Co w 2 sezonie Przyjaciółek?

Już dzisiaj ostatni odcinek!
Jak wiadomo Polsat zamówił drugi sezon serialu, który będzie miał premierę wiosną 2013. Jesteście ciekawi co czeka przyjaciółki w kolejnych odcinkach?

Zdjęcia do drugiej serii rozpoczynają się 7 grudnia 2012.
Po dramatycznym wypadku Anka trafi w stanie krytycznym do szpitala. Patrycja będzie niestrudzenie starać się o dziecko, Zuza postanowi zniechęcić do siebie Wojtka, a Inga znajdzie pracę jako niania.

Byle do wiosny! 🙂

fot.Polsat S.A.

3 odpowiedzi do “Co w 2 sezonie Przyjaciółek?”

  1. Mało tych informacji podałaś 🙁 Szkoda, że nie nakręcili już wcześniej drugiej serii 🙁 oraz że nie polecą od razu odcinki z drugiej 😀

  2. @Gosia, w żadnym serialu w Polsce a także w Stanach nie jest tak, że po zakończeniu sezonu od razu od następnego tygodnia lecą odcinki kolejnej serii. Tak było, jest i będzie. Polsat musiał przecież sprawdzić czy sezon 1 odniesie taki sukces, ze będzie w ogóle warto kręcić drugą serię. Cieszę się, ze będziemy mogli śledzić dalsze losy tych czterech Pań. A Adminka podała tylko tyle informacji, bo więcej ich po prostu nie ma na ten moment. Ale od 7 grudnia nowe wiadomości o „Przyjaciółkach” powinny się pojawiać już dosyć często:)

  3. Dzień dobry wieczór 😀
    Całkiem, całkiem fajny serial! Niegłupi i dobrze zagrany. Dobrze, że będzie 2 sezon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *