Co czeka fanów w 2012 roku?

Kilka Spoilerów na temat głównych postaci. Co się wydarzy niebawem?

Po pierwsze czeka nas bardzo ważny pocałunek! Kto z kim? Najwięcej osób obstawia na Elenę i Damona. Aczkolwiek bardzo możliwe, że to będzie Elena i Stefan.
Między pierwszą parą nie zabraknie „iskrzenia”. Co wymyślą scenarzyści – zobaczymy niebawem.

Po drugie. Caroline będzie obchodziła 18stkę. Ten odcinek widzowie zobaczą już 12 stycznia 2012. W tym odcinku dużo wydarzy się dla jej związku z Tylerem.

Po trzecie. Siostra Klausa – Rebeka pokaże na co ją stać! Pojawi się ponownie i nie będzie zadowolona jak potraktowała ją Elena i Klaus.

Po czwarte i najważniejsze. Jedna z postaci odejdzie z obsady serialu! Za jej odejście odpowiedzialny będzie Damon.
Ale wszyscy podejrzewają, że scenarzyści pozbywają się jednego z „nielubianych” przez widzów bohaterów. I najczęściej obstawiana jest… Bonnie lub Mat.
(Na początku, kiedy pojawiła się informacja o odejściu jednego z głównych aktorów obstawiano Alaric’a. Aczkolwiek on ma jeszcze poznać piękną panią doktor).

Jak obstawiacie?

9 odpowiedzi do “Co czeka fanów w 2012 roku?”

 1. Również czekam na więcej Deleny 🙂 I Rebecci, gdyż coraz bardziej podoba mi się jej styl bycia. Chyba nawet życze jej szczęścia w szukaniu chłopaka.
  Nie rozumiem tylko, dlaczego Bonnie jest nielubiana, ja tam ją uwielbiam. Matt to taki ciapowaty tępak, ale też go lubię. I oby nie Alaric, jego to po prostu kocham.

 2. Streszczenie 10 odcinka 3 sezonu The New Deal (Nowy Ład)

  Stefan ukrył trumny z ciałami członków rodziny Klausa, a Klaus zastosuje przemoc, by przekonać Damona i Elenę, że nikt nie jest bezpieczny, dopóki on nie odnajdzie Stefana i nie odzyska swojej rodziny. Tyler nadal w pełni będzie korzystał ze swoich nowych umiejętności jako hybryda, jednak musi się też zmierzyć z niepokojącymi konsekwencjami swoich czynów. Po przerażającym incydencie, Elena i Alaric są coraz bardziej zaniepokojeni nastawieniem i bezpieczeństwem Jeremy’ego. Alaric poznaje piękną Dr Fell, która jest zaintrygowana jego niezwykłymi zdolnościami leczniczymi. Podczas próby zawarcia umowy z Klausem, Elena przekazuje mu wieści, które są dla niego szokujące.

  Odcinek 3×11 Our Town (Nasze miasto)

  Pomimo tego, że Caroline nie jest w nastroju do świętowania swoich 18 urodzin, Elena, Bonnie i Matt zaskakują ją małym przyjęciem w nietypowym miejscu. Damon i Stefan nie zgadzają się co do tego jak podejść Klausa, a lekkomyślny Stefan postanawia przetestować swoją teorię, by doprowadzać sprawy do niebezpiecznych skrajności. Bonnie jest zaniepokojona, gdy Elena mówi jej o nowych planach Jeremy’ego. Na spotkaniu Założycieli, Alaric ponownie natyka się na Dr. Fell, która kłóci się ze swoim byłym – ekspertem medycyny sądowej (gościnnie David Colin Smith). Tyler odmawia spełnienia ostatniego żądania Klausa i jest zaskoczony, gdy Klaus akceptuje jego decyzję.

  Pozostaje nam czekać do 2012 🙂

 3. A ja bym chciała żeby to Stefan i Elena się pocałowali , obstawiam , że ich miłość w końcu i tak wygra…:)

 4. jestem po 10 odcinku 🙂 rewelacja, a zwiastun kolejnego jeszcze lepszy. jak elena krzyczy do stefana „you had me” zaczynam płakać 😉

 5. Również jestem po 10 odcinku. Akurat do rewelacyjnych nie należał, aczkolwiek wreszcie stało się to na co czekałam tyle czasu. Damon pocałował Elenką! Jupi jupi yeah 🙂 Teraz mam nadzieje, że sprawi, że wrócą jej wspomnienia (tzn. moment, kiedy wyznał jej miłość w s02e08 i wymazał to wspomnienie) 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *