Czas Honoru – to jeszcze nie koniec?

Po zakończeniu piątego sezonu pojawiały się informacje o kontynuacji serialu. Jednak oficjalnie do tej pory nie ma potwierdzenia od Dyrekcji TVP.
W „Pytaniu na śniadanie” Karolina Gorczyca, czyli Ruda wyjawiła, że już wczesną wiosną aktorzy rozpoczynają prace na planie. Czas Honoru 6 pojawi się w wiosennej ramówce 2013 (ja jednak obstawiam jesień).
Możliwe jest również, że powstanie siódma część lub film kinowy.

Mam mieszane uczucia. Ostatni sezon był zdecydowanie słabszy od poprzednich. Mimo zapewnień scenarzystów nie wszyscy główni bohaterowie przeżyli. Najbardziej żal mi Antoniego Pawlickiego, który pozwolił uśmiercić swoją postać, ze względu na informacje o tym, że serial zakończy się na piątym sezonie.

Czy jestem ciekawa kolejnych losów w powojennej Polsce? Szczerze nie wiem. Myślę, że piąty sezon wystarczająco wyeksploatował wątki głównych bohaterów.

Co tym razem wymyślą scenarzyści? Musimy poczekać do wiosny. Jak podaje se.pl – Ewa Wencel i Jarosław Sokół pracują już nad nowymi odcinkami.

11 odpowiedzi do “Czas Honoru – to jeszcze nie koniec?”

 1. Już powinni zakończyc czas hnoru na 3 sezonie. zrobić jakies podsumowanie co dzialo sie z bohaterami po wojnie i tyle. Też trzeba wiedziec kiedy skonczyc, ten sezon w porównaniu do 1 czy 2 był bardzo słaby.ciekawe co wymysla scenarzysci ale to bez Janka nie bedzie to samo

 2. ja gdzies usłyszałam, że kolejny sezon ma być bardziej…” kobiecy” czyli ma opowiadać historię z perspektywy głownych bohaterek…

 3. Ciężko cokolwiek powiedzieć o tym co będzie w kolejnych odcinkach, na razie trwają prace nad scenariuszami.

 4. Dla mnie też ten sezon był słaby, bo strasznie przyspieszyli ta akcję. Lubiłam ten serial, bo opowiadał o wojennej rzeczywistości, a nagle wyskoczyli z rokiem 45 . Stanowczo za szybko jak dla mnie.

 5. Ostatni odcinek to dla mnie porażka!
  Najpierw przez 3-4 odcinki wracają do Warszawy i akcja się wlecze, a na koniec nagle w pół odcinka załatwiają uwolnienie Jasia, pogrzeb Janka, akcję w teatrze, odbicie Rudej, wizytę w wiejskim domku (sic!) Otta i Marii i ucieczkę!

  I jeszcze ta Wanda pojawiająca się w strefie amerykańskiej przed nimi!

 6. gdyby mieli inne fundusze, to pewnie zrobiliby serię o powstaniu warszawskim…
  Cieszę się z 6 serii, ale ona w zupełności wystarczy. Natomiast film kinowy mnie jak najbardziej iteresuje, dobry pomysł!:)

 7. Ines masz w 100% rację. Najgorsza dla mnie w tym sezonie była jednak scena ze śmiercią Janka. Dzieciak odbity – pocałujmy się w mieszkaniu Wasilewskiego – prześladowcy i wroga. Och, ja jeszcze wróce po coś, cokolwiek co należało do Jasia. Dochodzi do strzelaniny. Przed domem po raz kolejny pocałujmy się ze szczęścia, że synek żyje (nic nie wskazywało na to, że jest inaczej). Ja pójdę jako bohater i uratuje Ciebie i dziecko! Zabiłem go, a jednak on żyje i mnie postrzelił. W kategorii najgłupsza, bezsensowna śmierć 1 miejsce…

 8. o Wandzie nie wspomnę. Ja chyba nie chcę 6 sezonu… Chyba, że w końcu ten serial będzie miał fundusze i czas na realizację.

 9. Jak TVP da mi gwarancję że będzie robiła seriale na takim poziomie jak ‚Czas Honoru” zacznę płacić abonament.:)
  Też jestem zdania że 4,5 seria to nie to samo co 1,2 i 3 sezon,ale i tak biję na głowę ogłupiające produkcję tvn-u i polsat-u o których nic nie napiszę bo szkoda słów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *