Co po wypadku Anki – czyli informacje o 2 sezonie Przyjaciółek

Finał pierwszego sezonu zakończył się dramatycznym wypadkiem samochodowym Anki. Okaże się, że pierwszy odcinek nowej serii rozpocznie się w momencie, kiedy ranna Anka trafi do szpitala. Jej stan będzie bardzo ciężki i kobieta zostanie operowana.
Zuza i Patrycja dowiedzą się, że ich przyjaciółka prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. Na szczęście po operacji stan Anki będzie stabilny i w końcu spotka się z dziewczynami.
Inga nie będzie mogła się pogodzić z faktem, że przyjaciółki oskarżają ją o romans z Pawłem – przyjedzie do szpitala i będzie chciała wyjaśnić nieporozumienie.

Niestety w tym samym czasie w szpitalu pojawi się mąż Anki, który przyzna się do romansu z Ingą!
Chociaż dziewczyna będzie przekonywać koleżanki, że to bzdura one nie będą miały ochoty jej wysłuchać – czy Inga znajdzie dowody aby przekonać Zuzę, Ankę i Patrycję? Tego jeszcze nie wiadomo.

Pewne natomiast jest to, że przedszkole zostanie zamknięte. Inga znajdzie pracę jako opiekunka do dzieci w domu bogatej bizneswoman – Elżbiety – Aleksandra Popławska (znana przede wszystkim z Hotelu 52) i zależnego od niej męża – malarza (w tej roli Mariusz Drężek – najbardziej nielubiany szef polskiego serialu 😉

Inga będzie opiekowała się ich najmłodszym dzieckiem, kilkumiesięcznym Dawidem. Okaże się, że jej szef słynie z uwodzenia niań i tym razem to ona stanie się jego celem. Doprowadzi to do niezręcznych scen, których świadkami będzie żona.

Jak zwykle Inga będzie mogła liczyć na wsparcie Rafała, który zaoferuje jej poważny związek. W nowych odcinkach wróci jednak Piotr…

fot. AKPA

Jedna odpowiedź do “Co po wypadku Anki – czyli informacje o 2 sezonie Przyjaciółek”

  1. obawiam się, że w drugim sezonie jak przyjaciółi będą wierzyc Pawłowi a nie Idze i odsuną ją ze swojego grona to już nie będzie takie fajne 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *