CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku w Telewizji POLSAT!

Kontynuacja premierowego, szóstego sezonu serialu „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku” już od 24 lutego na antenie Telewizji POLSAT. Ekipa CSI w Nowym Jorku prowadzi kolejne dochodzenia w różnych sprawach kryminalnych: od napadów, porwań i szantażu po ataki terrorystyczne i zabójstwa. Ludzie mogą kłamać – dowody nigdy!

Nowe odcinki z szóstego sezonu serialu to kolejne zadania dla ekipy nowojorskiego CSI. Detektyw Taylor(Gary Sinise) i detektyw Bonasera (Melina Kanakaredes) oraz ich współpracownicy: Danny Messer(Carmine Giovinazzo), Lindsay Monroe (Anna Belknap), Sheldon Hawkes (Hill Harper), Don Flack(Eddie Cahill), Sid Hammerback (Robert Joy)i Adam Ross (A.J. Buckley) rozwiązują najbardziej zawikłane przestępstwa wielkiej amerykańskiej metropolii. Powodzenie w coraz trudniejszych śledztwach eksperci nowojorskiego CSI zawdzięczają przede wszystkim temu, że działają razem. Przed nimi najpoważniejsze wyzwanie – pojedynek z psychopatą, który już nie raz terroryzował Nowy Jork, a teraz chce zabić jednego z nich.
Równie ważnymi w serialu są wątki z życia osobistego głównych bohaterów. W jednym z najnowszych odcinków Mac Taylor spotka interesującą kobietę (Mädchen Amick), przy której znów będzie szczęśliwy. Powróci też jego dawna miłość (Claire Forlani) i zaryzykuje dla niego życie. Sheldon Hawkes omal nie zginie, gdy w wyniku intrygi pewnego kryminalisty trafi do więzienia o zaostrzonym rygorze. Danny Messer powrócił do zdrowia po postrzale i znów jest podporą drużyny. Jego żona – detektyw Lindsay Monroe Messer łączy pracę z wychowaniem dziecka. Adam Ross i Stella Bonasera mają romans. Natomiast Don Flack wciąż jest samotny, ale wrócił już do służby. Czy przyjaciele znów mogą mu ufać?

Serial „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku” będzie emitowany w każdy czwartek o godz. 20.00. Pierwszy odcinek z kontynuacji szóstej serii widzowie będą mogli obejrzeć 24 lutego 2011r.

W premierowym odcinku „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku” odwiedzimy Central Park zimą. Zginęła młoda kobieta, która fotografowała piękno przyrody. Świeży śnieg przysypał ślady, ale to nie był napad rabunkowy. Przybyli na miejsce zbrodni, detektywi są zgodni, że w tym dochodzeniu mogą liczyć tylko na dowody. Za naocznego świadka posłużą… zdjęcia, wykonane przed jej śmiercią. I rzeczywiście, pozwalają one m.in. ustalić tożsamość denatki. Estelle Christensen mieszkała w pobliżu tego parku, w ekskluzywnym apartamencie. Pochodziła z arystokratycznej angielskiej rodziny i niedawno przeniosła się z Londynu. Gdy detektyw Taylor przekazuje jej rodzicom tę smutną wiadomość, ojciec ofiary, pan Christensen (Charles Shaughnessy, „Pomoc domowa”) podobnie, jak jej matka (Finola Hughes, „Czarodziejki”) są szczerze zrozpaczeni z powodu śmierci córki, ale zarazem wyraźnie ukrywają przed policją coś ważnego. Tymczasem w laboratorium dochodzi do przełomowego odkrycia. Analiza krwi z rany ofiary… wyodrębnia DNA kilku osób. Wyniki autopsji też wprawiają wszystkich w osłupienie – tę dziewczynę zabił… wampir. A zabezpieczone w mieszkaniu zmarłej, klisze fotograficzne kryją interesującą relację z pewnej imprezy z udziałem jej narzeczonego. Czyżby Estelle Christensen brała udział w sekretnych rytuałach? Piękna i utalentowana dziewczyna miała mroczną stronę?
Scenariusz do tego odcinka napisał Carmine Giovinazzo – odtwórca jednej z ról pierwszoplanowych w tym serialu.

źródło: Polsat

2 odpowiedzi do “CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku w Telewizji POLSAT!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *