Chichot losu – koleżanki Joanny

Trwają zdjęcia do najnowszej produkcji TVP opartej na bestsellerowej powieści Hanki Lemańskiej. Wiadomo, że w głównej roli wystąpi Marta Żmuda Trzebiatowska, która wcieli się w młodą panią psycholog – Joannę, która zostanie poproszona o opiekę nad dwojgiem dzieci koleżanki.
Wiadomo, że pobyt maluchów przedłuży się, a jej życie zmieni się o 180 stopni.

W roli jej najlepszej przyjaciółki – Uli, którą Joanna zna od czasu studiów zobaczymy Karolinę Piechotę.

Wiadomo, że będzie super wspierającą przyjaciółką, której można zwierzyć się z wszystkich zmartwień i kłopotów. W sprawie wychowania dzieci nie wie jednak nic – sama jest nadal singielką.

Jak widać na zdjęciu będzie jeszcze jedna przyjaciółka głównej bohaterki. Agata. Równie śliczna i zgrabna Weronika Książkiewicz, która zagra ekscentryczną instruktorkę fitness, która ubiera się kolorowo i rozmawia z matką naturą.

Wątek z fitnessem przypomina mi bohaterki Magdy M., które również spotykały się na ćwiczeniach i tam omawiały swoje problemy z  mężczyznami i kłopoty w pracy.

Jak podoba Wam się wybór aktorek, które zobaczymy w nowym serialu?

fot.AKPA

4 odpowiedzi do “Chichot losu – koleżanki Joanny”

  1. Będę się musiała tak nastawić do tego serialu, żeby nie robić porównań z książką, bo chyba tylko główny wątek będzie ten sam, a reszta to już inwencja scenarzystów 🙂

  2. Książka rewelacyjna, ale co z tego skoro trylogia Kalicińskiej też była świetna, a serial beznadziejny 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *