Co w M jak miłość po wakacjach?

Już w październiku z serialu definitywnie odejdzie Małgorzata Kożuchowska – czyli Hania Mostowiak. Będzie mieć wypadek samochodowy, który przeżyje. Rodzina odetchnie z ulgą na bardzo krótko – po kilku dniach matka i żona jednak umrze z powodu obrażeń.

Wiemy, że ostatni odcinek zakończył się zdradą Budzyńskiego. W efekcie Agnieszka będzie w ciąży – to też wiadomo od dawna. W związku z z tym pojawi się „wątek aborcji”. Kobieta będzie chciała usunąć ciąże – będzie mieć wyrzuty sumienia, że uwiodła narzeczonego sympatycznej Pani Wojciechowskiej. Jaką decyzję podejmie ostatecznie? Zobaczymy we wrześniu. Podejrzewam, że pragnący mieć własnego potomka Andrzej nie pozwoli jej na ten krok.

Zacieśni się relacja Piotrka Zduńskiego i jego koleżanki z pracy Moniki (w tej roli Anna Wendzikowska). Kinga będzie wściekle zazdrosna i małżeństwo Zduńskich zawiśnie na włosku. Czy dojdzie do zdrady? Podejrzewam, że coś jest na rzeczy 😉

Zduńscy będą mieć nowych sąsiadów. Na ich ulicy zostanie otworzona Agencja towarzyska, a Panie, które trudnią się najstarszym zawodem świata mają wnieść wiele humoru do serialu.

Sambor Czarnota, to kolejny aktor, który dołączył do obsady. Jego postać namiesza w relacjach Gosi i Tomka. Nie mam pojęcia po co – ten wątek został już mocno poturbowany.

Już niebawem przerwa na planie M jak miłość. Po wakacjach scenarzyści zaskoczą nas z pewnością nowymi pomysłami.

fot.plejada.pl

3 odpowiedzi do “Co w M jak miłość po wakacjach?”

  1. Scenarzyści daliby już spokój Gosi i Tomkowi. Niech sytuacja u nich w domu wreszcie się unormuje…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *