Co to za serial Zagadka 1

Zagadkę przygotowała Kasia +2pkt.

Po opisie proszę podać tytuł serialu.
Za każdą odpowiedź 2pkt.
Kasia ocenia.

1.Serial sensacyjny o rozwikłaniu zagadki, której nie udało się rozwikłać do końca na antenie. Widzowie sami sobie mogli dopowiedzieć koniec.
Premierę odcinka obejrzało prawie milion widzów. W serialu obok siebie wystąpiły siostry, chociaż we wspólnej scenie była mała awanturka między nimi.
Serial który podzielił świat krytyki pół na pół. Jedni są zachwyceni inni uważają serial za szmirę.

2.Kryminał w najczystszej postaci. Serial przed telewizory przyciągał miliony widzów którzy z odcinka na odcinek próbowali znaleźć mordercę.
Akcja dzieje się w współczesnym świecie. Serial doceniony przez Polską nagrodę filmową.
Serial wciąga, potęguję napięcie, nie unika naprawdę trudnych tematów, chociaż ostatni odcinek nieco rozczarował widzów.

3.Kolejny kryminał który został doceniony nagrodą Orłów, chociaż widzowie nie do końca docenili to dzieło. Za fabułę serialu odpowiadało dwóch braci.
Każdy odcinek opowiada inną historię,ale całość łączy życie prywatne jednego bohatera.
Główny bohater to profesjonalista w życiu zawodowym i dziwak w prywatnym.

4.Serial obyczajowy, o który długo walczyła publiczność, ale twórcy, aktorzy nie ugięli się i serial po 3 latach zakończył swoją emisję.
Serial który został napisany pod konkretną aktorkę, twórcy czekali z nagraniami, aż będzie ona mogła zagrać główną rolę.
Aktor który zagrał główną rolę męską początkowo miał grać postać drugoplanową, ale zachwycił na castingu i dostał angaż.

5.Serial obyczajowy który składa się z niewielkiej ilości odcinków jak na czas jego emisji. Emisja serialu to 20 lat o premiery pierwszego odcinka do ostatniego.
Serial powstał na odgórne zarządzenie ówczesnej władzy ukazującą powodzenie Polski Ludowej. Scenarzyści jednak postanowili ukazać losy ludzi.
Między produkcją 11 a 12 odcinka minęło 5 lat. Kolejne powstały dopiero 10 lat później.
Plenery z pierwszych odcinków kręcone były w Czechosłowacji.

21 odpowiedzi do “Co to za serial Zagadka 1”

  1. Zaraz posprawdzam bo dopiero wróciłam do domu. Miałam niemiłą przyjemność być na SORZE (chociaż lekarze i pielęgniarki były bardzo miłe) i trochę się zeszło

  2. Mi nic, ale mój bratanek lat 5 tak szalał że walną głową w stół. Niby nic nie było poza guzem, ale zrobił się senny, a że jest pod opieką moich rodziców (mój brat i bratowa są na drugim końcu Polski jakieś 500 km) więc się przestraszyli i pojechali do szpitala u siebie, a tam dali skierowanie do większego miasta, więc rodzice przyjechali z nim do szpitala (pominę fakt że odesłali rodziców żeby jechali prywatnym samochodem 50 km z dzieckiem po urazie głowy) i ja też pojechałam od siebie żeby cokolwiek ogarnąć (oczywiście że daliby sobie radę sami, ale ja bym nie wysiedziała w domu wiedząc że oni są z dzieckiem w szpitalu w moim mieście). I w sumie dobrze zrobiłam bo mały był rozdrażniony i mało współpracujący ze względu że już późno a on o tej porze już śpi i tylko mi się dawał rozbierać do badania itd.

  3. Tak, wszystko ok. Skończyło się na strachu (pewnie gdyby był ze swoimi rodzicami to nawet nie jechali by do szpitala, ale wiadomo jak to jest z opieką nad nie swoim dzieckiem).
    Teraz przez kilka dni mają go obserwować jak się zachowuje itd.

  4. Najważniejsze że nic się nie stało poważnego. Z dziećmi tak bywa, ale wiadomo jak to jest kiedy mamy pod opieką cudze dziecko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *