Co w nowych odcinkach Prawa Agaty?

Scenarzyści pójdą w stronę, którą widzieliśmy w finałowym odcinku. Po pocałunku Agaty i Marka każde z nich pójdzie w inną stronę. Dębski nadal będzie spotykał się z Marią, a Agata da szansę swojemu byłemu chłopakowi – Maćkowi.
Pojawią się nowe postacie. W rolach światowej sławy neurochirurgów zobaczymy Krzysztofa Pieczyńskiego i Szymona Bobrowskiego.

W nowych odcinkach gościnnie zobaczymy również: Ewę Kasprzyk, Małgorzatę Buczkowską, Zdzisława Wardejna i Agnieszkę Wagner.

Nowe odcinki już w jesiennej ramówce.

fot.http://prawoagaty.tvn.pl/

4 odpowiedzi do “Co w nowych odcinkach Prawa Agaty?”

  1. a w jakich okolicznościach Agata rozstała się pierwszym razem z Mackiem? było to wyjaśnione? bo nie widziałam 2 odcinków i może mi umknęło.

  2. Betyli, wiemy tylko, ze Maciek byl jeh wielka, szkolna miloscia i ze po rozstaniu z nim b.cierpiala, ale co bylo powodem to nie wiemy…

  3. Ale ludzie! Liceum?! Kiedy to było?! Agata ma już grubo ponad 30 i na pewno nie kieruje się w tym momencie uczuciami. Przynajmniej jeżeli chodzi o tego Maćka. Mogę się założyć, że połowę serii będą ze sobą, a później wkroczy Marek 😀 Szykuje się tak zwany „czworokącik” Agata, Maciek, Marek i Maria 🙂 Ahhh już nie mogę się doczekać! 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *