Co w pierwszym odcinku Pamiętników wampirów 3?

Poniżej kilka informacji o zmianach w życiu Eleny i jej brata.
Pojawi się też nowa postać – jak wpłynie na życie Stefana?

Fani Pamiętników wampirów z pewnością cieszą się, że ich ulubiony serial powraca już 15 września!

Pierwszy odcinek będzie specjalnym dniem w życiu Eleny – dziewczyna będzie obchodziła swoje 18 urodziny! Producentka Julie Plec zdradziła, że będzie mały przeskok w czasie od wydarzeń z finału 2 serii.
Pełnoletność Eleny oznacza, że rodzeństwo nie musi martwić się o opiekę dorosłej osoby – „Elena będzie sama troszczyć się o siebie”. Co z przeniesieniem romansu w życiu prywatnym aktorów na plan serialu? (wiadomo, że Nina i Ian są parą) producentka nigdy nie mieszała prywatnego życia z akcją serialową, jednak zdradziła, że Elena będzie walczyć z silnym pociągiem do Damona. Będzie to dla niej dużym problemem.

Pojawi się nowa wampirzyca Rebbecca (na razie trwają castingi na tę rolę), która pamięta ciemną przeszłość Stefana i będzie bardzo zadowolona, że jej „przyjaciel” wróci do swoich złych zwyczajów.

2 odpowiedzi do “Co w pierwszym odcinku Pamiętników wampirów 3?”

  1. Fajnie się zapowiada….najbardziej mnie cieszy ta częśćo Elenie i Damonie……..może teraz jak stefan jest zły to noi bd razem, a może stefan teraz będzie z tą nową?? Ciekawe……Już się nie mogę odczekać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *