Co w finale „Na krawędzi”?

Już jutro emisja ostatniego odcinka „Na krawędzi”.
Co czeka widzów w finale?
Poniżej Spoilery i zdjęcia.

Wolański nie żyje, Leszczyński z synem nie żyją, Zawada wolałby nie żyć, a Niemczyk jest w więzieniu. Mecenas zdradza Marcie, że to nie on wpadł na pomysł ustawienia całej sprawy.
Marta (Urszula Grabowska) nigdy nie zapomniała, co jej zrobiono. Wróciła, żeby wyrównać rachunki. W końcu znalazła swojego oprawcę. Leszczyński (Piotr Fronczewski) miał nadzieję, że Marta nigdy nie dowie się, że sprawcą był jego syn (w tej roli Maciej Robakiewicz). Jednak ona dopięła swego. Leszczyński mógł już zrobić tylko jedno…doprowadził do wypadku, w którym obaj zginęli.
Wszyscy myśleli, że nagłe zniknięcie Niemczyka (Mariusz Bonaszewski) może oznaczać, że już nie żyje. Choć był poważnie ranny, przeżył i został skazany. Na prośbę mecenasa, Marta przychodzi do więzienia i dowiaduje się, że jest jeszcze ktoś, kto to wszystko wymyślił. Kto podsunął Leszczyńskiemu scenariusz działań związanych z zatuszowaniem sprawy gwałtu na Marcie Sajno?

fot.Polsat S.A.

6 odpowiedzi do “Co w finale „Na krawędzi”?”

  1. pisze admin, pisze. Ale u admina zdarzyło się coś takiego jak „wylewka betonowa” i poza facebookiem, nad którym staram się zapanować pojawiły się zakwasy 😉 Recenzja będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *