Co dalej z Jeremym i Bonnie?

Finał przyniósł dla tej postaci zaskakującą zmianę. Co czeka Jeremy’ego w najnowszych odcinkach? Przeczytajcie co zdradziła producentka Julie Plec.

W finałowym odcinku chłopaka odwiedziły dwie byłe dziewczyny. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż Vicki i Anna nie żyją.
W nowych odcinkach Jeremy będzie się starał zrozumieć dlaczego wróciły i czego od niego chcą. Nie podzieli się jednak wiadomością z żadnym bohaterem, dlatego też wszyscy będą myśleć, że wrócił do starych nawyków. Dopiero w październiku możemy spodziewać się większego przełomu w jego wątku.

Szykują się też kłopoty w jego związku z Bonnie. Mniejsze znaczenie będzie miało to, że jest czarownicą. Teraz jest po prostu zakochaną dziewczyną, która ma problemy w związku.

Powrócą też inne postacie, z którymi już się pożegnaliśmy. Jak zdradziła producentka „To właśnie jest piękne w tym serialu. Mimo tego, że ktoś odszedł z tego świata nie oznacza, że więcej go nie zobaczymy”.

4 odpowiedzi do “Co dalej z Jeremym i Bonnie?”

  1. Może Jeremy będzie widział też Jenne i Lexie….i innych zmarłych jak John itp. Fajnie by było…..to wszystko przez Emily i inne czarownice….one i ich ta równowaga.:)……..biedy Jeremy wszyscy bd myśleć że znowu bierze prochy…..i biedna Bonnie,dlaczego on musi tak komplikować, jakby nie mógł wszystkim powiedzieć co się z nim dzieje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *