Co w nowym sezonie Świata według Kiepskich?

W kwietniu minie 15 lat odkąd po raz pierwszy Telewizja Polsat zaprosiła widzów do „Świata według Kiepskich”. Serial już dawno zyskał miano kultowego, a postać Ferdka Kiepskiego wpisała się do kanonu popkultury. Liczne badania i plebiscyty dowodzą, że „Świat według Kiepskich” jest uważany za najlepszy i najzabawniejszy sitcom w Polsce. Z dumą podkreślamy, że od początku serial ma wierną widownię, nieważne czy premiera czy powtórka każdy odcinek gromadzi ponad 2 i pół mln widzów.

W kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 zawsze dużo się działo, ale w jubileuszowej serii twórcy serialu zafundują widzom jeszcze większą dawkę absurdalnego humoru. Kiepscy (Andrzej Grabowski i Marzena Kipiel-Sztuka) raz to zapragną sprzedać mieszkanie i wyjechać w ciepłe kraje, innym razem zmienią mieszkanie w tymczasowy szpital, w którym leczyć się będą Ferdek, Paździoch (Ryszard Kotys) i Boczek (Dariusz Gnatowski). Panowie będą zachwyceni „siostrą” Jolasią (Anna Ilczuk), która jest według nich ucieleśnieniem męskich marzeń o pielęgniarkach. Ale to tylko fragment z ciekawego życia Kiepskich i ich sąsiadów. Paździochowie i Kiepscy staną w kulinarne szranki niczym w „Hell’s Kitchen – Piekielna kuchnia”. Jak to się skończy?

W najnowszej serii zobaczymy również Bartosza Żukowskiego, Barbarę Mularczyk i Renatę Pałys. Pojawią się też gwiazdy: Małgorzata Kożuchowska w roli celebrytki i Piotr Grabowski jako kulturalny mężczyzna.

Producentem serialu jest ATM Grupa S.A. Reżyseruje Patric Yoka.
Premierowe odcinki „Świata według Kiepskich” będzie można oglądać od 5 marca o godz. 20:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *