Cisza nad Rozlewiskiem – streszczenia odcinków 7 i 8

Premiera 18 i 25 stycznia 2015.
Oglądam w zasadzie dla widoków, bo tęsknię za ciepłym latem.
Szczerze mówiąc nie będę się już wyzłośliwiać, bo to i tak nic nie da. Po połowie sezonu „Ciszy” nie mam pojęcia o co chodzi bohaterom, a przede wszystkim scenarzystom.
Poniżej streszczenia kolejnych epizodów.

7

Mieszkańcy szykują się na ślub Mirki i Macieja. Pomimo pięknej pogody Zdzisio przepowiada burzę. Ku zaskoczeniu wszystkich przychodzi ulewa, która krzyżuje plany młodej parze. Mirka z Maciejem ostatecznie biorą ślub w obecności świadków – Zdzisia, Jóźwiaka i Zebielskiego. Piotr zjawia się u Pauli. Jest zmuszony spędzić noc w jej domu. Kuba z Marysią docierają przemoczeni do pensjonatu.

8

Marysia budzi się obok Kuby. Oboje są lekko zmieszani sytuacją. Dziewczyna ma coraz więcej wątpliwości dotyczących Krzysztofa i wspólnej przyszłości. Postanawia się z nim rozstać. Podczas nocnej burzy młody leśniczy ulega wypadkowi, Marysia i Kuba znajdują jego rozbity samochód w lesie. Młoda i śliczna Magda zostaje zatrudniona do pracy w stadninie. Konrad jest nią zachwycony. Orest i Wroński wracają z Paryża. Ich sukces jest jednak wątpliwy. Zostali oszukani przez Ordona. Mirka z Maćkiem jadą w podróż poślubną do Tunezji.

fot.tvp.pl

Jedna odpowiedź do “Cisza nad Rozlewiskiem – streszczenia odcinków 7 i 8”

  1. w pełni się z Tobą zgadzam… oglądając ten sezon odnoszę wrażenie, że brak dwóch drugoplanowych aktorek tj. p. Braunek i p. Mandat zupełnie „położył” ten serial. A szkoda, bo jednak te letnie odcinki Rozlewiska jakoś rozświetlały nam te bure dni…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *