Cztery główne bohaterki Szpilek na Giewoncie! Co w czwartym sezonie?

Nadal jesteśmy ciekawi jak brak Ewki Drawskiej wpłynie na prace scenarzystów i całą obsadę. Wiadomo jednak, że w głównych rolach, w IV serii zobaczymy aż cztery „główne bohaterki”, czyli tytułowe szpilki: Annę Czartoryską, Natalię Rybicką, Joannę Orleańską i Lidię Sadową.
Od 1 marca 2012 przez całą wiosnę będziemy śledzić Zakopane w zimowej odsłonie. Nie zabraknie więc kuligów, śniegu, kolędników i urokliwego Bożego Narodzenia.

Już wiadomo, że Patryk po stracie pracy w „Tu i teraz” zacznie mocno zaglądać do kieliszka… Dodatkowym ciosem będzie odejście jego żony Hanki, która pozna nowego mężczyznę i zażąda rozwodu!

Bartek będzie przeżywał wyjazd swojej ukochanej Ewki do Stanów. Pomoc przyjdzie z najmniej oczekiwanej strony. Jego największą przyjaciółką i powiernicą sekretów zostanie Xenia (Anna Czartoryska). Czy zostaną parą? Tego na razie nie wiadomo, chociaż ich relacje mają pozostać na neutralnym gruncie bez cienia romansu…
Tym bardziej, że Xenia nie przepada za towarzystwem koleżanek i lepiej czuje się w męskim gronie.

Jan Wieczorkowski jako Mateusz zamieszka w pensjonacie Lucyny. I oczywiście nie ucieknie od miłości. Jego wybranką zostanie rezolutna Agnieszka (Natalia Rybicka).

Nowy sezon zapowiada się całkiem nieźle. Zdecydowanie cieszy mnie fakt, że przez jedenaście odcinków nie będziemy musieli oglądać bezsensownej pogoni, rozmów i kłótni Bartka i Ewy aby w finale para po raz kolejny mogła się pogodzić. Trzymam kciuki 🙂

fot. Akpa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *