Co w M jak miłość

Nowe wątki, nowi bohaterowie. Jak potoczy się życie Mostowiaków i ich przyjaciół?

Marta. W życiu Pani sędzi dominują przygotowania ślubne. Z pomocą sióstr i narzeczonego kupi sukienkę, dojdą też do porozumienia w sprawie miejsca na ślub. Andrzej zrezygnuje z Fidżi i zgodzi się na wesele w Grabinie.
Ich plany pokrzyżuje choroba matki Budzyńskiego.

Marta zaprasza swoją przyszłą teściową na uroczysty obiad. W trakcie posiłku Budzyńska skarży się na bóle w klatce piersiowej. Jej stan bardzo szybko się pogarsza, więc domownicy wzywają pogotowie. W trakcie oczekiwania na karetkę Szymon przeprowadza u kobiety reanimację.
Lekarze informują Andrzeja, że jego matka musi poddać się operacji. Ze względu na jej zły stan zdrowia prawnik przekłada ślub z Martą na późniejszy termin.

Marek na prośbę Michała spotyka się w kawiarni z Grażyną, która cierpi na depresję.  Była kochanka wyznaje mu, że bardzo żałuje tego, co się stało. Przypadkiem oboje zauważa Karolina i od razu donosi o tym Hance. Gdy Mostowiak przychodzi do żony w odwiedziny kobieta, pewna, że znów ją oszukuje, wyrzuca go za drzwi.

Paweł Zduński ma talent!

Okazuje się, że amator doczekał się wernisażu swoich zdjęć. Fotografie Pawła trafiają do katalogu wystawy.
Na jednym ze zdjęć uwiecznił mężczyznę, który sobie tego nie życzył (podejrzewam, że chodzi o zdjęcie zakochanej pary, które zrobił przy okazji sesji Sylwii w parku). Mężczyzna przychodzi do Oazy i grozi Zduńskiemu, że zniszczy jego życie tak, jak on zniszczył jego.

Załamana Dorota
Jacek wraca do Polski. Informuje narzeczoną, że we Włoszech poznał inną kobietę. Zrozpaczona Dorota wychodzi z domu i błąka się bez celu po ulicach Gródka. Zapłakaną laborantkę spotyka jeden z pacjentów, Lewicki, i odprowadza ją do Rogowskich.

Co u Mirki i Irka?
Mirka zamierza iść na ślub byłych klientów agencji. By nie bawić się na przyjęciu w pojedynkę, dzwoni do Irka i proponuje mu, że wynajmie go na jeden wieczór jako mężczyznę do towarzystwa.

Wydarzenia od 18 – 20 października

fot.http://www.tvp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *