Czas honoru 4×02 i 4×03 – streszczenia odcinków

Po niedzielnej premierze wiemy już, że dalsze losy bohaterów będą związane z walkami w Polsce. Przeczytajcie co wydarzy się w kolejnych odcinkach.

41

Oddział, do którego należą Bronek i Janek, napada na konwój Schoebbla. Dochodzi do strzelaniny. Bronek zabija Schoebbla i zabiera jego teczkę z dokumentami. Michał i Władek biorą udział w odprawie w pokoju sztabowym Skotnickiego. Wylot do Polski może nastąpić w każdej chwili. Fischer każe wzmocnić swoją eskortę. Krawiec mówi Jankowi i Bronkowi, że ich kolejnym zadaniem będzie przewiezienie do Warszawy polskich skoczków. Fischer przesłuchuje rannego esesmana, świadka zamachu na Schoebbla. Postanawia sprowadzić z Salonik Larsa Rainera.

42

Brehm budzi Rainera wiadomością o znalezieniu zwłok SS-mana. Podczas lądowania Władek i Michał wpadają w pułapkę Sowietów. W domu gubernatora Otto bada Gertrudę Fischerową. Mówi Fischerowi, że stan matki jest poważny. Poleca dr Marię Konarską, z którą pracował przed wojną. Rosjanie przewożą Władka, Michała i Skotnickiego. Grupa Krawca napada na ciężarówkę. Ruda wykonuje wyrok na Holtzu. W jego mieszkaniu Janek i Ernest znajdują skrytkę z dokumentami. Wśród kennkart, zaświadczeń i blankietów znajduje się kennkarta Leona Sajkowskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *