Co dalej z trójkątem Piotr/Dorota/Sylwia?

Piotr i Dorota dostają pracę w dyskotece. Wracają do akademika bardzo późno, gdy brama jest już zamknięta. Dorota proponuje, żeby nocowali u niej w domu. W nocy wyznaje Piotrowi miłość. Piotr jednak nie chce się angażować, zasłania się szkołą. Następnego dnia dowiaduje się, że jego ojciec zaginął na morzu. Musi natychmiast jechać do domu. Sylwia proponuje, że zawiezie go do Jastarni. Spędza z Piotrem noc w jego domu, gdzie wraz ze zrozpaczoną matką czekają na wieści o załodze kutra rybackiego, który zatonął. Następnego dnia Piotr zabiera Sylwię nad morze i wyznaje jej miłość.
Sylwia podoba się rodzicom Piotra.. Matka chłopaka zaprasza ją na wakacje. Ale Sylwia musi wracać do Wrocławia. Po egzaminie Aleksandra proponuje Sylwii przeniesienie do szkoły w Paryżu. Dziewczyna jest załamana, kiedy w pokoju odwiedza ją Robert,(który obawia się, że zostanie usunięty ze szkoły) emocje biorą górę i między parą studentów dochodzi do zbliżenia. Piotr jest wściekły jest na Sylwię. Nie rozumie, jak mogła całować się z nim w Jastarni, a następnego dnia w akademiku z Robertem.
Piotr zrywa z Sylwią. Egzamin aktorski u Krzysztofa na Rynku Głównym kończy się poważną bójką Piotra i Roberta.
Perypetie miłosne trójkąta, a właściwie czworokąta tancerzy w odcinkach z 19-26 listopada
fot.danceflowing.pl

5 odpowiedzi do “Co dalej z trójkątem Piotr/Dorota/Sylwia?”

  1. Moim zdaniem Sylwia jest fajniejsza i ładniejsza i to ona powinna być mimo wszystko z PIotrem, a Robert to zwykła szuja która chce zniszczyć Piotra – A wiadomo jest że Piotr kocha tylko Sylwię, ale Dorota też się wcina niepotrzebnie ;D

  2. Dokładnie.Piotr i Sylwia powinni być razem,a Robert i Dorota niech się odczepią.

    Ps.To okropne że w 3 serii Tancerzy nie będzie Sebastiana Fabijańskiego (Piotra).On jest super.:(

  3. Trzymam kciuki za Sylwię i Piotra 🙂
    A Dorota z Robertem powinni się odczepić i nie niszczyć ich miłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *