Co w czwartym sezonie Przyjaciółek?

Jeszcze nie ma oficjalnego zwiastuna nowego sezonu, jednak dzięki facebookowi i se.pl już można domyślać się co widzów czeka w kolejnym sezonie „Przyjaciółek”.
Spoilery poniżej.

Zuza nie straci dziecka. Jednak ciąża sprawi, że będzie musiała odłożyć na bok karierę zawodową. Na stanowisku zastąpi ją Alicja – w tej roli Katarzyna Zielińska. Nowa Prezes ewidentnie okaże się czarnym charakterem.
Zdjęcie z woalką i czarną suknią, którą Anita Sokołowska zaprezentowała na facebooku – została okrzyknięta przez plotkarskie portale „kreacją na pogrzeb Stefy”.
Jak pisałam wczoraj – mam wrażenie, że Zuza w sukni o nietypowym kolorze pojawi się na własnym ślubie.

Wiemy, że Patrycja i Michał wezmą w końcu ślub. Jak widzieliśmy na pudelku – będzie w stylu hawajskim. Para adoptuje również Filipa.

Inga rozpocznie związek z sąsiadem Szymonem, a Anka w końcu uwierzy w siebie i przejdzie niesamowitą metamorfozę.

3 odpowiedzi do “Co w czwartym sezonie Przyjaciółek?”

  1. To jest bardzo prawdopodobne, że Wojtkowi może się udać zaciągnąć Zuzę przed ołtarz. Dla Zuzy ślub, to jak żałoba, więc czarna suknie dla niej byłaby na miejscu. Ogólnie coś tak czuję, że wątek Zuzy w tym sezonie, to może byc hit w polskich serialach. Myślę i liczę bardzo na, to, że ekipa nie obniży , ani trochę poziomu z rewelacyjnego ubiegłego sezonu. Może, to być trudne do zrobienia.. ale ta ekipę stać, aby ten poziom jeszcze wyśrubować do góry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *