„Cudownie wyglądasz tyłem” – po odcinku 5×09

Jak się zaczęło czas skończyć.
Chociaż nie mam szczególnej ochoty oglądać nowych odcinków „Przepisu na życie” to wiem, że bezapelacyjnie piąta seria jest ostatnią i po emisji w tvnplayer ciągnie mnie do recenzji.
Przyzwyczajenie to druga natura człowieka – prawda?
Króciutko.

Anka przespała się z byłym mężem. Jerzy znalazł jego dokumenty w łóżku, dał w twarz rywalowi i przyznał się ukochanej, że zna prawdę.

Jedyna, śmieszna scena odcinka to Andrzejek, który wystraszony przez Beatkę wpada do rowu i wątki w szpitalu – „wygodnie Ci”? (kiedy ślubna spycha go na skraj łóżka).

Mimo wcześniejszych zapowiedzi Tadeusz nie rzucił się w ramiona Elki, natomiast został mocno przemaglowany przez Polę.
(Mam nadzieję, że na tym zakończy się wątek byłej Jerzego).

Anka zdradziła ukochanego z byłym mężem. Spłakana przybiega do Poli, która nie może w to uwierzyć (podobnie jak wszyscy fani serialu). Kobieta „nie wie” jak do tego doszło, nie chce się awanturować i ma ochotę zataić zdradę.

Mania kłóci się z Kajtkiem o Grubą (która znikła zupełnie), Janek ma dziewczynę, a Michał martwi się co Zuza „zrobi” Ance.
Pojawia się również tajemnicza koperta, którą Mańka nosi w torebce (a raczej zostawiła u chłopaka).

W finale Anka przyznaje się do zdrady, na co Jerzy lakonicznie odpowiada, że „już o tym wie”.

Wynudziłam się po raz kolejny. Owszem cieszę się, że Anka przyznała się do zdrady, zamiast przeciągać chwilę słabości z byłym mężem w nieskończoność.
Ale więcej niż 1,5 bobra nie dam.

4 odpowiedzi do “„Cudownie wyglądasz tyłem” – po odcinku 5×09”

  1. Ten serial to już dawno osiągnął poziom absurdu ! Trzeba było skończyć na II albo już nawet III sezonie trzymając jaki taki poziom a nie ośmieszać się tymi durnymi wątkami scenarzyści 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *