BrzydUla2 – 60 – 65 Streszczenia odcinków

60

Po ostatniej kłótni Uli i Marka na korytarzach F&D aż huczy od plotek. Ula wspiera Sławo. Projektant obarcza Dobrzańskich winą o rozpad swojego związku. Sebastian składa wyjaśnienia w sprawie zajścia w hotelu. Przyznaje się, że poniosły go nerwy i zaatakował pana Hu. Mówi też o sytuacji, w jakiej znajduje się Pani Hu. Niestety, policjanci nie mogą za nim nadążyć. Widząc to, mężczyzna postanawia obrać inną strategię… Adam próbuje obłaskawić Bożenkę. Pojawia się cień nadziei – dziewczyna znajduje kopertę z wynikami badań kochanka. Czy jej zawartość wpłynie na zamiary panny Szymczyk? Dagmara podpowiada Ani, jak zdemaskować Kacpra. Jednak jej pomysł spotyka się ze stanowczym sprzeciwem ze strony Maćka. Ula dowiaduje się o mistyfikacji pana Hu. To jedynie wzmaga jej niepokój o Violettę. Czy kobiecie grozi niebezpieczeństwo?! Iza boi się zostawić załamanego Sławomira bez opieki. Zabiera go więc ze sobą do pracy. W domu Szymczyków pojawia się kolejny lokator. Mecenas Fic nalega na pilne spotkanie z Markiem. Niestety, nie ma dla niego dobrych wieści. Okazuje się, że w jego sprawę zamieszany jest ktoś jeszcze… Kiedy Sławomir upija się w towarzystwie Marka, Mirosław wraca do ich mieszkania.

61

Ula, Sebastian i Nadia nie ustają w poszukiwaniach Violetty. W międzyczasie mecenas Fic pokazuje Markowi dokument, który podpisała pani Hu… Dobrzański jest w szoku. Czy to dopiero początek jego koszmaru? Ula dowiaduje się o sytuacji, w jakiej znalazł się jej mąż. Od tej pory odnalezienie Violetty staję się dla niej sprawą priorytetową. Prosi Sebastiana, żeby pojechał do Pomiechówka i porozmawiał z rodzicami kobiety. Reakcja Olszańskiego jest dla niej totalnym zaskoczeniem. Iza musi wracać do domu. Nie chce jednak zostawić będącego w rozsypce Sławomira samego. Z pomocą przychodzi jej Ula, która przejmuje opiekę nad rozedrganym projektantem… Co z tego wyniknie? Po naciskach Uli Sebastian jedzie do domu rodzinnego Violetty. Jedno jest pewne – ta wizyta pozostanie na długo w jego pamięci!

62

Ula czuje, że już dłużej nie da rady udawać przed bliskimi i przyjaciółmi, że w jej małżeństwie z Markiem wszystko jest w porządku. Prosi Maćka o wsparcie w sprawach zawodowych. Chce, żeby przyjaciel przejrzał wszystkie raporty finansowe F&D. Aleks spędza kolejną noc z Nadią. Czuje, że kobieta coś przed nim ukrywa. Tymczasem z Włoch wraca Paulina. Brat stara się, by nie odkryła, kto jest jego kochanką. Dowiaduje się też, że siostra kontaktowała się z Franceskiem. U Dobrzańskich Sławomir zaczyna odzyskiwać humor. Na miejsce przybywa też Sebastian, który ma za sobą traumatyczne przeżycia. Ula postanawia osobiście pojechać do Pomiechówka i przekonać się, czy Violi nie grozi żadne niebezpieczeństwo. Poznaje jej młodszą siostrę, Angelicę.

63

Ula musi stawić czoła ludziom pana Hu. Wkrótce dociera do firmy, gdzie czekają na nią wierzyciele i niezałatwione sprawy. Nadia wyciąga Dobrzańską do kawiarni, by obmyślić strategię działania. Rozmawiają również o sytuacji, w jakiej znalazła się Violetta. Sławomir, który obecnie jest w centrum uwagi, stopniowo odzyskuje dawny wigor. Bożenka chce, by Adam poczuł, co stracił. Robi się na bóstwo. Ania i Maciek postanawiają z nią szczerze porozmawiać. Violetta zjawia się na umówionym spotkaniu w F&D. Na miejscu dochodzi do nagłej konfrontacji.

64

Ula i Nadia ruszają Violetcie z pomocą, a pan Władek wyzywa ludzi pana Hu na pojedynek. Wspólnymi siłami udaje im się uratować kobietę. Sebastian, który akurat przybywa na miejsce, jest zszokowany tym, co widzi. Wszystkich czeka wkrótce ogromne zaskoczenie. Marek i Sławomir idą do baru na drinka. Po kilku głębszych projektant zaczyna wywody na temat prawdziwej miłości. Jego słowa dotykają męża Uli. Tymczasem do mieszkania wraca Mirosław.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *