Co czeka bohaterów Teorii Wielkiego podrywu

Na panelu Comic-Con aktorzy i produkcja zdradzili kilka szczegółów. Na panelu pojawiły się również Mayim Bialik i Melissa Rauch czyli Amy i Bernadette, które z pewnością dalej będą się pojawiać w życiu bohaterów.

Chcecie się dowiedzieć co wydarzy się w piątej serii?

Wiemy, że w piątej serii czeka nas ślub Howarda i Bernadette. Podczas przygotowań  wyjdzie na jaw, że para niespecjalnie się zna!
Nigdy nie rozmawiali o wspólnym mieszkaniu i chęci posiadania dzieci. Przy okazji wyjdzie na jaw, że Bernadette zarabia więcej niż jej ukochany.

Co dalej w trójkącie Leonard-Penny-Raj?
Leonard nie będzie szczęśliwy z wydarzeń, które miały miejsce w jego dawnej sypialni. Scenarzyści przygotowali rozwiązanie jednorazowej przygody Penny i Raja, które ma nam się spodobać.
Czy Penny i Leonard mają szansę być razem? Odpowiedź nie jest jednoznaczna ale aktorka, która wciela się w rolę kelnerki trzyma kciuki za powrót do Leonarda i uważa, że jest jej „miłością życia”.

Co z seksualnością Sheldona i czy mamy szansę zobaczyć jego „pierwszy raz”?
Odpowiedź również jest wymijająca, bo wiemy, że jako jedyny z grupy bardziej skupiony na nauce i fizyce. Ale Amy jest dojrzałą kobietą, która ma „swoje potrzeby”, a niektóre z nich znajdują się między biodrami 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *