim zapomni o bożym świecie, czyli o spotkaniu z domniemanym kandydatem, jest wielce wymowna.:) Ten czeka na jej decyzję w kluczowej sprawie wyjazdu, a ta przy Marku ledwo na nogach stoi, a co dopiero myśli.
  Jeszcze kilka odcinków. wdech wydech wdech….

 46. Ja nie mogę.. Ja po prostu tu nie mogę.. Wariuję! Przyjdę jak nasze s e r i a l e będą. 🙁

  Mam Cię gdzieś moderatorze z tej podrobionej strony! O!

  Narka.

 47. Ja nie mogę.. Ja po prostu tu nie mogę.. Wariuję! Przyjdę jak nasze s e r i a l e będą. 🙁

  Mam Cię gdzieś moderatorze z tej podrobionej s t r o n y! O!

  Narka.

 48. Oczko wiesz nie lubię niedomówień, kłótni itp, dlatego jestem stęskniona za chociażby normalną ich rozmową : -)
  A co ja sobie tam wyobrażam to zostawię dla siebie hihihihi obiecałam, ze będę poprawna : -)

 49. Patrzcie co znalazłam u k o n k u r e n c j i :

  frytkaaaa:
  A czu Wy przypadkiem nie zabrałyscie tego z s e r i a l e . c o m . p l ?

  MigdalowaWisnia:
  frytka to robił b a n e r a on jest i tu i tu:)

  😯

 50. ja o jednym ??? łomatulu spytałam tylko, bo nie wiem w którym kierunku puścić wodze fantazji hihihihi
  Ciepłe skarpety na noc polecam

 51. l,no na taki to nie mamy co liczyć, ja mam nadzieje na jakąś chemię, na jakies zmiękczenie nóg u Uli 😉

 52. Oczko:*** dziękuje…mam ten luksus ze nie musze wychodzic z domu bo jestem w nim uwieziona z dzieckiem hihi 🙂 obym mlodego nie zaraziła to będzie dobrze….ale za to jestem teraz bardzo pociagająca hihi

 53. raaa,faktycznie, Ty masz małego synusia 🙂 To i jemu zdrowia życzę, żeby od mamusi się nie zaraził 🙂

 54. Zgadzam sie z raaa – Piotr co chwilę przypomina Uli jaki to Marek jest wiarołomny. To nie sprzyja zabliźnianiu sie ran. Wrecz przeciwnie w Ulce narasta złość.

 55. Wiecie co dziewczynki i chłopczyki cały czas uzupełniam listę blogową od Małgosi i mam na liście siedemdziesiąt sześć osób Na razie tyle u mnie liczy blog
  Mistmist dopisałam Twój mail !

 56. A tuście się schowali 🙂 🙂 🙂
  to się nazywa prawdzywy brzyduloholizm 🙂 🙂 🙂
  tak sobie myślę… to nie możliwe żeby z powodu awarii serwera mogła trwać cisza…
  Witam wszystkich po weekendowym odwyku… Powiem Wam dziewczyny, ze da się… pierwsze dwa dni były ciężkie… potem było trochę lżej… a jak już we wtorek wróciłam… to byłam w stanie obejrzeć tylko dwa zaległe odcinki i pójść spać… następny dzień tylko podczytywałam Was… ale spokojnie bez emocji… ale stopniowo, krok po kroczku znów mnie nałóg wciąga… wsysa 🙂
  no nic byle do grudnia… ale jest szansa, że przeżyję koniec emisji serialu 🙂 🙂 🙂

 57. eeeeeeeeeeee a czemu mnie moderuje? ooooooooooo
  chciałam tylko powiedzieć Witam 🙂 i że uśmiechnęłam się zobaczywszy, że sie tu przyczailiście 🙂

 58. Kabunia, Ula widzi tylko złe s t r o n y Marka w tej chwili- co złe to Marek, a Piotr tu nie ma nic do rzeczy.

 59. Napisałam 4 komentarze takie same i nie wiem z jakiej przyczyny oczekują na moderacje buuu 🙁
  a żadnych wulgaryzmów nie było!

 60. Łosoś a nie było w nich słów:
  C a r m e n
  B l o g
  S t r o n a / s t r o n y
  s e r i a l / s e r i a l e ??

 61. Moim zdaniem Piotr gra na siebie, ewidentnie. Co chwila podkresla, że jest inny od Marka. Miły, prosty chłopak, który zawsze mówi prawdę. W ten sposób kontrastuje do Marka. Czytaj: ja jestem ten dobry on jest ten zły. Wybierz mnie wybierz mnie… no i jak Ulka zrobi rachunek zysków i strat, posłucha jeszcze trochę swoich wszystko wiedzących przyjaciółek to …. zobaczycie/my w 230 i 231 odcinku

 62. Chciałabym zasnąć do 22 grudnia.
  Następnie zobaczyć wszystko hurtem i ocalić swój system nerwowy oraz zdrowie psychiczne.

 63. Wiecie co dziewczynki i chłopczyki cały czas uzupełniam listę od Małgosi i mam na liście 76 osób Na razie tyle u mnie liczy b….
  Mistmist dopisałam Twój mail

 64. mistmist ćwiwiczę wydechy..zen..kwiat lotosu..i czekam…cztytam strescczenia…wyciągam z linijek to co bym chciała widzieć…pomijam te niepewne ..ale jak widzę taki jak ostatnio odcinek to wszytko bierze w łeb i wychodzi ze mnie natura choleryka….wrrr

 65. Kabunia, jest na pewno racja w tym, ale wiesz dla nas jedynym właściwym wyjściem jest Ula z Markiem- ale oceniając tą sytuacje i patrząc przez pryzmat Piotra- chłopaka któremu podoba się dana kobieta- no jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że będzie on agitował na rzecz rywala : -) znając zdanie Uli na temat Marka- przecież ona mu nie mówi, ze strasznie cierpi, ze kocha nadal tylko coś całkowicie odwrotnego

 66. Niestety brak ostatnich trzech minut odcinka 202 bardzo wypaczyło ocene zchowania Uli.
  Na plejadzie jest już cały odcinek. I w paru innych miejscach też.

 67. przyszło do głowy właśnie jescze jedno co mnie ostatnio w Uli zawiodło… był Bartek..dużym niewypałem sie okazał…….Spotkała Ula Marka…i zawiodła sie na nim ….a teraz zjawił sie Piotr…ledwie go zna..a leci do niego jak w ogień…a wydawało sie że już najwyższy czas zacząć myśleć….

 68. jol.. też mnie to strasznie dziwi- już pisałam, że gdyby wczorajszy/dzisiejszy odcinek był moim pierwszym dałabym głowe, ze Ula kocha Piotra – szok

 69. Dokładnie jol! Tez tak uważam. Przeciez Ula dobrze wie o co Piotrowi chodzi. Z resztą nie trzeba być geniuszem, żeby wiedzieć co się święci – taka Violetta na przykład od razu się pokapowała. I Ulka mimo wszystko w to wchodzi…niby nie chcę ale jakoś tak samo wychodzi…

 70. a mi się wydaje patrząc na Ulkę że ona na siłę usiłuje wmusic w siebie jakies uczucie do Piotra…bo nadal kocha Marka choć by nie chciała…próbuje pokazać wszystkim ze Marek to przeszłość a Piotr przyszłość…ale miłości sie nie da oszukać

 71. Kowalski, dobre i to, że ostatnie minuty coś zmieniaj a w jej obrazie. Od razu w człowieku jakaś nadzieja.

 72. a metoda klin klinem rzadko się sprawdza a juz na pewno nie w przypadku takiego uczucia jak od poczatku to było pokazywane w przypadku Uli:)

 73. kowalski mam nadzieję, że powie Piotrowi, ze mogą zostać tylko przyjaciółmi- on wtedy pewnie powie, ze będzie walczył o jej uczucia

 74. raczej powie, że na razie nie może mu dać tego czego on oczekuje i że potrzebuje czasu… a wtedy on powie ze będzie walczył o jej uczucia…

 75. mistmist…. no obraz Uli drgnał…… może gdyby dymki myśli pojawiały sie cześciej to by było łatwiej….no ale myśli powinny iść w parze z zachowaniem…..

 76. Dominika ..a jest…jest..i czekam na nasze ulochane analizatorki..jak one napiszą a ja zobaczę to dopiero mam radochę….

 77. l – dziękuje ci kochana jesteś :)*

  juno – 🙂 jak tam zdrówko , grypa cię nie dopadła 🙂

  jol – co u Ciebie ??

 78. Donka, właśnie się leczę.
  od poniedziałku leżę w łóżku….
  w sumie już mi przechodzi.
  ale taka ‚śnięta’ cały czas jestem.

 79. PO RAZ KOLEJNY POWTARZAM, BO DZIARSKA GRUPA CHYBA OMIJA WZROKIEM MOJE KOMENTARZE – TO NIE JEST „PODROBIONY BLOG” CHOCIAZBY DLATEGO, ZE SZABLON BYL WRZUCONY WCZESNIEJ NIZ „WASZ” PO 2 Szablon nazywa sie „DILECTIO i jest zupelnie darmowym szablonem wordress(wpiszcie sobie w google-jesli nadal twierdzicie, ze kogos okradlam), ktory troche przerobilam (zmienilam kolory itp)
  po 3cie – nie Kradne niczego z „waszej” strony – o co mnie tez oskarżacie…
  po4te nie skupiam sie na „Brzyduli” tylko na newsach ogolnoserialowych – co moznaby w koncu zauwazyc
  Pozdrawiam

 80. Dziewcinky mam pytanie, ježeli juž jest pelny odcinek 202? Ježeli ktos ma link može mi prosze wyslac na email? Bardzo dziekuje.

 81. dzień dobry wszystkim 🙂
  lepiej tu niż nigdzie 🙂

  Taka myśl mnie naszła, więc postanowiłam się podzielić, a nóż widelec ktoś przeczyta…. z góry jednak przepraszam, jeśli się po kimś powtórzę, nie zdążyłam nadrobić komentarzy.
  do rzeczy:
  załóżmy, że streszczenie podane nam przez filmpolski.pl są prawdziwe, a tam mieliśmy wzmiankę o:
  „Piotr pyta Ulę czy ma u niej szanse?”
  i ona odpowiada
  „nie”(taką mam ciągle nadzieję).
  byłaby to wręcz wymarzona, idealna sytuacja na pozbycie się osoby Piotra z życia Ulki i co za tym idzie i Marka i naszego ma się rozumieć 🙂
  byłoby niebiańsko, ale czy scenarzyści odpuścili by sobie przyjemność katowania nas do końca serialu?

 82. mistmist….. troche tak ble ble pogadali…. już mieli iść…. ale Piotr nie chciał pozostawic pocałunku bez wyjaśnienia..i lojalnie uprzedził… że może spróbować jescze..na to Ula sobie w mysli westchnęla…,,no i sobie wyjaśniliśmy,,

 83. Wracam do Was na chwilę 🙂 Witam nowoprzybyłe osoby. Widzę że niektorzy juz widzieli do konca wczorajszy odcinek. Ja jeszcze nie widziałam chyba poczekam do 17 55 ale to dobrze że obraz Uli nieco innym się okazał niz myślałam.

 84. Juno: Boże Narodzenie 😀

  Jol, dzięki 🙂 No tak, bez dymka jak bez ręki. Ależ ona się do niego rwie!

 85. mistmist, aaa 😀
  u mnie z tą kumatością to czasem ciężko 😀

  w takim razie idę się położyć, myślę,że 10 minut i będę spała…
  do zobaczyska !

 86. jol, ale jeśli drgnął, to znaczy że widac swiatełko w tunelu…tylko zeby tam jakis pociąg nie jechał…

 87. Witam wpadłam na chwilke , zaraz musze brać się za kolejny obiad, tym razem u kuzynki. Właśnie nosiłam maerble, ledwo dyszę a co u was ciekawego.

 88. jol – ja też w pracy nie mam dostepu do gg ( niestety )

  Kabunia – ku pokrzepieniu serce pisał ADAM Mickiewicz , \:)
  witaj słonko

 89. oczko.. ale ostatnio to raz do przodu..a następnym razem do tyłu..i tak same jesteśmy rozregulowane…hihi

 90. ania26, witaj 🙂 jak zwykle zalatana jesteś… u mnie leniwy dzień,zaraz jadę po młodszą corkę do przedszkola bo mąz tylko starszą odebrał ze szkoły. Zaniepokoiła mnie wiadomośc że dziś w grupie przedszkolnej na 25 osób była tylko 4 dzieci,szok, wszystkie chorują 🙁

 91. Taka myśl mnie naszła, więc postanowiłam się podzielić, a nóż widelec ktoś przeczyta…. z góry jednak przepraszam, jeśli się po kimś powtórzę, nie zdążyłam nadrobić komentarzy.
  do rzeczy:
  załóżmy, że streszczenie podane nam przez filmpolski.pl są prawdziwe, a tam mieliśmy wzmiankę o:
  “Piotr pyta Ulę czy ma u niej szanse?”
  i ona odpowiada
  “nie”(taką mam ciągle nadzieję).
  byłaby to wręcz wymarzona, idealna sytuacja na pozbycie się osoby Piotra z życia Ulki i co za tym idzie i Marka i naszego ma się rozumieć 🙂
  byłoby niebiańsko, ale czy scenarzyści odpuścili by sobie przyjemność katowania nas do końca serialu?

  wklejam raz jeszcze, bo pod poprzednim tylko moderation i moderation.

 92. Jol, zeznawaj w srawie dymków w całości, daj wszystkie na tapetę.:)

  Oczko, to był tylko sarkazm.:)

 93. ania26 witaj hihihihi już chyba z 4 raz dzisiaj.
  Doneczko, nie ma sprawy- polecam się
  kaja ja też Cie widzę

 94. Kochane ja na sekundkę jeszcze,bo mam pecha o 17,50 mnie nie ma.Czy jest pelny odcinek z tymi słowami Marka,bo ja mam bez końcówki,a nie będzie mi dziś dane oglądać na dużym ekranie

 95. U mnie też pomór grypowy…widzę, że pół Polski kicha 🙂 zdrówka wszystkim prychającym życzę

 96. mistmist.. ten jeden dymek to było coś takiego podobnego …..,,Marek nie… Piotr tak,, ….ale oglądałam tylko raz i sama nie wiem jak to ugryźć…

 97. admin ;Nie dziw się. Czasami głowy rozemocjonowane serialem piszą bzdury, ale ja dziwię się jak mogłeś przepuścić dzisiejszą wypowiedź, cytuję:

  „elpacho
  listopad 4th, 2009 at 19:59

  pi** jedna!! jaka to wazna sie zrobila szkoda ze to ona nie ulegnie wypadkowi i sie nie oszpeci gorzej jak wczesniej!! mialaby za swoje, latawica.”

  Przecież takie chamstwo powinno już być dawno usunięte, a osobnik elpacho zbanowany.

 98. oglądałam tą końcówkę z 202

  Marek ślicznie to powiedział…Będzie tylko Ona. Tylko Ona. Rozumiesz…
  i jeszcze że bedzie jej pomagał z ukrycia bo jak go widzi to sie denerwuje

  Ula w myślach mówi to sobie wyjaśniliśmy z Piotrem na tak z Markiem na nie….

  nie podoba mi się że lekarzyna powiedziął Uli żw on nie żałuje że ja pocałował i nie może obiecać że nie zrobi tego znowu…po czym są myśli Uli…to sobie powyjaśnialiśmy…

 99. Nie dziw się. Czasami głowy rozemocjonowane s e r i a l e m piszą bzdury, ale ja dziwię się jak mogłeś przepuścić dzisiejszą wypowiedź, cytuję:
  „elpacho
  listopad 4th, 2009 at 19:59

  pi** jedna!! jaka to wazna sie zrobila szkoda ze to ona nie ulegnie wypadkowi i sie nie oszpeci gorzej jak wczesniej!! mialaby za swoje, latawica.”

  Przecież takie chamstwo powinno już być dawno usunięte, a osobnik elpacho zbanowany.

 100. Zbieram się , udanej dyskusji i miłego dzionki i wieczorku. Trzymajta się ciepło. Wpadnę wieczorem. 😆 Ide gotować kolejny obiad.

 101. Jol, dzięki, już przepbieram nogami, żeby to zobaczyć!

  Oczko, taka pogoda, nie przejmuj się.:)

  Wracam do pracy, bo mnie już gonią. Pa!

 102. mistmist..ale co tam Ula..i Piotr,……ale jak Marek powiedział do Seby ten ostanio oczekiwny cytat….. tego można słuchać…oj…..hihi

 103. aniu26 – u mnie czesto w zimie na wsi też brakuj wody ,

  u nas znowu rury się zapowietrzają , zamarzają

 104. zgadzam się, że na tym etapie serialu to miłości Uli do Marka jak na lekarstwo, albo jeszcze mniej.
  za to „miłość” Ula-Piotr kwitnie 🙁

  oj, żeby Ci scenarzyści spuchli jak nitka…..

  ania 26, l 🙂

 105. raaa.. prawda po co sie wnerwiać sceną z Piotrem…. trzeba smakować scenę z Sebą…..oj….i sie rozpływam

 106. raaa – widziałaś końcówke odcinka , opowiedz szczegółowo co bedzie ? ja niestety , dziś nie dam rady oglądnać odcinka w telewizji , jestem na zajeciach

 107. Donuś raaa napisała
  glądałam tą końcówkę z 202

  Marek ślicznie to powiedział…Będzie tylko Ona. Tylko Ona. Rozumiesz…
  i jeszcze że bedzie jej pomagał z ukrycia bo jak go widzi to sie denerwuje

  Ula w myślach mówi to sobie wyjaśniliśmy z Piotrem na tak z Markiem na nie….

  nie podoba mi się że lekarzyna powiedziął Uli żw on nie żałuje że ja pocałował i nie może obiecać że nie zrobi tego znowu…po czym są myśli Uli…to sobie powyjaśnialiśmy…

 108. tylko moderation i moderation a nic nie właściwego nie piszę. Lecę w tło, pozdrawiam…:)
  miłych dyskusji….papa

 109. Kowalski – ten ktos zostal zbanowany – do moderacji non stop musze wrzucac nowe slowa – fakt ten brzydki wyraz przegapilam 🙂
  ale w co 10tym poscie czytam, zem zlodziejka straszna i wogole – to sie czlowiek w koncu zirytuje 🙂
  pozdrawiam 🙂

 110. admin – ja cię od złodziei nie wyzywam , podoba mi się twoja strona , dużo nowych niusów różnych serialach , pozdrawia

 111. r a a, betusia – co do Piotra – ja juž mowila, že to bedzie jakys ps ychopat – bo calowac kogos na sile no nie moga. Z takego zwiazku sie wypakowac to nie bedzie latwe – zabaczyte – to bedzie emocyonalny szantasz z jego strony. Ja mysle, že ja to dobrze czula.

 112. raa, betusia – co do Piotra – ja juž mowila, že to bedzie jakys psychopat – bo calowac kogos na sile no nie moga. Z takego z wiazku sie wypakowac to nie bedzie latwe – zabaczyte – to bedzie emocyonalny szantasz z jego strony. Ja mysle, že ja to dobrze czula.

 113. raa, betusia – co do Piotra – ja juž mowila, že to bedzie jakys psychopat – bo calowac kogos na sile no nie moga. Z takego zwiazku sie wypakowac to nie bedzie latwe – zabaczyte – to bedzie emocyonalny szantasz z jego s t r o ny. Ja mysle, že ja to dobrze czula.

 114. Doneczko 19882 🙂 :* co tam słychać? jak dzieciaczki?
  Adminie – ja też nie mam nic do stronki, mi się też podoba 🙂
  Tylko czemu nam biednego Kowalskiego zbanowałeś 🙂

 115. nie zbanowalam Kowalskiego! 🙂 pisalam do niego, ze niemily uzytkownik, ktory pisal, ze Ula to pi*** zostal zbanowany 🙂

 116. Doneczko to nie dobrze! Niech się szybko wyleczą. Zdróweczka im i Tobie życzę :smile:Bo ostatnio ta grypa wstrętna opanowuje świat … kiedyś była normalna sezonowa, teraz świńska, ptasia… człowiek się gubi.

 117. eeeeeeeh.

  wróciłam. ale mnie kaszle 🙁
  maskarycznie 🙁
  czuje sie jakby mi płuca miały zaraz wyskoczyć. masakra.
  test. hmm. ciekawie sie go pisalo. jednej strnny przyyjaciolka podaje mi odpowiedzi a z drugiej przyjaciel. ja nic nie umiałam. znaczy si napsialam wszystko, niekore strzelalam, ale oni mnie urwiedzili w przekonnaniu ze mam dobrze.

  b l o g nie działa 🙁

  na jutro musze sie tyleee nauczyc.

  ja nie chce isc jutro do szkooly!
  eh.

  nie wiem jak z tym wyjazdem do Krk 🙁

  załamka.

  lecę.

  ciao ;*

 118. Ja tez nie mam nic do s t r o n y.Mamy upragniony substytut.Nasz blog to nasza prawdziwa rodzina,a ta zastępcza 😛

 119. a tez nie mam nic do s t r o n y.Mamy upragniony substytut.Nasz b l o g to nasza prawdziwa rodzina,a ta zastępcza 😛

 120. Ola końcówka powinna już być z tego co się orientuje, ale ja nie widziałam, czekam aż będzie w tv.

 121. piękny mail od Małgosi – dziękujemy. Uważam, że w rozmowie w odc. 203 wygra Ula. Pięknie jej dogadała. Pani Paulina Febo znawczyni mody to nie znaczy że zna się na prowadzeniu firmy!

 122. Łosoś a ja myślę, że Paulina postawi na swoim i pomoc Marka Niewidzialna Ręka może znowu się przyda.
  Chociaż w tym serialu wszystko możliwe.

 123. moderuję się przez użycie wyrazu s e r i a l e?
  No to wklejam jak nalezy:

  Łosoś a ja myślę, że Paulina postawi na swoim i pomoc Marka Niewidzialna Ręka może znowu się przyda.
  Chociaż w tym s e r i a l u wszystko możliwe.

 124. Lucy-ferek możesz mieć racje 🙂 Marek-niewidzialna ręka znowu się ujawni. Pewnie pójdzie do Pauli i jej na wtyka. Tak bym chciała :mrgreen:
  A dla mnie Ula zwyciężyła w rozmowie, nie koniecznie w czynie (bo jak Paula się uprze to zrobi na przekór samemu Diabłu i urządzi to coś tam promocyjne). Bo trafiła w samo sedno!
  I mnie nie ma

 125. Paula bez kasy raczej nic nie wskóra, chyba, że braciszek Aleks Wielki Pan Dyrektor od Finansów pomoże.
  Ale czy da się to zrobić bez wiedzy prezesa?
  Marek chyba będzie Pauliny unikał. Przynajmniej na razie, bo przecież czuje się winny w stosunku do niej.

  Nie pamiętam czy się przywitałam to mówię wszystkim Wam dzień dobry kłaniając się w pas.

  Naszego gospodarza w tymczasowym lokum serdecznie pozdrawiam.

 126. Admin ; miłe zaskoczenie, że jesteś kobietą. A już wyobrażałem sobie admina faceta z sumiastym wąsem i dużym od piwa brzuchem.
  Odnośnie złośliwości, jakie pojawiły się pod Twoim adresem uważam, że na wszelkie objawy chamstwa masz uniwersalne narzędzie – ban. Niezależnie z którego b l o g a są te osoby.

 127. Ulka umie ripostować, przemawia przez nią konkret i względny spokój. Paula ciagle jedzie na nienawiści i pogardzie. To ją gubi ewedentnie.

 128. mistmist masz rację 😀 w pojedynkach słownych z Paulą Ula intelektualnie i kulturalnie będzie górą, chociaż obawiam się że nie pokaże na co ją naprawde stać, bo się czuje w stosunku do Pauli winna …

 129. tak bo facetowi chcialoby sie szukac niusow o Grazynce z Klanu 😛 Z natury jestem czlowiekiem lagodnym ale masz racje Kowalski 🙂
  dziekuje i rowniez pozdrawiam

 130. Witam wszystkich ponownie, o czym dyskutujecie o jakiego maila chodzi ja nic nie dostałam. sandrax, Kowalski, mistmist, Lucyferek, Łosoś, Kasia i inni witajcie ja na chwilkę. 😆

 131. Hej, to znowu ja, właśnie wróciłam z miasta, ale niektórzy kierowcy są nieuprzejmi 🙁
  Drogi gospodarzu tej s t r o n k i pozdrawiam Cię serdecznie 🙂
  Idę szukac całego odcinka 202, bo zaciekawiły mnie Wasze opisy

 132. .ania26 Małgosia-mz ma już na liście Twoj adres. Może coś xle podałaś. U mnie na listewce adresowej się przynajmniej wyświetla. List powinien dotrzeć do ….73 osób. OMG nie wiedziałam, że nas już tyle ujawnionych.

 133. admin ; niusy o Grażynce z Klanu są dla nas mało ciekawe, bo jak widzisz przesiedli się tutaj ludzie, którzy mają problemy z głową na punkcie innego serialu.
  Może oprócz zwiastuna podrzuciłabyś coś ciekawego z serialu Brzydula?.(fragment rozmowy, zdjęcie z następnych odcinków ; oczywiście w ramach praw autorskich)

 134. admin ; niusy o Grażynce z klanu są dla nas mało ciekawe, bo jak widzisz przesiedli się tutaj ludzie, którzy mają problemy z głową na punkcie innego s e r i a l u.
  Może oprócz zwiastuna podrzuciłabyś coś ciekawego z s e r i a l u Brzydula?.(fragment rozmowy, zdjęcie z następnych odcinków ; oczywiście w ramach praw autorskich)

 135. Kowalski ale ja się właśnie po skończeniu Brzyduli zabieram z powrotem do Klanu. Ma wrócić do obsady M. Zaniewski, a był baaaardzo czarnym charakterem.

 136. Admin : cały czas nie mogę pojąć moderacji niektórych słów. Przez to komentarz dodał się dwa razy.

 137. hehehe bardzo mi przykro ale nie mam mozliwosci byc na planie, nie pracuje w zadnej gazecie, nie jestem tez prywatna dentystka Bobka 🙂 to co znajduje – zgodnie z prawami autorskimi itp dodaje czyli jedynie zwiastuny i raz za czas ciekawostka jakas sie trafi 🙂

 138. sandrax,dziewczyno,co z Tobą ? Poodwiedzałaś tych lekarzy do których skierowania dostałaś jakis czas temu?

 139. Dma, ;*** myślę, że lekarz nie zwolni mnie od nauki 🙂
  masakra. ja już nie wyrabiam, zaniedługo będę spałą ttylkop jakieś 3 godziny na dobę. już teraz zarywam czasem nocki na nauke co to będzie dalj to ja sobie nie wyobrażam.

 140. Witam w nowym miejscu!
  Nie pamiętam, co wczoraj napisałam, a nie mogę sprawdzić, ale mam nadzieję, że dało się to przeczytać. Do pracy się dziś tak średnio nadawałam i tak mnie jakoś naszło na przemyślenia o tym, co zrobiono z tym serialem. Tych gorzkich wywodów wyszło mi ok. 1,5 strony A4, a myślę, że jeszcze coś by się uzbierało. Niby cały czas wiem, że wszystko skończy się dobrze, ale wnerwia mnie to co zrobiono z tym serialem. Ale wiecie, co to wyrzucenie z siebie pretensji do scenarzystów bardzo mi się przydało, bo się uspokoiłam i poweselałam (no w końcu kogoś tam nieźle poopieprzałam za partanine). Może to nawet lepsze niż Pshemkowe medytacje na łonie natury? Pewnie po dzisiejszym odcinku, znowu będę na nich pomstować. No tyle razy już się zawiodłam, że wolę się zakładać, że będzie kiszka, żeby może przyjemnie się rozczarować.

 141. Ale się cieszę, sprawdziłam w programie tv że w srodę 11 listopada nie będzie przerwy w brzyduli,a do tej pory jak wypadały jakies swięta to nie było odcinka, super ze tym razem będzie 🙂

 142. Idę na razie w tło, muszę poprasować, za niecałą godzinkę odcinek, którego końcówki nadal nie widziałam. Będę w miedzyczasie zaglądac do Was, pa 🙂

 143. Oczko, no dokładnie. masakra. tym bardziej, że ja nie ejstem jakąś kujonką czy coś. oceny mam normalne. mam nawet dwójkę 😛
  eh.
  hmm kiedy odpoczne?
  w sobote tyle, że się wyśpię, ale jak wstanę too już sprzątac musze. i mamie pomagać bo ona tez ma kupe roboty.
  w niedziele do kościoła. więc sie nei wysypiam.
  masakra.

  a w tygoodniu mam 3 razy na 7.10 do szkoły. a później siedziec se w nieij do 16 musze, worciic porobic zadania i sie nauczyc. pewnie nie tylko ja tak mam. a narzekam jak jakiś upierdliwy człowiek.
  ale jak dla mnie to to jest za dużo.

  co dopiero ma powiedzieć Miśka? ehh

 144. sandrax serdeńko, a nie da się jakoś przystopować z tą nauką, wiem że ciężko i wogóle – ale jak będziesz przemęczona, albo chora to raczej nici z nauki, a tylko się fizycznie i psychicznie nameczysz – ja przed każdą sesją, albo jakimś egzaminem to się ratowałam musującym magnezem ik pomaga, lepsza koncentracja itd itp

 145. Marzenek, witaj w gościach 😉 Ja tam mam nadzieję że kolejny odcinek bedzie na tyle fajny ze sięmiło rozczaruję. A najbardziej teraz to czekam na 210,jakos tak czuje ze moze jakis przełom w Uli nastąpi wtedy 🙂
  Juz naprawdę wstaje i idę stąd….

 146. witam 🙂 obserwuje blog od dawna. niesamowicie wciągnełam się w serial od 158 odcinka od tego momentu śledzę z wypiekami na twarzy każdy odcinek 🙂 aż boję się myśleć o świętach ! 😛 oglądałam odcienek 202 i te brakujące minuty jednak zmieniają obraz Uli. moim zdaniem ona chce przyjaźni Piotra a on się trochę zagalopował Uli problem moim zdaniem polega na braku asertywności !
  pozdrawiam 🙂

 147. sandrax, to prawda że nie tylko ty tak masz, dorosłe życie też potrafi dac w kośc, ale trzymaj sie i nie poddawaj oraz staraj się łapać jak najwięcej chwil by wypoczywać 🙂 🙂

 148. Oczko Ty mi chyba w myślach czytasz – na mnie też czeka sterta prasowańska, która mnie już woła kilka dni i dowołać nie może …. no więc po raz kolejny motywujesz mnie do prac domowych … 😉

 149. madzieńka, witaj 🙂
  Doe, witaj, ale Ciebie dawno nie było 🙂 🙂
  Robie trzecie podejście do opuszczenia b l o g a , moze tym razem mi się uda…

 150. eeh 🙂
  co ja bym bez Was zrobiła?
  jene radzą jak sie ubrać.
  drugie pomagają w zadaniach.
  trzcie poprawiają humor.
  czwarta nalewa herbatkę.
  piąte dzielą jedzeniem.
  szóste pomagają w nauce.
  siódme wspierają.
  etc.

  jak dobrze, że ja Was spotkałam 🙂

 151. Sandrax Ty się trzymaj muszę Ci powiedzieć, że Oczko ma racje im dalej w życie tym nie jest za lekko! Trzeba chwytać chwile 🙂 Carpe diem

 152. Dma, moje zelazko juz włączone,uruchamiam dodatkowo odcinek Brzyduli coby się nie nudzić i do roboty 🙂

 153. Tak sobie teraz pomyślałam, że do Ulki, jaka teraz jest nam serwowana pasuje jak ulał „nie dokazuj miła nie dokazuj, przecież nie jest ciebie taki cud”. Ona za dużą wagę, co zresztą w ostatnim odcinku przyznała, zaczęła przywiązywać do tego co jest na zewnątrz, chcąc zagłuszyć to, co jest wewnątrz. Wiem, że niektórzy sądzą, i pewnie mają rację, że teraz Ulce przypisano „Markowe” postępowanie z początku serialu, żeby do niej co nieco dotarło. Tylko czy do tego, żeby zrozumieć drugiego musimy postępować jak on? Czyż nie mamy od tego rozumu, ale też i serca, żeby zrozumieć, albo chociaż spróbować zrozumieć jego postępowanie? No tak, tylko że do tego potrzebne są czas i rozmowa, a przed tą Ulka broni sie jak może…

 154. Witam moje kochane drobie :*******

  tym razem na zastepczym miejscu, ale z wami 😉
  co tam u was sluchac?

 155. Dzień dobry : )) Że też udało mi się Was tu odnaleźć :))) cud po prostu :)) ciekawa jestem czy ktoś obejrzał w całości odcinek 202. A co do Uli, to mnie też denerwuje, z tym, że potrafię mimo wszystko ją zrozumieć, bo gdyby ona wiedziała, to wszystko co my wiemy….

 156. No a co sadzicie o rozmowie Uli i Pauliny w 203 odc? Jeszcze tej Iwony nie poznalam ale juz sie gotuje jak widze ja na fotkach…wrrr

 157. sil a ty jestes z naszego b l o g a? w sensie s e r i a l i? nie wiem czy moge rozsylac takie informacje…

 158. mam Was :mrgreen:

  buahaha 😀 😀 😀
  jakież było moje zdziwienie 😯
  ile dostałam maili przez te 2 godziny 😆
  z Wami nie można się nudzić ❗

  całysiam :*:*:*:*
  i wracam do tła, idę po herbatę Dżozefa 😆

 159. ha, znalazłam was ;D

  ja tylko na chwil parę, bo zaraz lecę oglądać 203 : )
  dziękuję bardzo za maile – przynajmniej wiedziałam, co się z wami dzieje : )

  no i w końcu udało mi się obejrzeć końcówkę 202 odcinka – ‚a tak ładnie sobie wyjaśniliśmy’ ulki mnie rozwaliło ;D

 160. Wracam. Włoski umyte, lekcje odrobione.
  A propo… dziś zamiast 7 lekcjii miałam tylko 5. I jeszcze na dodatek na 8.45 ^^
  Zaraz, zaraz. O co chodzi z tymi fotkami wysyłanymi na emaile? ^^
  To te fotki z bazy? Bo jak tak, to ja je mam na kompie. xD

 161. Cześć babeczki! 🙂

  Znów jesteśmy na wygnaniu 🙁

  Teraz to z nas się prawdziwa szajka zrobiła 😛 Dzięki wszystkim za maile.

  Abuuu :-****
  martham :-***
  dubai :-****

 162. Cześć Kochani ❗
  Widzę, że nasz b l o g znowu padł 🙁
  Ale C a r m e n działa – tym razem mailowo 🙂
  Witam wszystkich 🙂

  Wreszcie mam wolną chwilunię 🙂

 163. maartaa, dubai, Lamia kochane witajcie :*** milego ogladania…ja tez juz uciekam…mam nadzieje ze do dzisiaj :******* papa

 164. martham :* serducho me drobiowe witaj 😀
  Lamia :* mam rozdwojenie jaźni, pisałaś już na maile ? 😀
  chyba tak 😉 chyba przed chwilą 😀

 165. witam miłe panie
  szukałam szukałam i wreszcie dotarłam
  miło was widzieć serwer Nam padł a bez niego jak bez ręki
  uzależnienie daje o sobie znać…. jeszcze raz witam

 166. Witajcie w przytułku
  A może u nas był dziś jakiś fajny news…

  Kowalski
  listopad 5th, 2009 at 16:43
  admin ; niusy o Grażynce z Klanu są dla nas mało ciekawe, bo jak widzisz przesiedli się tutaj ludzie, którzy mają problemy z głową na punkcie innego serialu.

  Zgadzam się w 200%, sama je mam gdzieś tak od marca.
  Pora poszukać lekarza, bo limity NFZ pewnie na wyczerpaniu, w grudniu będzie za późno

 167. matko pisałam tu ale chyba zjadło mi koma do zmoderowania chyba co za blog ; ||

  cześć wszystkim !
  ;-**

 168. hej skarby:*

  co sie dzieje z naszym B l o g i e m ?

  robiłam sobie odwyk od neta i kompa..wiec dopiero teraz go właczyłam:)

 169. witajcie! 🙂 kurdee, Ula mnie trochu denerwuje. Mam nadzieję, że scenarzyści nie popsują mojej zniszczonej już krwi, i nie wzburzą jej do końca 😀
  ja nie posiadam żadnych zdjęc, czy mółby mi ktoś je wysłać? podaję maila mkwestarz@ o2.pl

  uciekam do pracy, zdjęcia czekają, muszę je poprawić 😀
  czekam na maila, buziaki! :*

 170. z niecierpliwością czekam na wrażenia po odcinku 203 🙂 czy coś wiadomo kiedy ruszy nasza ulubiona s t r o n e c z k a ?? co trzeba zrobić żeby zostać dopisanym do listy emailow ej ???

 171. Mam nadzieję, że dzis plejada nie szykuje żadnych niespodzianek, bo po obejrzeniu końcówki 202 mam zamiar się dobrać do prapremiery.
  Martus1 ta nieszczęsna melodia chodzi za mną przez cały dzień i nic mi do głowy nie przychodzi, a przesłuchałam już 5 płyt.

 172. końcówka 202 padłam hihi.,
  ” a tak ładnie sobie wyjaśniliśmy „.

  Mareczek boooże. no cuuudo 😉

 173. Hejka,wyłanaimsię na chwile z tła 🙂 poprasowalam , obejrzałam koncowke odcinka…faktycznie była dobra. No i znikam, bo mój mąz idzie, bedę wieczorem raczej póznym po kolejny, odcinku. 🙂

 174. Oglądałyście? Oglądałyście?
  Wrrr… Jak ja nieznoszę tego doktorka. ;|
  A rozmowa Seby z Markiem. I Markowe „Będzie tylko Ona.” to aż się rozpłynęłam 🙂
  No a końcówka… „Bo ja cię pocałowałem. I wcale tego nie żałuję. I nie moge Ci obiecać że tego znowu nie zrobie.” czy jakoś tak… Wrr.. Powtórzę się… Nieznosze doktorzyny .. 😀

 175. witajcie kochani….
  znów serwer padł…..ohhhhh czeka nas odwyk….ciekawe ile dni to potrwa….. 🙁

  nie wiem o czym mowa….ale pewnie zaraz zmykne w tło… 😛

 176. Lucy, mam nadzieję ze to zdanie „przeciez go nie kocham ” nie na temat 203… bo się zdołuję jeśli jednak tak 🙁

 177. Łosoś, na razie mąz się zajął rozmową telefoniczną 😉 ale chyba nie na długo, więc zaraz będę zmykać 🙂

 178. odcinek 203 …. ok … tylko trzeba wyciąć sceny z Piotrem i o Pioptrze…. to na tyle …… na razie będę póżniej…

 179. po 203 – Ulka nadal w amoku na Piotra – moze go mocniej lubię, wszystko mu mówie, rozumiemy się, zachwyt ze ja spontanicznie odwiedził, rzut na szyję, bo miala udany dzień itp.

 180. ulka rzuciła się doktorzynie na szyje bo ja spontanicznie dowiedził ??!! przecież ona ma przyjaciela maćka na co jej ten piotr nieszczęsny !

 181. Łosoś, dzięki 🙂 Myślę że miły będzie dopiero wieczór, bo zaraz obowiazki-kąpiel dzieci, kolacja, czytanie bajek…a potem razem obejrzymy Brzydulę 🙂 Toboe też milego popołudnia i wieczoru 🙂

 182. o S e r ia l e c o m sie załadowały, wolno bo wolno 🙂

  A co do brzyduli, to faktycznie Maćka już bardzo dlugo nie było.. też na to zwrociłam uwagę

 183. no właśnie co z Maćkiem ? skąd w Uli nagle taki pociąg do mężczyzn przecież z Markiem wszytsko toczyło się wolno przez tyle miesięcy a nagle pojawia się pan lekarz i szast prast.. przecież jak się ma złamane serce to ciężko ufać mężczyźnie – ten wątek z Piotrem przepraszam bardzo ale jest dla mnie mocno naciągnięty

 184. Witaj dziarska grupo wędrowna 🙂

  O dziwo odcinek 203 mnie nie zdenerwował, wręcz przeciwnie 🙂

 185. Cytat odcinka :” Rano grasz chałturę w centrum Handlowym, a wieczorem spektakl w Teatrze Narodowym” – uwielbiam Pshemko ostatnio.
  Odcinek 203 dla mnie wspaniały, mimo braku scen Ula-Marek.

 186. mismist 🙂 miło to słyszeć.. chętniej obejrzę 🙂 bo ostatnio mnie odrzuca jak mam na pietrka patrzyć.

 187. O matko i córko 😯

  Co się dzieje z s e r i a l a m i ?

  I witam po za tym w nowych (jak dla mnie) okolicznościach 😉

  Skończyłam oglądać 203 odc. i wnioskuję tylko jedno – zabiję Ulkę, jak pomyśli że Marek i Iwona ten tego, razem 👿

 188. Heja! Pilnie potrzebuje jakichś namiarów telefonicznych na Donke, albo apsik – jak ktos moglby cos, to niech mi wysle maila

  nexusflex @ gmail.com

  z góry dzięki…

 189. sil zawiedziesz się maćkiem z 203, bo mocno wspiera Ulę w sprawie Piotra, a sam do Ani podchodzi jak pies do jeża (czytaj ostatnia pierdoła).

 190. strasznie jestem ciekawa w którym momencie maciek ujawni list od marka.. nie wierzę że sprawa listu jest już zamknięta co myślicie ?

 191. A ja powtórzę pytanie;

  Kto się od nas, czyli od blogu s e r i a l e wybiera do Krakowa na spotkanie z Julką? 😉

  Wrr…..dodanie tutaj komentarza to jest jakaś masakra 😕

 192. Witam AB 🙂 :* a my znowu na wygnaniu 🙁 macie może info kiedy nasza s t r o n k a będzie aktywna?? bardzo mi dziś brakowało w pracy newsa…
  co do listu to mam nadzieję że jednak jeszcze wyjdzie tak jak to Mareczek powiedział „w odpowiednim momencie”

 193. A ja powtórzę pytanie;

  Kto się od nas, czyli od NASZEGO b l o g u wybiera do Krakowa na spotkanie z Julką? 😉

  Wrr…..dodanie tutaj komentarza to jest jakaś masakra 😕

 194. Magda 🙂 mam nadzieję że przynajmniej Ula uwierzy w szczerość tego listu bo narazie dyskredytuje wszytskie działania Marka więc istnieje obawa że i w jego treść nie uwierzy…

 195. blondie14, jeśli do niedzieli cudownie wyzdrowieję i nie będę mieć TAKIEJ gorączki jak w nocy i dziś popołudniu to jadę 😉

 196. Anecia na poprzedniej s t r o n i e s e r i a l i była rozmowa na ten temat i parę osób się deklarowało – było to pod ostatnim news em ekipa jakaś będzie napewno !

 197. madzieńka sądzę że jeszcze kilka ciężkich odcinków z panem P. nas czeka a potem będzie z Ulą coraz lepiej i na nowo zacznie ufać Markowi 🙂

 198. madzieńka, aha 😉
  A było umówione jakieś dokładne miejsce spotkania b l o g u?
  (bardzo wnerwia mnie takie pisanie ze spacją 😕 )

  magda, daj spokój! Ja już nie wyrabiam…nie mogę patrzeć na to co Ulka wyprawia 👿

 199. anecia ja nie jade, bo mieszkam w woj Podlaskim. A to gdzieś tak 5-6 godz do przejechania pociągiem 🙁

 200. Witam was kochani :** co słychać xD?

  Dzisiaj w szkole xD Miałam śmiesznie 🙂 na Polskim dostałam 1 za przeszkadzanie bo się śmiałam z kolegi hahaha :* 🙂
  Technika to zajrzałam jak jeszcze seriale działały xD 🙂
  Matma już nowe rzeczy 🙁 ;/ ;/ a starej rzeczy jeszcze aż tak nie umiem ;/
  W-F nie ćwiczyłam i śmiałam się z kolegą xD :*
  Historia to co zawsze xD :* 🙂

  Jutro Pani odda sprawdziany z Chemii napisałam wszystko ale róznie to bywa xD :* 🙂

  ;**
  Komentarz nie chce komentarz dodać ;/ 🙁

 201. anecia mi też trudno ją teraz oglądać szczególnie przy tym „kimś” ale wróci Ula do ludzi. można się oszukiwać jakiś czas ale potem i tak wyjdzie kto do niej pasuje 🙂 więc meliska i czekamy na następny odcinek 🙂

 202. ja czekam do 210 🙂 sesja nad wisłą mam nadzieje że pozwoli Uli choć trochę ocieplić swój stosunek do Marka 🙂

 203. Witam wszystkich wieczorowo 😀
  Otwieram s t r o n k e a tam nic to sobie mysle ze tutaj siedzicie i co widze ponad czterysta k o m e n t ó w co jest sprawa jasną ze tutaj jestescie 😀

 204. na bank ociepli stosunki bo wtedy nie dali by rady wytrzymać ze sobą całej nocy w biurze 🙂 a skoro Ula nie wyszła w trakcie tzn że było jej dobrze 😀

 205. magda mi się wydaje że Ula musi dostać jakiegoś kopniaka moim zdaniem ta prezesura i zranienie przez Marka spowodowało że zachowuje sie inaczej wg gorzej i cos musi sie stac że wróci „dawna” ula 🙂 wierze ze cos sie wydarzy co nia potrzasnie

  anecia nie bylo albo bylo ale jak s t r o n k a sie z err o rowala to juz na te ustalenia sie nie zalapalam 🙂

 206. może teraz bedzie scenka gdzie Ula zasnie na kanapie a Marek bedzie ja glaskal po glowie i sie jej przygladal 😀 kto wie kto wie 😀

 207. no widzę ze się dodał więc… :*

  magda;*
  blondie14;*
  anecia;*
  Madzik;*
  Abuuu;*
  madzienka;*
  i wszyscy w tle i wszyscy obecni ;**

 208. teraz na odcinek mykam ale wróce po szkoda ze s e r i a l e nie działają ale dobrze ze chociaz taka aternatywa jest :mrgreen:

 209. wg mnie Ula zacznie się zmieniać gdy poczuje zazdrość o Marka. wtedy zacznie się zastanawiać co jest grane:) a jeszcze to że Seba jej powie że to Marecki jej pomaga tez trochę jej uświadomi.
  Poza tym może chce klina na Marka ale zobaczy że ten „ktoś” to nie Marecki i da sobie spokój. wiem bo też tak kiedyś miałam i co po kilku spotkaniach (bardzo przyjemnych 😀 ) wróciła do poprzedniego faceta bo tamten poprostu nie był NIM. tutaj tez tak będzie 😀

 210. hmm powiem ci szczerze magda ze z niecierpliowscia czekam na sceny ula-marek wtedy mam nadzieje pojawi sie znowu w duzej ilosci „glos” wiec bedziemy mogli wreszcie zobaczyc mam nadzieje nasza dawna ule 🙂

 211. madzieńka wszystko bym dała za taką scenę:D dla mnie by nawet wystarczyła gdyby Ula zasnęła a Marek się w nią wpatrywał z fotela tymi maślanymi oczkami 😀

 212. swoją drogą Ula dzisiaj w tej fioletowej bluzce wyglądała KOSZMARNIE.

  czy tylko ja uważam, że Ula wyglądała lepiej po swojej pierwsze ”przemianie”? w odcinku 158-9 wyglądała wprost ślicznie. Mogli jej tylko zdjąć okulary i aparat i wyglądałaby 100 razy lepiej niż teraz. Nie tylko naturalniej i łagodniej, ale po prostu ŁADNIEJ.

  Julka nie ma figury modelki i nie powinni jej ubierać na siłę, tak jakby ją miała

 213. majkaxxxxxx oczywiście że wyglądała by lepiej jednak dla potrzeb ser.i.alu przemiana musiała być radykalna 🙂 a to że trochę poniosła ich wyobraźnia to już co innego 😀

 214. Kaś
  listopad 5th, 2009 at 19:49

  po 203 nie wypowiem sie bo myslałam ze wyrzuce laptopa przez okno 🙁

  Też tak mam kochana xD ;** 🙂

 215. majka nie jesteś odosobniona w swoich pragnieniach, ale stało się. Mleko się wylało. Od lipca zdążyłam się się przyzwyczaić do new look, choć dziś muszę przyznać, że Ula wyglądała niespecjalnie.

 216. Witam , ja na chwilk,e , jak wam minął ten dzisiejszy dzionek.J a perzyznam szczerze jestem padnięta. Skręcałam właśnie łożko i robiłam przemeblowanie u kuzynki, ledwo zipie, noszenie mebli itp.

 217. ale zobaczcie ula i marek: teraz się nie widzą, tęsknią za sobą, ba nawet niech się kłócą, ale potem jak będą się godzić 😀 to będzie marzenie 😀

 218. kwoczkaa miałam momenty ze chciałam tam sie znaleźć i ich skopać potem trzymałam laptopa przy oknie i mówiłam ze go wyrzuce;/

 219. lawal jeśli się tu pojawisz to pamiętaj, że Ty byłaś pierwsza w szukaniu diamentów w popiele.
  Teraz Pshemko chce grzebać razem z Tobą?

 220. mam nadzieję , mam płytę z pierwszymi odcinkami Brzyduli od 1 do 30 odcinka to są odcinku, a teraz scenarzystom to palma odbiła.

 221. Witajcie dziubki
  zdążyłam ponarzekać rano na errory i nasz raj zamienił się w piekło. Mam nadzieję że b l o g się nie obraził na amen.

  Ulka dzisiaj kiepsko wyglądała. Zgadzam się.

 222. Lucyferek witaj , odpocznę w niedzielę z dziewczynami ale się cieszę, a ty będziesz w Krakowie , Lucyferek teraz to mnie już nic nie zdziwi , scenarzysci przesadzają . 😆

 223. Juz jestem, witam wszystkich przybyłych i tych w tle również, odcinek obejżany. Viola jest cudowna- to jak odgryza sie Paulinie.. Ula cała w skowronkach żałuję tylko że zamiast Piotra nie wszedl do gabinetu Marek 🙂 Według mnie to nie była reakcja na pojawienie sie doktorka, ona chciała sie podzielic z kimś dobrymi wieściami a ze padło na niego cóż miejmy nadzieję izż nastepnym razem bedzie to Marek……(czekam na to z utesknieniem)

 224. margoxx ja też liczę dni do wiosny na dodatek , mamy piec w piwnicy i muszę palić w piecu , mam dość czasem.A jutro trzeba robić drzewo , mam na myśli wozić , brat dzisiaj był u leśniczego , a więc robota mnie jutro znowu czeka. 😆

 225. A Maćka mi troszkę szkoda pogubił się chłoapak, nadal myśli ze Ania sie z kims umawia i zle odczytuje jej slowa… Mam nadzieje ze ktos mu wyleje kubel zimnej wody na glowe.

 226. ALE MNIE PAULA DZIŚ WKURZYŁA…

  ZA MAŁO MARKA..

  lecę jescze tyle nauki i relacja z bitwy rotgiera i zbyszka 🙁

 227. A wlaśnie dzieciaczki śpią i mam chwilke dla siebie 🙂
  Na temat ogrzewania tezcoś wiem.. mam w domu dwa kominki zamiast centralnego… 🙂

 228. No i wiedziałam, że będzie kicha. Znowu o dużo za dużo lekarzyny, a Ulce nie tylko przefarbowali włosy, ale też przeszczepili mózg. Facet robi jej wymówki, fochy pokazuje, „bo go miało nie być a jest”, a ta ugania się za nim, przeprasza, i jeszcze go bardzo lubi? Nie, ja już dawno przestałam rozumieć co scenarzyści, reżyserzy mieli na myśli. Ba ja się obawiam, że oni sami nie wiedzą, bo sami się w swoich pomysłach i próbach uatrakcyjnienia fabuły pogubili. Zachowanie Ulki, cała sytuacja Marek – Ulka – wymuszający pocałunki zazdrośnik bez powodu, jest sztuczna, zagmatwana, pełna niekonsekwencji i w konsekwencji dla mnie nierealna… Ja wiem, ktoś powie, że to tylko s erial, dla mnie to już science fiction!

 229. Aniu – jestem przyzwyczajona od dziecka do ciężkiej pracy, ale zwolnij trochę po z czasem odczujesz skutki tej pracy. Pomyśl też o sobie.

 230. ania26 u mnie ok 🙂 padam po pracy ale przy Was odpoczywa się cudownie :* fajnie być między osobami z którymi można normalnie porozmawiać o naszej Uli 🙂

 231. to ty jesteś przyzwyczajona a nie ja. Ja jako typowy mieszczuch mam wszystko pod nosem. Nawet nie wiem jak się w piecu pali.

 232. Marzenek, myślałam nad tym dzisiaj, uważm że zachowanie Uli to zasłna dymna, a Piotr jest tylko klinem ( jak to juz ktoś powiedział), pamiętajcie jednak, że wg niej Marek okłamał ja kolejny raz ona nie zna jego intencji dla niej jest klamcą ojejku kiedy to sie wreszcie skonczy te niedomowienia kosznar…

 233. JESTEM CHORA.
  jej 🙁

  ide spać.
  nie robie tych cholernych zadańń mam ich dość.

  na spotkanie z Julką też pewnie nie pojadę bo mama mi mowi ze mnie totlanie rozłoży..

  a ja dzis juz rawie mdlałam, niieeeeeeeeeee. właśnie sie załamałam.

  branoc 🙁

 234. margoxx wiem , dzięki za miłe słowa ale ja inaczej nie potrafię i jeszcze zawsze mi babcia truła musisz pomóc mamie , a mama zawsze musisz mi pomóc i tak w kółko, ja tylko za granicą odpoczywam. 😆

 235. Marzenek – a ja jestem w stanie zrozumieć zachowanie Ulki. Kiedy kogoś się bardzo lubi to nie wie się do końca czy to jest jeszcze przyjaźń czy już kochanie. Najlepszym testem jest zbliżenie fizyczne np. pocałunek. I tu Ula nie bardzo chce powtórzyć ten test (ostatnie słowa w 202 odc). Ula bada jeszcze związki chemiczne jakie się między nimi tworzą.
  Maciej był fajnym kumplem w dzieciństwie i myślę, że Ula dalej go postrzega jako takiego chłopca w krótkich spodenkach. A Piotr to przyjaciel dojrzały. Jeszcze wszyscy jej wmawiają że jest świetny, idealny. Jest inteligentny, nie jest szpetny – dlaczego by nie spróbować.

 236. magda to fajno, ale Ulka coś kulki leci 😆 sil jak fajnie, dwie córy, sandraź zdrówka życzę. 😆

 237. Czuję się jak kosmita (kosmitka).
  Podobał mi się dzisiejszy odcinek.
  Mimo pana W.P., pierdołowatego Maćka, niespecjalnej Uli i braku scen wspólnych Ula-Marek.
  Czy to ze mną jest źle czy ……?
  Nie narzekajcie na scenarzystów, bo przynajmniej mamy o czym rozmawiać.
  A komu się nie podoba to powtórzę : kto ma pilota ten ma władzę. Nie ma przymusu oglądania.

 238. margoxx nikt mi nie pomoże wiem o tym , głupia nie jestem, ale zawsze mam nadzieję że się coś zmieni , naiwniara za złotówkę, ale mam nadzieję że jak pojadę do Krkowa i może nawiążę przyjaznie z dziewczynami to powoli coś ruszy w moim życiu. 😆

 239. Marzenek witaj, Lucyferek ja zawsze będę wierna Brzydula, nie oglądałam jeszcze odcinka wieć się nie wypowiem. 😆

 240. Lucy – bo Viola dzisiaj była wielka. Dokopać Pauli – tak z radością – bezcenne. I Pshemko był wielki – choć Aleks znacznie wyższy wyszedł malutki. I śliczna konfrontacja Uli z Paulą. Aż zaklasnęłam jak Ula jej wywaliła ze znajomością zarządzania firmą.

 241. Czześć:
  margoxx,
  ania23,
  Lucy-ferek ,
  Magda,
  Madzik(KWM),
  Abuuu_,
  anecia,
  kwoczkaa,
  magda,
  nexus,
  kaś
  l …
  Kowalski -jeśli jeszcze jesteś
  i wszyscy!!!!!!!
  biegnę komenty przejrzeć

 242. Juz po odcinku nawet niebyło tak zle jak sie ze zwiastuna wydawało 😀
  Piotr ma bardzo zły wpływ na Ule, on jak sie zjawia Uli włącza sie jakas blokada i zaczyna zachowywac sie conajmniej dziwnie . Piotr dobrze to zaznaczył pytając czy coś piła dokłdnie tak sie zachowywała jakby z Ardo tą whisky piła przed południem.
  Ania z Mackiem niemogą sie dogadac ale zboku widac ze az ich ciagnie do siebie i pan ochroniarz tez to zauważył 😀

  Iwona sama przychodzi do Uli z propozycją wystawienia kolekcji na targach niewiem czy Ulka naprawde jest taka naiwna ze to jej nie dało do myslenia przeciez jakby sama chciała cos wskurac w tej sprawie to nawet by w zwazku z tą kolekcją nikt rozmawiac nie chciał …..oj dobrze ze ona tego anioła stróza ma bo by popłynęła jak nic.

 243. ani szczęsciaro, Ty jedziesz. a ja… już nie wiem. miałam jechać, nie miałam, teraz jestem chora 🙁

  załamać się to mało.

  ide spać bo naprawdę czuję się jak nigdy dotąd.

  juz nie kontaktuję.

  nie całuję Was bo nie chce Was zarazić.

  buz…. upss. miałam nie.. więc.

  Dobranoc :*

 244. Ula ma swoje powody żeby tak się zachowywać. ja tam w nią wierzę, i że jeszcze kilka odcinków i zobaczymy na nowo rysiowiankę 🙂

 245. margoxx masz rację z Violą. Małgorzata Socha zagrała tak, że pomyślałam po raz , że może Ta Violetta nie jest taką idiotką jak sądziłam. No w każdym razie cudownie odpłaca Paulinie pięknym za nadobne.
  A Pshemko to po wczorajszym i dzisiejszym odcinku kocham miłością platoniczną.

 246. O czym tak dyskutujecie?
  Ja mam jutro spr. z plastyki wiem że to może dziwne ale prawdziwe 🙂
  No a w sobotę idę do kina z kumpelami z klasy :* na ‚NIGDY NIE MÓW NIGDY” xD będzie fajnie….

 247. Lucy-ferek
  listopad 5th, 2009 at 20:39
  (…..)A Pshemko to po wczorajszym i dzisiejszym odcinku kocham miłością platoniczną.

  Zgadzam się, Pshemko był przez chwile zagubiony przez ARDO(brr…) ale to spoko gość :))

 248. magda pewnie ze ma, tylko Ula zachowuje sie „normalnie ” kiedy nie ma pona zmiete polo w odległosci conajmnie kilometra 😀

 249. Witam wszystkich Brzyduloholiczków, znalazłam w jakimś forum taki wpis:
  „Jest to OFICJALNA informacja. Odcinków będzie dokładnie 235. Ostatni zostanie wyemitowany 22 grudnia. Obecnie emitowana seria jest serią OSTATNIĄ.
  W ostatnim odcinku Ula weźmie ślub z Markiem. Tajemniczy Artur, nie jest związany z Piotrem. Jest to po prostu jego kumpel. Jasiek nie zejdzie się z Kingą. Violetta będzie z Sebastianem w luźnym związku.
  23 grudnia TVN rozpocznie emisję nowego serialu – Po prostu Majka.
  Źródło : Co za Tydzień – Tvn”
  co o tym myślicie? czy to może być prawda?

 250. ania26
  listopad 5th, 2009 at 20:45

  Dziewczyny a jak tam konfrontacja Uli z Paulą kto waszym zdaniem wygrał.
  bezapelacyjnie Ula:)

 251. ania26 😀 witaj dzień ciezki a noc jeszcze gorsza bo musze zrobic projekt na jutro a jeszcze jestem w proszku ale spoko noc nie moja ale przynajmniej od czasu do czasu na nocna zagladne 😀 btw bedziesz w krakowie 😀 bardzo sie ciesze ze Cie spotkam osobiscie chyba na spotanie z Julia nizdąze bo ono w niedziele tylko 45 minut bedzie ale jakos was znajde później 😀

 252. Będę sie powoli żegnać , udanej dyskusji wszystkim żczę i dobrej nocki. Trzymajta się ciepło. 😆

 253. ania26 – dziękuję za powitanie i również witam!

  sil – ja wiem, że to miał/ma być klin, ale on jest chyba ze spróchniałego drewna…
  margoxx – tylko czy aż taka przyjaźń, którą można mylić z czymś większym, może się rozwinąć w tak krótkim czasie? Ile oni się znają – z miesiąc. Ile razy się widzieli, co tak naprawdę wiedzą o sobie, jak sam blondas przyznał, że nie za bardzo mają o czym rozmawiać poza problemami Ulki? Dla mnie po prostu to wszystko jest za bardzo naciągane i to generalnie stąd moje negatywne nastawienie. Oglądałam pierwowzór (z przerwami, ale zawsze) i wiedziałam, że musi być odpowiednik Michela (przeciwko któremu zresztą nic nie miałam, na może tylko tyle żeby nie był na końcu z Betty), ale ta postać naszym scenarzystom według mnie nie wyszła i mało tego, jest to najgorsza kreacja w tym serialu. A teraz spadam, bo House się zaczął, a już kilka odcinków przepuściłam. Pewnie zaglądnę jeszcze po.

 254. dziewczyny. Ula się nie zakochała w Piotrze. prawda?

  troszkę mi jednak brakuje jej uczuć do Marka…
  i jeszcze: podoba mi się podejście Dobrzańskiego.
  „muszę o siebie zadbać. dla niej. bo przecież będzie moja.”

 255. Madzik trzymaj się , też się cieszę że się spotkamy,pozdrowienia dla wszystkich trzymajta się ciepło. 😆

 256. Madzik 🙂 [KWM ] Ula zachowuje sie „normalnie” tylko jak jest sama. a to dlatego że walczy z uczuciami a przed innymi chce stworzyć pozory. Najpierw musi porozmawiać ze sobą, dowiedzieć się czego naprawdę chce. już powoli zaczyna rozumieć że z panem P. nie będzie nic więcej. natomiast lada moment (sesja zdjęciowa) zrozumie, że cały czas brakowało jej Mareczka. Jego obecności, dotyku itd.

 257. Widzę że większość z was miała zamiar nauczyć swe laptopy latania.
  I tak jak ptaki matka tym celu z gniazda wypycha tak wy kompy chciałyście za okno posłać. Mój szczęśliwie nie zagrożony bo to ptak-nielot -stacjonarny…… 🙂

  Magda -listopad 5th, 2009 at 20:18
  -podobało mi się:
  >>fajnie być między osobami z którymi można normalnie porozmawiać o naszej Uli<<
  – jak różnie można normalność postrzegać – heee, heee – zaręczam, że dla większości to nasza normalność jest wysoce specyficzna (aby nie rzec: wątpliwa)

  Wygrała Ula

 258. magda
  listopad 5th, 2009 at 20:55 (..natomiast lada moment (sesja zdjęciowa) zrozumie, że cały czas brakowało jej Mareczka. Jego obecności, dotyku itd.)
  och jak ja na to czekam

 259. Hejka, tralalala będę oglądać odcinek, dołączę do dyskusji po 23 miłego wieczorku dla wszystkich 🙂

 260. a ja to myślę ,że Ula nie kocha Piotra tylko po prostu udaję i jest twarda kiedy Marek chcę z nią pogadać , dusi coś w sobie 🙂

 261. Witam wszystkch 🙂 Po obejrzeniu odcinka 203 chcę tylko powiedzieć, że optymizm Marka i jego power mnie powala.

 262. magda, nie tylko jak jest sama, rozmowa z Ala o tym ze chyba sie zmienia, ze sama widzi ze cos sie dzieje to ewidentnie nasza Ulcia , w rozmowach z Markiem ale tych o przyjeciu prezesyry tez była normalniejsza wiadomo zraniona ect ale widac było ze to Ukla z rysiowa a gdy sie pojawia Piotr ona sie zmienia na siełe próbuje byc inna.

 263. witam na kompletach wieczornych 🙂

  Lucyna, test o pilocie i władzy wobec podobnym sobie brzydulomaniaczkom jest nie fair – równie dobrze można by powiedzieć o mniejszości, którym odcinek się podobał, że może iść na inny blog.
  Dla ścisłości, odcinek mi się podobał.

 264. patiś
  listopad 5th, 2009 at 21:00

  a ja to myślę ,że Ula nie kocha Piotra tylko po prostu udaję i jest twarda kiedy Marek chcę z nią pogadać , dusi coś w sobie 🙂

  Tak to prawda. Twarda sztuka z niej 😉 . I Mareczek będzie musiał się trochę postarać . 🙂

 265. Świetna konfrontacja Paulina – Ula. ” Nie wystarczy znać się na modzie żeby prowadzić firmę – świetny tekst – Paulinę zatkało
  A pamiętacie jaka była szara myszka z Uli na początku, bała się
  cokolwiek powiedzieć przy Paulinie.
  A jeszcze jedno -Paulina po raz pierwszy nie mówiła do Uli na ty.

 266. Nie macie wrażenia że Marek coś mówił Iwonie o Uli.

  Ten tekst ………” a to Pani ….(jakby wiedziała kto i co) teraz zarządza firmą. A asystentką….(taka złośliwość??? jak zawsze asystentka kobietą Marka???).

  Ale Ula też się nieźle odcina Iwonie:

  „Czy Pani tutaj przyszła w sprawie prywatnej” (no wszak kobieta do Dobrzańskiego to tylko może po prywatnej)

 267. margoxx -listopad 5th, 2009 at 20:58
  trudno by było do okna dotaszczyć. ciężki jest. wielość kabelków go trzyma. drukarka jak kula u nogi przy ziemi go plasuje. pomocy męża bym potrzebowała.
  znam mojego kanarka- odmówiłby.
  i jeszcze spojrzałby na mnie znacząco…. 😉

 268. czy Paulinie uda się namieszać z tymi targami?
  Bo piszą że Paulina torpeduje te plany -ale to czasownik niedokonany – torpeduje- nie ztorpedowala? Chyba oczy Marka więcej mogą og grymasu ust Ardo?
  i Pshemko Ulę poparł…

  Pod newsem o ściąganiu Pshemko z samotni przez Marka porównywałam Mistrza do Napoleona.
  Teraz to już mi musicie 😉 rację przyznać!
  i ciało
  i duch:
  konieczność bycia w centrum wydarzeń, w centrum zarządzania, lansowanie swojej wizji świata, walka o jej wprowadzenie, umiejętność tworzenia frontów i przymierzy, ale i odstępowania od nich,wybuchowość, apodyktyczność, mobilizacja w trudnych chwilach. Na Elbie ani na wyspie św. Heleny żaden z nich z własnej woli długo by nie wytrzymał – ile można być kwiatem lotosu gdy świat podbijać trzeba????

  Pshemko był boski!!!!!!

 269. No bo jeżeli Iwona udawała, że nie wiem o zmianie Prezesa to Marek musiał ją o to poprosić i chyba wyjaśnić coś niecoś

 270. margoxx
  listopad 5th, 2009 at 21:08

  Nie macie wrażenia że Marek coś mówił Iwonie o Uli.

  Ten tekst ………” a to Pani ….(jakby wiedziała kto i co) teraz zarządza firmą. A asystentką….(taka złośliwość??? jak zawsze asystentka kobietą Marka???).
  nie zwrocilam na to wczesniej uwagi ale masz racje to sie zaczyna ukladac, ciekawe co teraz odpowie Iwona Pauli

 271. Ahoj dziewcynky,

  jestem po 203 i mne sie podobal – dzisiaj bylo bardzo dobrze widziec, jak Ula sie do Piotra na sile wpakuje. Wszycy jej mowia jaky on fajny, sympatyczny i tak sobie ona mowi – nie jestem ja dziwna. Ona do pamiatniku napisala, že cosz sie musi zmienic – i tak mieni. Ja mysle, že jej rozumim, ale mislosc sie nieda oszukac. Ale Piotr Ule bardzo manipuluje – on jej przipomina Marka i stale jej mowie – to ja jestem ten dobry, sympatyczny, prosty facet i on jest ten zly. To ja robie operacju serca, dla tego ja jestem ten dobry. Brr … No zabaczyme, co bedzie Piotr dalej robic. . Ponowu nam Piotr zrobil niespodzanku, že by zabaczyl,ježeli Marek nie jest u Uly. No facet – ja mu wogole nie wierze. Musim powiedzec, že ja nie lubie takych niespodzaniek, bo to we zwiazku wyglada, že nie wierzisz temu drugemu.

  Marek dzisiaj swietny.

  Ja chce ješte koncowka 202 zabaczyc. Papa

 272. margoxx oczywiste jest ze Marek powiedział Iwonie co i jak tez zauważyłam ti …a to Pani ….. jak dla mnie wszystko jasne.

 273. Jukaka – e wymówki tylko. Złość widać za mała. Skoro kibic mógł wyrzucić telewizor przez okno z 7 piętra to co tam komputer. Czytałam o tym, autentyk.

 274. I Marek jak nam piekne strategiczne zapracowal na Iwone – jak piekne powiedzel, že juž nie jest z Paulina. No facet, ten wie jak grac z kobieta.

 275. Madzik 🙂 [KWM ] owszem może i tak, ale jednocześnie przy tych samych osobach też często nie jest do końca szczera. głownie jeśli chodzi o jej uczucia względem marka i piotra. wg mnie ona sama chce podjąć tą decyzję, bez tych wszystkich”dobrych rad”, dlatego w pewnych kwestiach zmienia się nawet przed Alą.

 276. margoxx
  listopad 5th, 2009 at 21:16

  Paja – ale podkreślił też że bardzo się zmienił.
  Ula go zmieniła albo raczej miłóść.

 277. rozmawiałam dzisiaj z przyjaciółkami, które nie są wielkimi fankami serialu,ale ostatnio(dzięki mojej skromnej osobie) trochę się wciągnęły w akcję. Jedna z nich stwierdziła, ze OBIEKTYWNIE myśląc, Ula powinna całkowicie zapomnieć o Marku i związać się z Piotrem, który może nie dorównuje temu pierwszemu aparycją, ale naprawdę i OBIEKTYWNIE patrząc jest w porządku. Nie ma złych zamiarów, jest taki niewinny, a grzeszki typu „zaborczość”, „zmięte polo” czy „pospieszna i bezczelna zazdrość” są do wybaczenia – w końcu to tylko mężczyzna.
  Zgodziłam się z jej stanowiskiem, jednak jako że nie potrafię się zdystansować i spojrzeć na sytuację OBIEKTYWNIE powiedziałam, że jednak wolałabym unikać scen Uli z Piotrem.

  Tu pojawia się kolejny problem. Mam nadzieję, że scenarzyści uwzględnili, że Piotr musi coś nabroić! Wyobraźmy sobie sytuację: „znajomość” Uli i Piotra rozwija się, on jest cały czas taki „fojny chłopak z mazur” i panna wybiera jednak Marka (co jest jednak zrozumiałe – jak to stwierdziła wyżej opisana przyjaciółka ze względu na świetnie skrojone garnitury;)). Co wtedy z Piotrem? Serial nadawany o tej porze, nie może być, aż tak niepedagogiczny! No bo. Ula musi mieć powód, żeby zrezygnować z „chińczyk co się ładnie uśmiecha”!

  na marginesie: aktorka grająca Iwonę. piękna, ale jakże mało utalentowana. przykro mi.

  błagam, niech nie moderuje!

 278. hej laski tu xena:))

  1. pshemko cudny w 202/203- rozczarował się Paulą i potrafi sie jej postawić, padłam jak zaczął powtarzać slowa Izy do Pauli o pisuarze i rozpoznawalności haha

  2. wiola- zauroczona ULĄ, nie lubi Pauli, z drugiej strony wie z kim trzymać cwana jest:)) nieświadomie dawane jej rady przez Ulę – genialne!!!! a wiola to odczytywala jako genialne porady , jakby Ula byla jakas mega doświadczona:)

  3. mareczek słodki…tylko szkoda ze usuwa sie w cien, ale juz niedlugo bedzie kombinował jak sie do ulci zblizyc.

  4. paula-super sukienka w 203

  5. włosy wioli superr-nic dziwnego ze seba mówil na nią PIĘKNA HELENA, NICZYM Z TROJI!!!!

 279. rozmawiałam dzisiaj z przyjaciółkami, które nie są wielkimi fankami s e r i a l u,ale ostatnio(dzięki mojej skromnej osobie) trochę się wciągnęły w akcję. Jedna z nich stwierdziła, ze OBIEKTYWNIE myśląc, Ula powinna całkowicie zapomnieć o Marku i związać się z Piotrem, który może nie dorównuje temu pierwszemu aparycją, ale naprawdę i OBIEKTYWNIE patrząc jest w porządku. Nie ma złych zamiarów, jest taki niewinny, a grzeszki typu „zaborczość”, „zmięte-polo” czy „pospieszna i bezczelna zazdrość” są do wybaczenia – w końcu to tylko mężczyzna.
  Zgodziłam się z jej stanowiskiem, jednak jako że nie potrafię się zdystansować i spojrzeć na sytuację OBIEKTYWNIE powiedziałam, że jednak wolałabym unikać scen Uli z Piotrem.

  Tu pojawia się kolejny problem. Mam nadzieję, że scenarzyści uwzględnili, że Piotr musi coś nabroić! Wyobraźmy sobie sytuację: „znajomość” Uli i Piotra rozwija się, on jest cały czas taki „fojny chłopak z mazur” i panna wybiera jednak Marka (co jest jednak zrozumiałe – jak to stwierdziła wyżej opisana przyjaciółka ze względu na świetnie skrojone garnitury;)). Co wtedy z Piotrem? S e r i a l nadawany o tej porze, nie może być, aż tak niepedagogiczny! No bo. Ula musi mieć powód, żeby zrezygnować z „chińczyk-co-się-ładnie-uśmiecha”!

  na marginesie: aktorka grająca Iwonę. piękna, ale jakże mało utalentowana. przykro mi.

 280. margoxx – tak to jest racje, ale nadzieje jej tak troche dal. Ale to jest normalne – je jego za to podziwam, že on to tak piekne z kobietami wie.

 281. panna zet – dla mnie z Piotrem jest cosz nie tak – po moim zdaniu on jeste Ule pieklo z zicia zrobi. Ja nie wiem ja jego bardzo lubila, ale juž nie lubie – bo on jej manipuluje k dobru swojemu.

 282. jukaka -świetne porównanie:)

  i myślę, ze Marek na pewno mówił Iwonie coś o Uli. to było bardzo wymowne:)

 283. Sil – oczywiście, Ula, miłość, życie. Dojrzał.
  Paja- ja nie widzę ciągle żadnego planu u Marka ani manipulacji u Piotra.
  Marek kocha – chce być blisko Uli i jej pomagać. Skoro ją to denerwuje to robi to z ukrycia
  Piotr jest taki i już. Typ pamiętliwy. Zawsze przypomni co źle zrobiłaś. Po dwóch latach przypomni że przypaliła jajecznicę na śniadanie. Zaborczy ale nie manipuluje z rozmysłem.
  Jak dla mnie to jest fajny chłopak ale nie dla samodzielnej, pewnej siebie, niezależnej kobiety. Tłamsi swoją miłością, oczekuje wyłączności.

 284. Podsumowując 203 i wogóle ostatnie odcinki
  -uwazam ze az nadto przeciagają stosunki Ani z Maćkiem, Ali z Józefem, KIngi z Jaśkiem,. Violi z SEbą nie wspominając juz wogóle o Uli i Marku. Mają zamiar wszystkich zjednoczyc w ostatnim odcinku jakby nigdy nic?
  – kolejny minus to to ze Ula naprawdę się zmieniła nie tylko zewnetrznie
  – Piotr bezpłciowy!
  -Marek powinien oficjalnie walczyć o Ulę skoro i tak juz wszysscy wiedza co ich łaczyło
  a wogóle to ostatnio brak mi magii, oglada sie tak bez emocji aemocje powinny być
  a wy co sądzicie o moich spostrzezeniach??

 285. margoxx
  listopad 5th, 2009 at 21:10

  No bo jeżeli Iwona udawała, że nie wiem o zmianie Prezesa to Marek musiał ją o to poprosić i chyba wyjaśnić coś niecoś

  oczywiście że poprosił, sam jej powiedział w rozmowie że już nie jest prezesem. Marek chce działać w ukryciu i wciąga Iwonę w swój plan. Jak by Iwona tam wparowała i od razu chciała z Ula rozmawiać to chyba by było to trochę dziwne. przecież Ulka prezesuje zaledwie kilka dni. Sądzę że po tym jak powiedział, że już nie jest z Paulą powiedział jej też calutką prawdę o Uli. Dlatego Iwona nie będzie się starała zdobyć samotnego Mareczka.

 286. aniaW – jedno niestety na pewno jest prawdą – będzie molierowskie zakończenie. wszystko w ostatnim odcinku. eh.

 287. Dobry wieczór :**********
  Co za szkoda, że znów musimy się zadowolić podróbą 🙁

  Co do 203:
  Ulka stanowczo za bardzo lubi Piotra. Ale to pewnie reakcja obronna, żeby tylko Markowi nie wybaczyć.
  Violetta dogryzająca Pauli – piękny, przepiękny widok xD
  Iwona… Hm… Na razie wrażenia dość neutralne. Osądzę ją dopiero, jak się okaże, wobec kogo będzie lojalna i czy Marka będzie próbowała zdobyć…
  A Marek… Nie spodobało mi się tylko, że nie wyjaśnił Sebie, że to spotkanie służbowe, dla Uli, żeby jej pomóc. Ani to, w jaki sposób powiedział Iwonie o zerwaniu z Paulą… Jakby nikogo innego w jego życiu nie było.
  Maciek i Ania… Brak mi słów. Ileż oni będą próbowali się porozumieć? xD

 288. aniaW – (- kolejny minus to to ze Ula naprawdę się zmieniła nie tylko zewnetrznie), hmm tak sobie mysle ze to moze dlatego tak sie zachowuje bo obawia sie nowej reakciji otoczenia na pania prezes, ‚teraz juz wszyscy beda cos od niej chcieli’ moze to kolejna zaslona.

 289. Ja interpretuje słowa Marka o tym, że bardzo się zmienił jako sygnał dla Iwony, że nie rozmawia już z bawidamkiem, którego celem zyciowym jest przepuszczenie przez swoje łóżko każdej pieknej kobiety na tym globie a że każda okazja jest dobra …..ale z człowiekiem który chcę załatwić konkretny deal i to spotkanie bedzie miało rzeczywiście biznesowy charakter. Z resztą Seba na wieść o spotkaniu Marka z Iwoną już cos między wierszami Markowi sugerował – najlepszy dowód na to ze Marek lubił łączyć życie prywatne z zawodowym. Iwona od razu wyhaczyła ze ma do czynienia z innym czlowiekiem

 290. sama juz nie wiem ale brak mi naszej Ulci z Rysiowa krobiącej co chwila w pamietniku, było w niej cos takiego naturalnego, a teraz co juz nie pisze pamietnika! w koncu wydany pamietnik tez konczy sie na przemianie

 291. Oj, oj Iwonka będzie się starała o Marka , gdzieś czytałam, że Iwona zdała sobie sprawę, że kiedyś nie miała u Marka żadnych szans bo był z Pauliną (chyba na początku olśnienia Marka Pauliną) a teraz ma duże szanse, będzie miła i sympatyczna ale tylko pozornie, będzie kombinowała. Na szczęście bardzo krótko.

 292. Nenia – ja pisala, že Marek tak troche nadzie Iwone dal. On jej w pierwszy raz mowil, že on jest inny i dopero wtedy on powiedzel, že on juž nie jest z Paulina. Ja mowie, že on sie zna na kobietach. Ale ja dla tego nie jestem zla na nego – osobistne takže rada tak mowie z facetami, choc mam jednego super w domu.

 293. Kabusia – racja. A potem musiała być rozmowa, której nie było widać, a której efektem było „niespodziewane” pojawienie się Iwony u Uli.