Chirurdzy 7 – co zobaczymy w pierwszych odcinkach?

Będzie się działo.
SPOILERY 🙂

W premierowym odcinku, który w USA zostanie wyświetlony 23 września Derek zrezygnuje z posady szefa.

W pierwszych scenach zobaczymy sesje terapeutyczne lekarzy, z wcześniej zapowiadanym psychologiem. Następnie akcja przeskoczy 2 miesiące później.

Derek zostanie wypisany ze szpitala, nie będzie jednak świadomy, że jego „żona” Meredith była w ciąży i poroniła. Kiedy dotrą do niego wieści będzie załamany.

Para otrząśnie się po traumatycznych przeżyciach i będzie ponownie starać się o potomka – docenią swoje życie i będą chcieli stworzyć nowe.

Derek zwoła zebranie personelu, na którym ogłosi, że nigdy nie cieszyło go bycie szefem i zwróci stanowisko Dr Webberowi. Będzie w żałobie po stracie personelu, tym bardziej, że czuje się odpowiedzialny za strzelaninę. Z pewnością małżeństwu decyzja wyjdzie na lepsze.

Nowy facet Teddy. Koniec miłosnego trójkąta Owen/Christina/Teddy (szkoda, ja nadal czekam na nową miłość Christiny). Teddy nie będzie tracić czasu i wylewać łez po próbach odzyskania Owena. Już w pierwszym odcinku po wakacjach między nią a szpitalnym konsultantem pourazowym Dr Andrew Perkinsem (James Tupper) dojdzie do namiętnych pocałunków!
Teddy będzie się jednak zastanawiać, czy fakt, że jej nowy facet jest terapeutą ma wpływ na rozkwit jej uczuć. Trzymajmy jednak kciuki – być może tym razem to właśnie ten!

UWAGA!
Jedna z par w pierwszym odcinku zaręczy się! Mało tego pójdzie za ciosem i się pobierze!
Niestety nie wiadomo jeszcze o kogo chodzi – ja stawiam na Arizone i Callie!

A Wy na kogo?

fot.mytrueheroineyouare.blogspot.com


Jedna odpowiedź do “Chirurdzy 7 – co zobaczymy w pierwszych odcinkach?”

  1. uwielbiam chirurgów nie wiem kto w pierwszym odcinku się pobierze zaczekam!!!Mam nadzieję że Meredith i Derek będą mieć dziecko i wszystko będzie dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *