Chichot losu – co w kolejnych odcinkach

Co czeka dzieci i ich tymczasową opiekunkę? Przeczytajcie streszczenia odcinków 2-4.

2
Joanna nie może się już doczekać powrotu Elżbiety. Karol i Aga też stęsknili się za mamą. Wszyscy troje niepokoją się, że nie mogą nawiązać kontaktu z Elą. Marcin wciąż próbuje przekonać do siebie Joannę, ale ta go ignoruje. Atrakcyjna pani trener wraz z Ulą (Karolina Piechota) i Jolą (Magdalena Kajrowicz) wybiera się na zajęcia z fitnessu, które prowadzi Agata (Weronika Książkiewicz). Koleżanki uświadamiają Joannie, że Elżbieta zostawiła jej dzieci pod opieką, by spotkać się z kochankiem. Tymczasem prezes firmy Moderna, Matylda (Katarzyna Tlałka), zwalnia wieloletniego pracownika Igora (Piotr Rękawik). Ten atakuje kobietę. Dopiero Joannie udaje się uspokoić wzburzonego mężczyznę. Opiekująca się dziećmi Joanna musi też odwołać swoje spotkanie z Darkiem (Michał Rolnicki). Wieczorem sierżant Jakubczyk (Piotr Rogucki) informuje Joannę o śmierci Elżbiety.

3

Po śmierci matki Aga i Karol są zrozpaczeni. Joanna nie chce zostawiać ich samych i nie idzie do pracy. Szef jest z tego powodu bardzo niezadowolony. Kobieta stara się też znaleźć najbliższych krewnych dzieci. Wieczorem do domu Elżbiety przychodzi sierżant Jakubczyk. Mimo oporów, Joanna podpisuje druk, dający jej tymczasowe uprawnienia opiekuna. Mechanik Wilga (Andrzej Konopka), mówi Wilczkowi i Dorocie, że w samochodzie Elżbiety ktoś przeciął przewód płynu hamulcowego, co było przyczyną wypadku. W pracy Marcin stara się pocieszyć Joannę. Stefan ostatecznie daje jej tydzień urlopu. Krystyna (Małgorzata Pieczyńska), teściowa Elżbiety, dowiaduje się o jej śmierci od swojego narzeczonego, Jurka (Przemek Kozłowski). Podczas pogrzebu przyjaciółki Joanna zauważa mężczyznę, który z daleka obserwuje ceremonię. Nie wie jeszcze, że to Radek, kochanek zmarłej. Nocą, kiedy dzieci już śpią, Joanna siedzi samotnie w kuchni i rozmyśla nad przyszłością. Nagle ukazuje się jej Ela.

4

Joanna, Darek, Aga i Karol bawią się na placu zabaw. Joanna wypytuje dziewczynkę o dziadków. Aga wspomina, że babcia Krystyna mieszka gdzieś w Warszawie. Joanna umawia się na spotkanie z kobietą. Próbuje dowiedzieć się, gdzie jest ojciec dzieci, Tadeusz. Okazuje się, że Elżbieta pozbawiła go praw rodzicielskich. Babcia oświadcza, że nie może zająć się wnukami. By móc opiekować się Karolem i Agnieszką, Joanna musi pozytywnie przejść rozmowę w zespole do spraw nieletnich. Ekspertyza wykazuje, że samochód Elżbiety został celowo uszkodzony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *