Czas Honoru 4 – kilka informacji

Zdjęcia do serialu potrwają do końca sierpnia. Jak wiemy akcja rozpocznie się trzy lata po wydarzeniach z trzeciej serii – w 1944 roku. Wszyscy bohaterowie powracają do Warszawy aby walczyć w jednym oddziale. Zapowiada się mnóstwo perypetii miłosnych i dużo więcej scen akcji.
Poznamy nowych bohaterów. Wśród nich Karolinę Osmańską (Magdalena Boczarska) oraz przebiegłego Rosjanina, Dykowa, w którego wcielił się  Robert Gonera.

Dykow to oficer sowiecki, który przenika do struktur Polskiego Państwa Podziemnego.  Bardzo dobrze wyszkolony agent, który łamie wszystkie stereotypy – został przysłany na ważną akcję i musi realizować polecenia swoich przełożonych.

Karolina Osmańska chociaż będzie ubierać się w męskie stroje potrafi wykorzystać swoją urodę i inteligencję. Jak mocno serialowa „Mata Hari” namiesza w męskim świecie polskich żołnierzy? Jej postać ma być trudna do rozgryzienia…

Czwarta seria jesienią w TVP2.

fot.AKPA

5 odpowiedzi do “Czas Honoru 4 – kilka informacji”

  1. Podobno scenarzyści mają połączyć postać Karoliny z wątkiem, granej wcześniej przez Boczarską, Loli.

  2. Oczko, zgadza się.
    Lola uciekła z Pawiaka razem z Wandą i Niną i jeszcze na 100% nie wiadomo, czy faktycznie scenarzyści połączą te wątki, czy tak jak w przypadku Wojciecha Majchrzaka będziemy mieli dwie postacie grane przez jednego aktora.

  3. Ines, wydaje mi się, że to będzie inna postać, bo skoro ma być trudna do rozgryzienia i ma lubić męskie stroje, to chyba jednak to nie będzie ta Lola.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *