Chippendale w Hotelu 52!

21 kwietnia w „Hotelu 52” zameldują się Anna Guzik i Kinga Ilgner. Grzegorz Łukawski przygotuje niespodziankę dla pań – występ chippendale’a, w którego wcieli się Leszek Stanek!
Co jeszcze wydarzy się w odcinku? Przeczytajcie.

Iwona (Magdalena Cielecka) organizuje w hotelowej restauracji spotkanie swojej szkolnej grupy teatralnej. Zjawiają się starzy znajomi – wśród nich Ewa (Anna Guzik) i Danka (Kinga Ilgner). Ta druga z byłych przyjaciółek zamęcza wszystkich opowieściami o swoich sukcesach finansowych. Nieoczekiwanie na spotkaniu pojawia się Andrzej (Marek Bukowski), który też przez pewien czas brał udział w zajęciach szkolnego teatru. Danka reaguje agresją, zarzuca dawnemu koledze, że swoimi lekkomyślnymi decyzjami finansowymi skomplikował życie jej syna. Tymczasem Maciek (Grzegorz Łukawski), licealny wesołek zapowiada niespodziankę dla pań – występ profesjonalnego chippendale’a (Leszek Stanek). Niespodzianka okazuje się szokiem dla Danki. Opadają odświętne maski, przywdziane na spotkanie po latach. Hotel żyje wykrzyczaną w kłótni tajemnicą Iwony, a Kuba (Paweł Tomaszewski) wypytuje Igora (Kamil Kula), czy to znaczy, że Michał (Rafał Królikowski) jest jego ojcem.

Dorota (Olga Bołądź) jest wdzięczna Robertowi (Jakub Mazurek), że o nic nie pytając, zaproponował jej nocleg u siebie, po tym jak ostatecznie rozstała się z Arturem.

Natalia (Laura Samojłowicz) proponuje Arturowi (Krzysztof Kwiatkowski) ponowne zamieszkanie u niej, ale Artur waha się. Nadal ciąży mu sprawa Tomka (Marcin Bosak), bo Natalia nie wie, jak ma powiedzieć Tomkowi, że okłamywała go również w kwestii swoich uczuć. Artur decyduje się załatwić to za nią. Dochodzi do otwartej konfrontacji.

Tymczasem podczas spotkania szkolnej grupy teatralnej Iwona dowiaduje się, jakim szokiem dla Andrzeja było jej zniknięcie przed laty, jak bardzo czuł się przez nią odrzucony. Michał pojawia się w hotelu, by przeprosić Iwonę za wszystko. Staje oko w oko z Andrzejem, którego przerosło spotkanie z kolegami sprzed lat.

fot.Polsat S.A.

4 odpowiedzi do “Chippendale w Hotelu 52!”

  1. Bardzo lubię Anię Guzik i Kingę Ilgner :). Tę drugą to ostatnio praktycznie tylko w teatrze można zobaczyć, także fajnie, że znów pojawi się na ekranie 🙂 W ogóle ciekawy odcinek się zapowiada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *