Co to za serial? Zagadka 3

Zagadkę przygotowała Kasia +2pkt.

Po opisie proszę podać tytuł serialu.
Za każdą odpowiedź 2pkt.
Kasia ocenia.

1. Serial w którym w napisach końcowych pojawiła się błędna data produkcji. Zdjęcia do serialu oprócz Polski były także kręcone w Bułgarii.
Podczas kręcenia zdjęć w jednym z polskich miast zbudowano, na potrzeby serialu plac zabaw, z którego przez kilka lat korzystały osiedlowe dzieci.

2.Serial który powstał na podstawie filmu o prawie takim samym tytule. Serial liczył 13 odcinków.
W serialu pod głównych bohaterów głos podłożyły dziś uznane aktorki. Piosenkę z czołówki napisał i wykonał jeden z większych polskich kompozytorów i piosenkarzy.
A przebój po dziś dzień można usłyszeć.

3.Serial w którym jedna z scenarzystek wciela się też w jedną z główniejszych postaci. Serial doczekał się 7 sezonów. Nie były one nadawane chronologicznie co do wydarzeń dziejących się w serialu. Aktorzy występujący w filmie, musieli przejść trening kaskaderski.

4.Kolejny serial który powstał na podstawie przeboju filmowe. Obecne pokolenie 30-40 latków nieraz mówi że bali się głównego bohatera i do dnia dzisiejszego
mają ciarki jak sobie o nim przypomną i przyznają się że potrafili oglądać sceny z nim z za łóżka lub przez palce.

5.Serial który bawi do łez po dzień dzień, ale to chyba wszystkie seriale i filmy tego reżysera tak mają. Jeden z pierwszych seriali w którym główna aktorka wzięła udział.
W serialu wykorzystano jeden dowód osobisty, który po niewielkich modyfikacjach wykorzystywany był jako dokument 3 osób.

26 odpowiedzi do “Co to za serial? Zagadka 3”

  1. Pauli nie. A był jakiś film Trzy szalone zera?
    Osobiście uważam że film był dużo fajniejszy niż serial.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *