Co czeka Mostowiaków po śmierci Hanki

Już w przyszły poniedziałek Małgorzata Kożuchowska na stałe opuści serial M jak miłość. Okoliczności jej odejścia opisywałam m.in. Tutaj.
Scenarzyści zastosują ciekawy zabieg – kolejny odcinek będzie przeniesiony w czasie o dwa miesiące. Rodzina nadal będzie w żałobie, jednak wątki ruszą do przodu.

Z powodu żałoby swój ślub odwoła Marta i Andrzej oraz Henio i Nina. Zupełnie inne plany będzie miał Paweł Zduński, który postanowi ożenić się z Joanną.
W życiu Henia ponownie pojawi się Matylda. Kobieta stwierdzi, że umiera i ostatnie miesiące życia chce spędzić z Wojciechowskim.

Ula chce uciec z domu i wyjechać nad morze z Jarkiem. Zmieni zdanie pod wpływem Mateusza. Brat „załatwi” jej i Natalce wakacyjną pracę w sklepie Kwaśniakowej.

Kolejne problemy czekają Łukasza. Podczas bójki z Wojtkiem chłopców rozdzieli policja. Funkcjonariusze znajdą torebkę z marihuaną. Wojtek stwierdzi, że narkotyki należą do Łukasza.

Do Grabiny przyjedzie Grażyna, która zapewni Marka o swojej przyjaźni.

Irek przylatuje do Polski z Krzysiem. Razem z Mirką postanawiają od razu odwiedzić Kubę. Po rozmowie z synem Ziober postanawia opuścić klasztor.

fot.se.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *