“Sons of Anarchy” kilka dni temu zakończył swój sezon w FX. Po finale pojawiło się kilka informacji od scenarzysty, które pokazują czego możemy się spodziewać w kolejnych odcinkach.
Co mnie martwi?

Z pewnością w prawie całym sezonie (7, a nawet 8 odcinków) będziemy oglądać Donal’a Logue - czyli Lee Toric’a, który będzie prowadził śledztwo w sprawie Tary. “Relacja między Jaxem i Gemmą będzie mocniejsza niż kiedykolwiek” - spodziewam się, że matka otoczy opieką syna i wnuki. Czyli raczej nie spodziewajmy się Tary na wolności.

Nie wiadomo, czy w kolejnych odcinkach zobaczymy Drey de Matteo (akurat ten wątek mnie średnio interesuje). Bardziej ubolewam, że jeszcze nie jest pewne, czy ponownie pojawi się Jimmy Smits - czyli mój ulubiony, nowy bohater - Nero Padilla (nowy chłopak Gemmy).
Scenarzysta bardzo chce aby oboje wystąpili w kolejnym sezonie.

Nowe odcinki będą bazowały na relacjach Jaxa z Bobbym i Chibsem, tym bardziej, że Chibs stanie się prawą ręką Jaxa i przyjacielem jak Opie.

Nie wiadomo również ile czasu minie od finału do nowych odcinków - w sensie, kiedy rozpocznie się fabularna akcja kolejnego sezonu. Maksymalnie może trwać nawet kilka miesięcy.