Czas Honoru 6×10 – streszczenie

Tytuł odcinka: „Plecak pełen dolarów”. Premiera 3 listopada 2013.

Władkiem targają wątpliwości, czy rzeczywiście powinien wykorzystać propozycję Amerykanów do uwolnienia Rudej, może ktoś ważniejszy dla organizacji niepodległościowych powinien skorzystać z tej szansy?
Max obiecuje, że po odzyskaniu Blachnitzky’ego przekaże Rainera w ręce polskiego podziemia. Władek werbuje ochotników na akcję ataku na tajny ośrodek rządowy. Bronek zwierza się Michałowi ze swoich rozterek, rozważa ujawnienie się…Michał poznaje Janisza z Majerskim, który ujawnia się przed Janiszem jako szef łączności organizacji niepodległościowych. Nie jest zachwycony planem przedstawionym mu przez Janisza. Ruda jest zmuszana w więzieniu do podpisywania kolejnych fałszywych zeznań. Nadzieję przywraca jej gryps od przyjaciół. aria z rosnącym niepokojem obserwuje Otta, który zachowuje się coraz dziwniej. Nie zdaje sobie sprawy z jego położenia. Lena rozważyła ultimatum Woźniaka. Panicznie boi się o małego Jasia. Karkowski odwiedza w szpitalu Emilię. Planują wspólną przyszłość…
Tola zostaje przyłapana przez Zośkę na kradzieży…

Jedna odpowiedź do “Czas Honoru 6×10 – streszczenie”

  1. Najnudniejszy odcinek w tej serii. Taki typowy zapychacz. Mam nadzieję, że atak na ośrodek NKWD w przyszłym odcinku popchnie akcję do przodu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *