Cougar Town – z nowym tytułem

Po dwóch sezonach Cougar Town pojawi się pod innym tytułem (zmiana miała nastąpić wcześniej, dlatego podczas drugiej serii pojawiały się dopiski np. „Wciąż Cougar Town” itp.)

Courteney Cox i Busy Philipps wyjawiły, że bardzo możliwe, że Cougar Town zmieni nazwę na „Przyjaciele z napojami” (Friends With Beverages).

Jest to gra słów oparta na „Przyjaciołach z korzyściami”, a że przy okazji przyjaciele piją bardzo duże ilości wina 😉 nowy tytuł może być sukcesem.

Courtney wyznała, że rozmawiała już o nowym tytule z współtwórcą Bill’em Lawrence, któremu również podoba się nowa nazwa. Ekipa ma jeszcze kilka innych pomysłów, więc nie wiadomo na 100% z jaką nazwą serial wróci na przełomie 2011/2012 roku.

A Wam jak się podoba „Przyjaciele z napojami”?

3 odpowiedzi do “Cougar Town – z nowym tytułem”

  1. Tytuł nawiązywał do „„Kuguar” (ang. cougar) – czyli kobiet w średnim wieku, które dbają o siebie i bardzo chętnie umawiają się z młodszymi mężczyznami na niezobowiązujące spotkania. I tak było w pierwszej serii – botox, ciuchy, przygodne randki i zabawa. Obecnie Jules ma partnera, z którym jak wiemy będzie się starać o dziecko. I poprzedni tytuł nie pasuje do obecnej akcji. Dlatego chcą zmienić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *