Comic Con – kto spotka się z fanami?

Jedno z największych wydarzeń w serialowym świecie rozpoczyna się za miesiąc w San Diego.
Kto pojawi się aby porozmawiać z fanami? Jakie seriale będą się promować w tym roku? Na razie podano daty panelu Gry o tron – 21 lipca 2011. Poza autorem książek George R.R. Martinem (który będzie moderatorem panelu) na spotkaniu z fanami produkcji z pewnością zobaczymy takich aktorów jak: Emilia Clarke,Jason Momoa, Nikolaj Coster-Waldau, Peter Dinklage, Kit Harington.

Również w czwartek będzie można posłuchać co o swoich produkcjach mają do powiedzenia twórcy i aktorzy z Covert Affairs, Awake (nowość w jesiennej ramówce), czy Psych.

Nie wiadomo na razie, w których dniach zobaczymy wywiady z takimi produkcjami jak: Fringe, Pamiętniki wampirów, Chuck, Community, The Big Bang Theory, Alphas, Being Human, Eureka, Grimm, Once Upon a Time, The Nine Lives of Chloe King, Person of Interest, Ringer, Sanctuary, Sons of Anarchy, The River,The Walking Dead i The Secret Circle ale już wiadomo, że pojawią się na pewno.

22.07.2011 w piątek – fani spotkają się z aktorami i produkcją m.in. True Blood, Spartacus: Vengeance i Bones.

23.07.2011 – wystąpią m.in. Terra Nova, The Simpsons, Teen Wolf.
24.07.2011 – The Cleveland Show, Castle, Glee.

Czeka nas prawdziwy wysyp zwiastunów i spoilerów. Bilety zostały sprzedane już drugiego dnia, obecnie są dostępne tylko u „koników”.

Ktoś się wybiera? 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *