Co wydarzy się w finale 7 serii HIMYM

Producent serialu „Jak poznałem Waszą matkę” zdradził kilka szczegółów nowego sezonu.
Co nas czeka w 7 serii? Przeczytajcie.

Ostatnie minuty finału 7 serii będą działy się na weselu! Kogo? To największa tajemnica – chociaż bardzo prawdopodobne, że będzie to wesele Barney’a, którego fragment widzieliśmy w szóstej serii. Urodzi się dziecko – tutaj nie ma chyba najmniejszych wątpliwości, że poznamy potomka Lily i Marshalla.

Barney naprawdę wziął ślub. W siódmym sezonie zobaczymy kto został jego wybranką. Przy okazji Robin, która czuje coś do Barneya będzie musiała pogodzić się z jego decyzją i zacznie umawiać się na randki – czyli to nie ona stanie ze Stinsonem na ślubnym kobiercu?

Co u Teda? Po wydarzeniach z szóstej serii mężczyzna stanie się jedną z najlepszych partii  w mieście i będzie mógł przebierać w kobietach – jest przecież uznanym architektem. Bardzo możliwe, że matkę swoich dzieci pozna na finałowym weselu.

Marshall dostanie upragnioną pracę, jednak odkryje, że jego przełożony jest najgorszym prawnikiem jakiego zna.

Producent dodał też, że najprawdopodobniej będzie tylko 8 sezonów serialu – aktorzy mają na tyle serii podpisane kontrakty (nie ma się jednak co przejmować – jeśli HIMYM będzie mieć dobrą oglądalność powstaną kolejne).

fot.http://darkwarez.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *