Czas Honoru odcinek 33 – streszczenie

Co czeka nas w odcinku, który zobaczymy 31 października?
Przeczytajcie streszczenie.

Bronek spotyka się z Jankiem. Przekazuje mu, że Karol współpracuje z Rosjanami. Chłopak jest śledzony przez Sorokina i Ryszkowskiego. Wanda traci dziecko.
Janek wpada na ulicy na swojego starszego brata, Staszka. Obaj wspominają dawne czasy. Staszek, stronnik bolszewików, proponuje bratu, by wywiózł rodzinę Sajkowskich do Rosji. Władek na rozkaz Dowódcy śledzi szefa warszawskiego Gestapo, Larsa Rainera. Ruda, którą chciał zaangażować w akcję likwidacyjną, przygotowuje się do wyjazdu do Krakowa.
Stan Sajkowskiego się pogarsza. Mężczyzna nie poznaje swojego syna i próbuje go udusić, myśląc, że to Mongoł.
Krzysztof dziękuje Michałowi za pomoc. Odkrywają, że mają wspólną pasję – boks. Mongoł bije Lenę za rozmawianie w pracy. Romek chce zabić pracodawcę siostry, jednak Moryc ostrzega go, że Niemcy w odwecie za zabójstwo Mongoła rozstrzelają kilkadziesiąt osób. Maria trafia do celi dla lekarek na Pawiaku. Spotyka tam Dorotę, którą poznała jeszcze przed wojną.
Obie lekarki razem opatrują przesłuchiwaną przez Fuchsa dziewczynę. Inga chwali się Rainerowi, że rozkochała w sobie Halbego. Oficer postanawia to wykorzystać. Karol i Sorokin znajdują ukrytą w magazynie radiostację. Akowcy nie chcą dopuścić do jej przejęcia i przed budynkiem wywiązuje się strzelanina. Janek rozpoznaje wśród napastników swojego brata.

(fot. Ola Grochowska) tvp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *