Co w finale Lekarzy?

Powoli zbliżamy się do finału.
Jak donosi se.pl w trzecim sezonie czeka nas mnóstwo zaskoczeń. Poniżej mocne SPOILERY!

Najprawdopodobniej okaże się, że Olga miała rację i ojcem dziecka jest Maks.
Alicja wróci do ukochanego i będzie matką dla Kubusia. Chwile szczęścia przerwie informacja ze Szwajcarii. Ojciec Kellera jest chory na raka i czeka go poważna operacja. Maks bez zastanowienia postanowi odwiedzić rodziców i wspierać ich w trudnych chwilach.
W finale trzeciej serii widzów czeka tragiczny wypadek samochodowy, po którym Maks w stanie śpiączki trafi do szpitala. Mężczyzna przeżyje, jednak możliwe, że jego postać pożegnamy w czwartym sezonie…

3 odpowiedzi do “Co w finale Lekarzy?”

  1. Po pierwsze od razu ciśnie mi się na myśl:Czy Alicja zwariowała? Po raz kolejny wraca do Maksa? I będzie wychowywać jego nieślubne dziecko?

  2. dokładnie, to moja pierwsza myśl.. nie wiadomo jak to dokładnie będzie wyglądało.. co spowoduje takie jej zachowanie ale bez przesady… po tym wszystkim, jak Maks wcale nie zachowywał się jakby z Olgą został tylko ze względu na dziecko, widać że łączyło ich coś więcej.. i tak łatwo pozwolił odejść żonie.

    też rozumiem to tak, że dziecko będzie Maksa.. bo testy na ojcostwo chyba tak długo nie trwają, że Maks zdążył by sobie życie ułożyć od nowa z Alicją przed wynikami.

    Tak czy tak jest zaskakująco, koniec końców Alicja zostaje sama z dzieckiem swojego byłego męża..

  3. Czytałam dzisiejszy Świat Seriali owszem dziecko okaże się Maksa, wszystko poniżej też się zgadza. Ja również myślę że Maks powinien trochę o Ale powalczyć, nie mniej jednak czytałam że ponoć dziecko bardzo pomoże w naprawianiu ich relacji, Alicja będzie się wzruszać widząc Maksa z dzieckiem na rękach i będZie go bardzo pocieszać po śmierci Olgi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *