Cezary Żak w Hotelu 52!

W Hotelu 52 pojawia się wyjątkowo oryginalna para – Adrianna (Ewelina Serafin) i Lesław (Cezary Żak) – znacznie młodsza od swojego towarzysza, zgrabna kosmetyczka z zawodu oraz 50-letni rozwodnik, pracownik uniwersytecki. Już na pierwszy rzut oka widać, że Lesławowi trudno pogodzić się ze swoim wiekiem. Właśnie wracają z festiwalu Disco Mare w Rzeszowie i postanowiła zatrzymać się Warszawie.

Adrianna jest zachwycona. Nigdy w życiu nie spędziła nocy w tak ekskluzywnym miejscu. Wbrew przepisom ściągnie do apartamentu trójkę swoich znajomych – Kuba (Paweł Tomaszewski) zainkasuje od każdej osoby po 50 zł, obiecując, że będzie krył waletowiczów. Lesław wyraża niezadowolenie. Zdecydowanie chętniej spędziłby samotną noc w ramionach ukochanej. Wkrótce okaże się jednak, że seks to nie wszystko, a przepaść intelektualna może poróżnić zakochanych…

Igor (Kamil Kula) musi natychmiast wynieść się z rezerwy hotelowej z powodu przybycia nadprogramowej liczby gości. W kuchni spotyka Prusa (Jacek Koman). Rezydent proponuje Szwedowi nocleg w jego apartamencie. Ma to poważne następstwa – Igor zostaje posądzony o… świadczenie usług seksualnych za pieniądze!

Andrzej (Marek Bukowski) odwiedza Marzenę (Aleksandrza Popławska). Nikogo jednak o tym nie informuje. Przybylska przedstawia sobą dosyć opłakany widok. Poprosi, aby Wysocki nikomu nie mówił o jej stanie. Czy ojciec Igora ukryje przed nim fakt, że ukochana syna spodziewa się dziecka?

Górski (Krzysztof Kwiatkowski) kolejny raz imponuje Prusowi – tym razem podczas negocjacji z szefem firmy budowlanej, niewywiązującym się z umowy. W ramach uznania Artur zostaje wysłany do Wiednia na spotkanie z zagranicznym menadżerem hotelu Triest. Natalia (Laura Samojłowicz) ukrywa lekkie niezadowolenie – obawia się, że praca przysłoni Arturowi cały świat. Sytuację próbuje wykorzystać Marcin (Antek Paraddowski). Czy tym razem uda mu się odwrócić uwagę Natalii od Górskiego?

Emisja 6 odcinka piątej  serii „Hotelu 52” 5 kwietnia o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.

2 odpowiedzi do “Cezary Żak w Hotelu 52!”

  1. Igor oskarżony o świadczenie usług seksualnych? Wow.
    Marzena już z brzuszkiem, ciekawe kiedy w końcu dowie się ojciec dziecka..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *