Co wydarzy się u Boskich? Streszczenia wrześniowych odcinków

Premiera 6 września w piątek o 20:45.
Poniżej streszczenia czterech epizodów.

105
Boscy spędzają wakacje w Gdyni. Przez zepsutą zmywarkę i kłótnię o restaurację zamawiają tylko pizzę. Później zwiedzają centrum edukacji i surfują. Wybryki chłopców uniemożliwiają Natalii odpoczynek. Rodzice marzą o emeryturze nad morzem i śmieją się z dzieci, które wtedy będą zakopane w pieluchach i kredytach.

106
Tomek chce na dwa tygodnie pożyczyć samochód od rodziców. Ludwik zgadza się, ale stawia warunek – Tomek musi odwieźć braci na wakacyjny obóz. Natalia i Ludwik zostają sami, ale wolność szybko zaczyna im doskwierać. Sposobem na zabicie czasu bez chłopców okazuje się wspólne malowanie. Maria, która uważa, że remont to jedna z najczęstszych przyczyn rozwodów, postanawia pomóc Natalii i Ludwikowi. Przyprowadza do Boskich swoją koleżankę, Izkę.

13.09.2013
107
Natalia i Ludwik rozmawiają z Kubą i Kacprem przez Internet. Okazuje się, że chłopcy przeżyli na obozie kilka ciekawych przygód. Natalia chce jak najszybciej sprowadzić synów do domu, ale zmienia zdanie, gdy okazuje się, że jedyne, za czym chłopcy tęsknią, jest kieszonkowe. Tomek ma pierwszy raz głosować w wyborach. Wspólnie z Maćkiem i Bolem zastanawiają się, czy ma to jakikolwiek sens. Zosia namawia Ludwika i Natalię do głosowania. Maria i Marek zapraszają Boskich na wyścigi konne.

108
Natalia i Magda próbują oderwać Tomka od telefonu. Zosia i Janek odwiedzają Kacpra. Dziewczyna próbuje wzbudzić w nim zazdrość. W rodzinie wybucha kłótnia o to, jaki film obejrzeć. Natalia przez przypadek słyszy, że Bolo zachwala jej wygląd. Czuje się niezręcznie, gdy zostaje z kolegą syna sam na sam. Ludwik próbuje zrobić wiatrak dla Kacpra. Natalia mu przeszkadza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *