Zagadkę przygotowała Kasia +2pkt.

Po opisie proszę podać tytuł serialu.
Za każdą odpowiedź 2pkt.
Kasia ocenia.

1. Serial w którym w napisach końcowych pojawiła się błędna data produkcji. Zdjęcia do serialu oprócz Polski były także kręcone w Bułgarii.
Podczas kręcenia zdjęć w jednym z polskich miast zbudowano, na potrzeby serialu plac zabaw, z którego przez kilka lat korzystały osiedlowe dzieci.

2.Serial który powstał na podstawie filmu o prawie takim samym tytule. Serial liczył 13 odcinków.
W serialu pod głównych bohaterów głos podłożyły dziś uznane aktorki. Piosenkę z czołówki napisał i wykonał jeden z większych polskich kompozytorów i piosenkarzy.
A przebój po dziś dzień można usłyszeć.

3.Serial w którym jedna z scenarzystek wciela się też w jedną z główniejszych postaci. Serial doczekał się 7 sezonów. Nie były one nadawane chronologicznie co do wydarzeń dziejących się w serialu. Aktorzy występujący w filmie, musieli przejść trening kaskaderski.

4.Kolejny serial który powstał na podstawie przeboju filmowe. Obecne pokolenie 30-40 latków nieraz mówi że bali się głównego bohatera i do dnia dzisiejszego
mają ciarki jak sobie o nim przypomną i przyznają się że potrafili oglądać sceny z nim z za łóżka lub przez palce.

5.Serial który bawi do łez po dzień dzień, ale to chyba wszystkie seriale i filmy tego reżysera tak mają. Jeden z pierwszych seriali w którym główna aktorka wzięła udział.
W serialu wykorzystano jeden dowód osobisty, który po niewielkich modyfikacjach wykorzystywany był jako dokument 3 osób.