Ciąża, nowa miłość i zranione serca – co w 5 sezonie Lekarzy?

Pojawia się coraz więcej informacji o nowych wątkach w Lekarzach.
Iza będzie w ciąży! Dziecko bardzo zbliży do siebie Wanatów, jednak przez cały czas Piotr będzie musiał zmagać się z zazdrością byłej kochanki (Żelichowska za wszelką cenę chce aby Wanat do niej wrócił).

Do obsady dołączył Borys Szyc. Aktor wcieli się w Przemka Karskiego, który do niedawna był ratownikiem karetki pogotowia. Nowy lekarz zainteresuje się Alicją – najprawdopodobniej z wzajemnością.

Michał Karkoszka okaże się uwodzicielem. Do toruńskiego szpitala zawita jego kochanka – chirurg plastyczny. Basia zrozumie, że ordynator nigdy nie był nią poważnie zainteresowany.

Nowe odcinki już w jesiennej ramówce.

Czekam na kolejne informacje.

7 odpowiedzi do “Ciąża, nowa miłość i zranione serca – co w 5 sezonie Lekarzy?”

 1. Kochanka? Czyli musi mieć żonę, ale w poprzednim sezonie było wyraźnie zasygnalizowane że to tylko jego dziewczyna, a nie kochanka, nie wiem skąd admin takie rzeczy bierze, wchodzi na superseriale?

 2. bggh chodziło o „ukochaną” 🙂 a z superseriali nie ma co szydzić wielokrotnie jako pierwsi podają ważne informacje serialowe (mają dobrych informatorów) 🙂

 3. Ale piszą takim dziwnym językiem, kochanki nigdy nie pojmowałem jako ukochanej. Tak samo jak ktoś piszę o związku Marka i Agaty z „Prawa Agaty” „romans”.

 4. Masz rację 🙂 taka kochanka to zawsze kojarzy się jednak z wredną kobietą, która rozbija rodzinę.
  Z tym romansem MarGaty to można dyskutować 🙂 Bo w zasadzie jak nazwać ich relację z początku 5 sezonu?

 5. Okres fascynacji, chemii, fizyki, admin tego nie przerabiał? Zresztą to Prawo Agaty tego się nie ogarnie, to MarGata ich też się nie ogarnie.

 6. Okres fascynacji i chemii to admin miał w okolicach liceum 🙂 (Fizyka nigdy mnie nie pociągała) ;P Przerabiało się to będąc zupełnie nieopierzonym stworzeniem, w bardzo młodych latach. „Niepierwsze” ale ważne miłości, mężczyźni, którzy byli najważniejsi, a później wybierali inne, lub byli zastępowani przez innych – bo to różnie się zdarzało – tym się człowiek ekscytował.

  Po 30-stce człowiek myśli zupełnie inaczej, chociaż i chemii i fizyki mi nie brakuje w codziennym życiu 🙂
  Jak tego się nie da ogarnąć w PA, to ja nawet nie próbuję. Dla mnie to był tajemniczy romans, o którym Dębski i Agata nikomu nie powiedzieli. Monika i Chandler też mieli taki „romans” w swoim życiu. U nich to wyewoluowało w świetny sposób – miłość, ślub, rodzina. U Marka i Agaty może być różnie. Ale chyba nikt w polskim serialu tyle razy się nie rozstawał co Dębski i Przybysz. Czekam z niecierpliwością na nowe odcinki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *