Co wydarzy się w 3 sezonie Lekarzy? Pierwsze informacje

Poniżej SPOILERY o związku Maksa i Alicji.

Jak podaje se.pl szczęście głównych bohaterów nie potrwa długo. W Toruniu pojawi się Olga Rojko (Magdalena Boczarska), która będzie walczyć o Maksa!

Okaże się, że para zbliżyła się do siebie podczas porwania, a konsekwencje ich zachowania dotkną całą trójkę.

Podejrzewam, że Olga jest w ciąży z Kellerem
(a przynajmniej tak będzie twierdzić). Alicja będzie załamana i cały sezon będzie się zastanawiać czy potrafi wybaczyć mu zdradę.

7 odpowiedzi do “Co wydarzy się w 3 sezonie Lekarzy? Pierwsze informacje”

  1. Ona też spała z rajdowcem.. ale raczej nie były to zdrady skoro się rozstali…

    Jeśli natomiast tamta będzie w ciąży to Alicja na pewno rzuci Maksa.. swoją drogą spora chemia była między Maksem a tą lekarką zanim przyjechał po nią mąż… co ten Maks właściwie czuje i do kogo?

  2. Postanowiłam, że nie będę komentować lekarzy, bo nie ma czego. ale musiałam coś napisać 😀 To co tu widzimy to jest jakaś masakra totalna – i to tvn promuje jako serial numer 1 stacji? ŻAL! Tanie! Brazylijsko-argentyńsko-wenezuelska telenowela przy nich to genialna produkcja. Tylu wyśmienitych aktorów, plenery, muzyka marnuje sie przy tak beznadziejnym scenariuszu 🙁 i słowa ”kocham Cię”wypowiadane zawsze i wszędzie – gdzie jest potwierdzenie ich w czynach, zachowaniu bohaterów. Nie wiem do kogo skierowany jest ten serial, ale na pewno nie dla inteligentnych, dojrzałych ludzi.

  3. betylii, zgadzam się, też zobaczyłam chemię między olgą a maksem i już mam wątpliwości odnośnie jego uczuć…

  4. co za bzdura, dlaczego nikt nie nagra serialu lub chociaż jednego, całego sezonu o szcześliwym życiu jakiejś pary. myśle, że widzowie, którzy są zazwyczaj normalnymi, zwykłymi ludźmi, chętnie oglądaliby zwykłą, miłą, piękną miłość… na pewno była by to nowość dla seriali tvnu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *