Czy w szóstej serii poznamy w końcu tytułową matkę? Niby przecieki o nowych aktorkach, które są blondynkami szaleją w sieci ale znając scenarzystów serialu nieprędko Ted rozpozna swoją ukochaną.
Co wydarzy się u poszczególnych bohaterów? Przeczytajcie poniżej.

Ted: Odcinek będzie o wielkim dniu w życiu naszego bohatera, ale oczywiście nie jest to ślub, na który wszyscy czekają. Serial będzie się cofał w czasie, zobaczymy też sceny z przyszłości (czyli nic nowego).

Robin: Nadal leczy złamane serce po rozstaniu z Donem. Ostrzega jednak Teda, że jej powrót do normalności jest związany z namawianiem do sexu. Czeka nas rozwój wątku Scherbatsky i jej ex partnera. Czyżby chodziło o powrót uczuć do Barneya? Wątpię.

Marshall: informuje swojego tatę i wszystkich mieszkańców Manchatanu, że planuje począć dziecko. Oczywiście ma plan ilości intymnych spotkań z żoną, a nawet powstrzymuje się od sexu przez dwa tygodnie.

Lily: Plan dziecko. Jednak u Lily nic nie jest przypadkowe. Kobieta ma zaplanowany harmonogram płodzenia potomka, który obejmie nawet grę na banjo.

Barney: zazdrości Marshalowi jego bliskości z ojcem. Stinson chce odnaleźć swojego tatę! Poszukiwania zobaczymy w drugim odcinku.

Widzicie coś ciekawego? Może jedynie wyuzdana Robin da radę :)
Szczerze byłam pewna, że Lily i Marshal zwariują na temat dziecka…

fot.thisismabelebam.blogspot.com