Chuck Bass z raną szarpaną?

Kolejne zdjęcie z planu Gossip Girl.
Czy Chuck miał bliskie spotkanie z wilkołakiem? (oczywiście, że to żart E!online). Bass będzie tradycyjnie w kłopotach – tym razem w jeszcze większych, jednak z tej sytuacji wyniknie „coś pozytywnego”! Czy to coś związanego z parą Chair?

Okazuje się, że książę Louis będzie nadal martwił się tym co Blair czuje do Chucka.

Jednak nadal planowane jest wesele, które mamy zobaczyć na początku sezonu.

Kto jest w ciąży? Tego na razie nikt nie zdradzi – informacja jest zbyt „soczysta” aby szybko wyszła na światło dzienne.

11 odpowiedzi do “Chuck Bass z raną szarpaną?”

  1. Czy pojawilo by sie slowo SOCZYŚCIE i kilka razy WOW jakby to miała być po raz kolejny Dorota? raczej nie 😛

  2. Chyba wiem dlaczego ta rana Chucka będzie miała wpływ na Chair , gdy Blair się dowie że Chuckowi coś się stało pojedzie do niego i zostawi Luisa. To maje marzenie.

  3. Haha w 100% zgadzam się z Anne. Ja też o tym marze, żeby był dokladnie taki scenariusz jak przedstawiłaś. Do tego :on w szpitalu, ona przyjedzie go odwiedzić, powie mu, że jest w ciąży, itd… Haha… Już nie mogę doczekać się września;)
    A co do ciąży to jestem na bank przekonana, że to Blair bo nie bez powodu pokazali te sceny 3 tyodnie później. Specjalnie tak zrobili, żeby wkręcić ten motyw z tym testem a 3 tygodnie to idealny czas, żeby odkryć, że jest się w ciąży a wszyscy chyba pamiętamy co się działo 3 tygodnie wcześniej podczas piosenki ”Rolling in the Deep”.

  4. w Plotkarze niestety niczego nie można być pewnym, tam zawsze jakoś odwrócą, zawsze jak chcą znajdą inne rozwiąznie

  5. na youknowyouloveme są zdiecia chucka i blair jak sie obejmują !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *