Casanova z Włoch i dwa porody – już jutro w Hotelu 52 (dużo zdjęć)

Premiera Hotelu 52 już jutro, o stałej, sprawdzonej porze 21:00

W pierwszym odcinku premierowej serii w Hotelu 52 melduje się Gianpietro Karbowski (Stefano Terrazzino) – w połowie Włoch, a w połowie Polak. Przyjechał do hotelu wraz z żoną, Weroniką (Lena Frankiewicz) – znajomą Iwony (Magdalena Cielecka). Weronika jest w ostatnim miesiącu ciąży.

Następnego dnia mają umówiony poród przez cesarskie cięcie w prywatnej klinice. Mężczyzna jest podekscytowany, nie może doczekać się pierworodnego syna, ale żona nie chce, żeby mąż w tym uczestniczył – uważa, że poród to nie jest sprawa mężczyzn.

W hotelu dopada go jednak przeszłość. Maciek (Paweł Kowalczyk), góral z Makowa Podhalańskiego, wraz z bratem poszukuje sprawcy ciąży ich siostry, Marysi (Paulina Zgoda).

Spotkanie kończy się pobiciem Gianpietra, ale do akcji wkracza Marysia – w siódmym miesiącu ciąży, która przyjechała za braćmi do Warszawy, i tu spotyka ukochanego „Italiano Vero”. W wyniku skumulowanych stresów, obie panie zaczynają rodzić w hotelu. Co zrobi Włoch? Czy przyzna się żonie do zdrady? Tymczasem Artur (Krzysztof Kwiatkowski) wraca z Krakowa. W pociągu spotyka barmana Roberta (Jakub Mazurek). Dużo rozmawiają i ze zdziwieniem dochodzą do wniosku, że nadają na tej samej fali. Artur zwierza się Robertowi, że są teraz z Natalią (Laura Samojłowicz) przyjaciółmi, ale Robert wątpi, czy to wystarczy. Natalia prowadzi odprawę personelu. Dorota (Olga Bołądź) jest zdenerwowana i przy pierwszej okazji daje Natalii do zrozumienia, że ma do niej żal – Dorocie nie podoba się jej dziwna przyjaźń z Arturem. Tymczasem on dzwoni do Natalii z pociągu i umawia się z nią na wieczór. Tomek (Marcin Bosak) prosi Natalię, aby odebrała od lekarza jego mamę. Olga (Małgorzata Potocka) ukrywa przed synem i Natalią, że jest śmiertelnie chora.

W ramach podzięki, Tomek odprowadza Natalię do domu – okazuje się, że jej mieszkanie zostało doszczętnie okradzione. Dziewczyna jest w szoku, pozwala Tomkowi przejąć stery i zapomina o spotkaniu z Arturem.

Reszta zdjęć z odcinka:

źródło: Polsat

Jedna odpowiedź do “Casanova z Włoch i dwa porody – już jutro w Hotelu 52 (dużo zdjęć)”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *