Coraz więcej R jak rozstanie

W M jak miłość.
Prawie każdy związek dzieci (i wnuków) Lucjana i Barbary przeżywa mniejsze lub większe problemy, a małżeństwa stoją na krawędzi rozstania.

Już w najbliższych odcinkach okaże się, że Gosia będzie miała pretensje do Tomka. Chce kupić większe mieszkanie i dlatego naciska męża aby zmienił pracę.
(Przy okazji wiadomo, że Joanna Koroniewska w wiosennej ramówce zastąpi Marzenę Rogalską w teleturnieju „Kocham cię Polsko”. Dodatkowo aktorka pojawi się w serialu „Julia” jako kolejna kandydatka do serca Jana).

Bardzo możliwe, że przez plany zawodowe Joanny zmniejszy się wątek Chodakowskich w M jak miłość.

Marta i Andrzej. Ich małżeństwo jest już nieaktualne. Wiadomo, że Marta dowie się o zdradzie, wyrzuci wiarołomnego męża i bardzo szybko pocieszy się w ramionach mężczyzny, którego pozna na wyjeździe integracyjnym. Więcej szczegółów rozstania TUTAJ

Maria i Artur. Również nad tym małżeństwem zawisną czarne chmury. Po raz kolejny scenarzyści postawili na „absztyfikanta sprzed lat”, którego Rogowska odnajdzie przez internet. Grzegorz (w tej roli Piotr Siwkiewicz) przyjedzie odwiedzić ukochaną do Grabiny, czym wzbudzi wściekłość Artura. Mimo rozmów z synem – Piotrem, któremu również nie układa się w małżeństwie – Marysia oszaleje na punkcie starej miłości. Na początek postanowi zmienić kolor włosów…

Kinga i Piotr. Małżeństwo przechodzi obecnie kryzys. Ona ma już dość przeprosin, on całuje się z koleżanką z pracy. Wspólnie postanowią skorzystać z terapii par. Jednak to niewiele pomoże. Kinga zażąda separacji!

Joanna i Paweł. Na razie nie można mówić o rozstaniu. Ale wiadomo już, że niebawem w serialu pojawi się Anna Mucha – czyli Madzia Marszałek, która ma namieszać w życiu byłego ukochanego. Obecnie Zduńscy będą walczyli z uzależnieniem mamy Asi od hazardu. Kobieta przegra pieniądze przeznaczone na ślub kościelny.

Jedynie Marek na razie zostanie sam…

fot.upek.pl

3 odpowiedzi do “Coraz więcej R jak rozstanie”

 1. I na to idzie nasz abonament!
  Zamiast promować tradycyjny model rodziny, to same rozwody, konkubinaty i tzw. wolne związki…
  A porządny serial „Plebania” zamienili na „Galerię” – szkoda słów!

 2. Jezuu… ci scenarzyści już naprawdę nie maja pomysłów ? Ehh…
  Co do Gosi i Tomka: odkąd pojawiła się ta Agnieszka to co chwilę mają problemy. Może wreszcie zostawiłoby się ich w spokoju, co?
  Co do Marty i Andrzeja: od początku gościa nie lubiłam. To tyle w tym temacie.
  Co do Marii i Artura: Boże.. nawet tu pojawia się motyw zdrady? Wszędzie to wepchają.
  Co do Kingi i Piotrka: no cóż… watek Moniki od początku mnie nudził. Ale mam nadzieję, że scenarzyści nie zrobią tak jak było w ”Na wspólnej” z Filipem i Martą scenarzyści Bo ten przypadek wydaje mi się być identyczny…
  Co do Joanny i Pawła: I znowu Madzia? Czy ona musi się zawsze pojawić i niszczyć jakiś związek Pawła? Oklepany wątek. Co jeszcze ? Moze nagle wróci Majka? Moze dalibyście wreszcie temu Pawłowi spokój.
  Zajęliby się jakimiś nowymi sprawami, wymyslili nowe watki do tego serialu, a nie wprowadzali tylko grozę rozbicia prawie wszystkich związków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *