Co z Hubertem i Larą?

Mężczyzna przyznał się swojej byłej sympatii, że jest zakochany w ślicznej pani pilot. Daria jest wściekła. Co jednak dalej w wątku miłosnym Hubert & Lara?
Już jutro Huber zostanie uwięziony w jaskini pod wodą.. Wejście do jaskini będzie przysypane, a mężczyzna ma coraz mniej tlenu! Jan Tarnowski podsunie pomysł, że jest jeszcze jedno wejście, ale szczelina jest bardzo wąska i tylko kobieta ma szansę się tam przecisnąć. Na ratunek rusza więc Lara… i ratuje Huberta (przy okazji widzowie będą mogli zobaczyć ją w bieliźnie…)

Sytuacja będzie dość dramatyczna, na szczęście Hubert, jako wyszkolony komandos, opanował technikę zwalniania oddechu i tylko dlatego Larze uda się na czas dotrzeć do niego i oddać mu tlen ze swojej butli. Daria będzie obecna, gdy Lara wyprowadza Huberta z jaskini i jak słusznie się domyślacie nie będzie zachwycona.

Hubert postanawia odwiedzić Larę w jej mieszkaniu i podziękować jej za uratowanie życia. Kupuje kwiaty i wino. Drzwi otwiera mu Lara, a w tle widać przechodzącą do łazienki półnagą koleżankę dziewczyny. I Lara i Hubert będą mieli przez chwile trochę zmieszane miny, ale nadal patrzą na siebie i uśmiechają się wymownie.

5 odpowiedzi do “Co z Hubertem i Larą?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *