Bukowski rozstawia po kątach, a Bobek atakuje Bukowskiego

Marta (Magdalena Lamparska) obchodzi 25-te urodziny. Tosia (Anna Karczmarczyk) i Igor (Kamil Kula) wpadają na pomysł, aby uczcić urodziny wspólnej znajomej. Szwed zajmuje się rezerwacją stolika w Check-in, poprosił ekipę kuchenną o przygotowanie tortu, zaprosił personel na imprezę-niespodziankę.


Personel szykuje się do wyjścia na imprezę urodzinową. Chcą wyjść wcześniej. Andrzej (Marek Bukowski) traci cierpliwość i wybucha. Krzycząc, rozstawia zespół po kątach. Domaga się, aby każdy na poważnie podchodził do swoich obowiązków. – Hotel 52 to nie rodzinny sklepik, tylko porządny hotel – mówi serialowy Andrzej. Wysocki wzywa Tomasza (Filip Bobek) na rozmowę. Zagaduje o rezerwę. Wkrótce zacznie się sezon i wolna rezerwa przydałaby się hotelowi. Znowu dochodzi do spięcia między menadżerem a konsjerżem. Tomasz wyrzuca w złości, że nie miał szans ubiegając się o posadę menadżera z mężem byłej menadżerki i kolegą właścicielki. Czy Andrzejowi uda się zażegnać konfliktową sytuację?

Emisja 6. odcinka 7. serii „Hotelu 52” już dzisiaj, 10 października o godz. 21.00 w Telewizji POLSAT! Zapraszamy do oglądania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *