Co wydarzy się życiu bohaterów HIMYM

Czy w szóstej serii poznamy w końcu tytułową matkę? Niby przecieki o nowych aktorkach, które są blondynkami szaleją w sieci ale znając scenarzystów serialu nieprędko Ted rozpozna swoją ukochaną.
Co wydarzy się u poszczególnych bohaterów? Przeczytajcie poniżej.

Ted: Odcinek będzie o wielkim dniu w życiu naszego bohatera, ale oczywiście nie jest to ślub, na który wszyscy czekają. Serial będzie się cofał w czasie, zobaczymy też sceny z przyszłości (czyli nic nowego).

Robin: Nadal leczy złamane serce po rozstaniu z Donem. Ostrzega jednak Teda, że jej powrót do normalności jest związany z namawianiem do sexu. Czeka nas rozwój wątku Scherbatsky i jej ex partnera. Czyżby chodziło o powrót uczuć do Barneya? Wątpię.

Marshall: informuje swojego tatę i wszystkich mieszkańców Manchatanu, że planuje począć dziecko. Oczywiście ma plan ilości intymnych spotkań z żoną, a nawet powstrzymuje się od sexu przez dwa tygodnie.

Lily: Plan dziecko. Jednak u Lily nic nie jest przypadkowe. Kobieta ma zaplanowany harmonogram płodzenia potomka, który obejmie nawet grę na banjo.

Barney: zazdrości Marshalowi jego bliskości z ojcem. Stinson chce odnaleźć swojego tatę! Poszukiwania zobaczymy w drugim odcinku.

Widzicie coś ciekawego? Może jedynie wyuzdana Robin da radę 🙂
Szczerze byłam pewna, że Lily i Marshal zwariują na temat dziecka…

fot.thisismabelebam.blogspot.com

Jedna odpowiedź do “Co wydarzy się życiu bohaterów HIMYM”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *