Co w nowej serii Hotelu 52?

Ruszyły zdjęcia do piątego sezonu przygód pracowników i gości najsłynniejszego hotelu w Polsce. Jakie zmiany nas czekają?
Kto znajdzie się na recepcji? W czym się pomyliłam? 😉 Poniżej kilka ważnych informacji.

Tak jak do tej pory w rolach głównych widzowie zobaczą m.in.: Laurę Samojłowicz, Magdalenę Cielecką, Krzysztofa Kwiatkowskiego, Marka Bukowskiego, Kamila Kulę, Magdalenę Lamparską, Lucynę Malec, Magdalenę Stużyńską oraz Pawła Tomaszewskiego.

Niektórzy bohaterowie, jak np. Wiola Smolarek (Marzena Trybała) czy Michał Horwat (Rafał Królikowski) pożegnają się na pewien czas z hotelem. Zajdą także pewne zmiany personalne – Marta (Magdalena Lamparska), pracująca do tej pory jako kelnerka, dostanie awans na stanowisko recepcjonistki. Czy poradzi sobie z takim wyzwaniem? Artur (Krzysztof Kwiatkowski) przyjmie propozycję Eryka Kosińskiego (Lech Mackiewicz) i zostanie menadżerem nowo powstającego hotelu. Natalia z trudem zaakceptuje decyzję ukochanego.

Kolejny sezon serialu będzie bogaty w zupełnie nowe twarze, które dodadzą jeszcze większego kolorytu hotelowemu personelowi. Na stanowisku konsjerża pojawi się Marcin (w tej roli Antoni Paradowski) – przyjaciel Natalii (Laura Samojłowicz) sprzed lat. Namiesza nieco w związku szefowej hotelu a Artura. Na recepcji stanie Damian (Krystian Kukułka) – mający dla każdego gościa hotelowego dobrą radę. Wpadnie mu w oko Marta, co nie spodoba się Kubie (Paweł Tomaszewski).

13 najnowszych odcinków piątego sezonu serialu Polsat wyemituje już na wiosnę 2012 roku. Za kamerą tym razem stanął reżyser Wojciech Pacyna („Samo Życie”, „Linia Życia”), za zdjęcia odpowiedzialny jest Rafał Michalski („Czas honoru”, „Przepis na życie”, „Linia Życia”).

2 odpowiedzi do “Co w nowej serii Hotelu 52?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *