Jesienią, zamiast kolejnego sezonu “Przyjaciółek” na antenę Polsatu wróci Hotel 52. Siódmy sezon będzie obfitował w wiele zmian. Zebrałam dla Was wszystkie informacje, które pojawiły się w gazetach i portalach serialowych - czego możemy się spodziewać?

1. W nowym sezonie nie zobaczymy Laury Samoiłowicz. Postać Natalii wyjechała do USA robić karierę. Wcześniej wyszła za mąż za Artura, który z pewnością pojawi się w pierwszym odcinku ale tylko po to aby zrobić porządek z zarządem Hotelu 52;

2. O pracę managera hotelu będą starać się Tomasz (Filip Bobek), który jest zdesperowany aby znaleźć się na wyższym stanowisku i Andrzej (Marek Bukowski). W rozmowie będzie uczestniczył również Igor, jednak chłopak nie ma aż tak poważnych aspiracji. Igor ostatecznie wyląduje na recepcji, a Tomasz nie okaże się najlepszym kandydatem.

3. Tomasz będzie miał problemy z byłą dziewczyną, w którą wcieli się Weronika Rosati. Jak wiemy - jego postać związana jest z Sarą (w tej roli Klaudia Halejcio), nie obędzie się więc bez scen zazdrości. Bobek + Rosati jak dla mnie dużo lepszy układ niż młodziutka Halejcio, która ostatecznie mogłaby zagrać jego córkę i ten wątek był najsłabszy w ostatniej serii Hotelu 52.
O kolejnych zmianach w obsadzie poinformuje już wkrótce.