W M jak miłość.
Prawie każdy związek dzieci (i wnuków) Lucjana i Barbary przeżywa mniejsze lub większe problemy, a małżeństwa stoją na krawędzi rozstania.

Już w najbliższych odcinkach okaże się, że Gosia będzie miała pretensje do Tomka. Chce kupić większe mieszkanie i dlatego naciska męża aby zmienił pracę.
(Przy okazji wiadomo, że Joanna Koroniewska w wiosennej ramówce zastąpi Marzenę Rogalską w teleturnieju “Kocham cię Polsko”. Dodatkowo aktorka pojawi się w serialu “Julia” jako kolejna kandydatka do serca Jana).

Bardzo możliwe, że przez plany zawodowe Joanny zmniejszy się wątek Chodakowskich w M jak miłość.

Marta i Andrzej. Ich małżeństwo jest już nieaktualne. Wiadomo, że Marta dowie się o zdradzie, wyrzuci wiarołomnego męża i bardzo szybko pocieszy się w ramionach mężczyzny, którego pozna na wyjeździe integracyjnym. Więcej szczegółów rozstania TUTAJ

Maria i Artur. Również nad tym małżeństwem zawisną czarne chmury. Po raz kolejny scenarzyści postawili na “absztyfikanta sprzed lat”, którego Rogowska odnajdzie przez internet. Grzegorz (w tej roli Piotr Siwkiewicz) przyjedzie odwiedzić ukochaną do Grabiny, czym wzbudzi wściekłość Artura. Mimo rozmów z synem - Piotrem, któremu również nie układa się w małżeństwie - Marysia oszaleje na punkcie starej miłości. Na początek postanowi zmienić kolor włosów…

Kinga i Piotr. Małżeństwo przechodzi obecnie kryzys. Ona ma już dość przeprosin, on całuje się z koleżanką z pracy. Wspólnie postanowią skorzystać z terapii par. Jednak to niewiele pomoże. Kinga zażąda separacji!

Joanna i Paweł. Na razie nie można mówić o rozstaniu. Ale wiadomo już, że niebawem w serialu pojawi się Anna Mucha - czyli Madzia Marszałek, która ma namieszać w życiu byłego ukochanego. Obecnie Zduńscy będą walczyli z uzależnieniem mamy Asi od hazardu. Kobieta przegra pieniądze przeznaczone na ślub kościelny.

Jedynie Marek na razie zostanie sam…

fot.upek.pl