Chirurdzy 12 – Szykuje się kolejna tragedia w finale?

12 sezon Chirurgów zakończy się 19 maja 2016.

Przed nami jeszcze trzy odcinki. Po rewelacyjnym początku (epizod z pobiciem Meredith) akcja odrobinę siadła, a widownia może przypuszczać w jakim kierunku potoczy się finał (dzieci!).
Kilka informacji poniżej.

Tegoroczny finał ma być dużo lżejszy niż ten związany ze śmiercią Dereka. Jednak jak mówi serialowa Maggie – Możemy spodziewać się „potencjalnej katastrofy”.

Z pewnością sporo czasu odcinka zajmie relacja Jacksona i April. Jesse Williams twierdzi, że jego bohater może wiele zyskać, ale też wiele stracić.

Inny aktor Martin Henderson ma odmienne zdanie. Jego zdaniem w finale będzie bardzo dużo pozytywnych relacji i sezon zakończy się raczej happy-endem. ALE – Jakaś tragedia też będzie.

Jackson i April powinni się doczekać narodzin zdrowego potomka. Niechaj im już Shonda da święty spokój.
Arizona i Callie – tu może być trudniej. Na pewno w finale rozegrają się jakieś dramatyczne sceny związane z ich córeczką. Jeśli jednak nawet Callie odejdzie z serialu, to szczerze mówiąc nie widzę sensu w kręceniu kolejnych serii.

Jedna odpowiedź do “Chirurdzy 12 – Szykuje się kolejna tragedia w finale?”

  1. April i jackson powinni być razem ich relacja to ani przyjaźń ani nie wiem co tylko jako para da sie ich jakość oglądać a watek Calie jest kompletnie bez sensu nie dziwie sie ze odchodzi .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *